2010.—2011. gada UEFA Eiropas līgas sezona

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
2010.—2011. gada UEFA Eiropas līgas sezona
Līga UEFA Eiropas līga
Sporta veids Futbols
Ilgums 2010. gada 1. jūlijs—2011. gada 18. maijs
Fināls
Finālu čempioni Valsts karogs: Portugāle Porto
  Otrā vieta Valsts karogs: Portugāle Braga

2010.—2011. gada UEFA Eiropas līgas sezona ir Eiropas otra spēcīgākā futbola klubu turnīra 2. sezona zem UEFA Eiropas līgas nosaukuma. Sezona ilgst no 2010. gada 1. jūlija ar pirmās kvalifikācijas kārtas spēlēm un noslēdzās 2011. gada 18. maijā ar finālspēli Aviva Stadium stadionā Dublinā, Īrijā.

Finālā tikas divas Portugāles līgas komandas — Porto un Braga. Porto uzvarēja ar 1—0.[1]

Klubi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Trīsdesmitdivdaļfināla stadija
Valsts karogs: Nīderlande Twente Valsts karogs: Portugāle Benfica Valsts karogs: Skotija Rangers Valsts karogs: Krievija Rubin Kazan
Valsts karogs: Šveice Basel Valsts karogs: Krievija Spartak Moscow Valsts karogs: Nīderlande Ajax Valsts karogs: Portugāle Braga
Grupu turnīra stadija
Valsts karogs: Spānija Atlético Madrid Valsts karogs: Krievija Zenit Valsts karogs: Šveice Young Boys Valsts karogs: Austrija Red Bull Salzburg
Valsts karogs: Spānija Sevilla Valsts karogs: Ukraina Dínamo de Kiev Valsts karogs: Čehija Sparta Praga Valsts karogs: Moldova Sheriff
Valsts karogs: Itālija Sampdoria Valsts karogs: Beļģija Anderlecht Valsts karogs: Norvēģija Rosenborg
Izslēgšanas spēļu stadija
Valsts karogs: Anglija Manchester City Valsts karogs: Krievija Lokomotiv Moscow Valsts karogs: Grieķija AEK Athens Valsts karogs: Rumānija Unirea Urziceni
Valsts karogs: Anglija Aston Villa Valsts karogs: Krievija CSKA Moscow Valsts karogs: Skotija Dundee United Valsts karogs: Horvātija Dinamo Zagreb
Valsts karogs: Spānija Getafe Valsts karogs: Ukraina Tavriya Simferopol Valsts karogs: Beļģija Club Brugge Valsts karogs: Zviedrija AIK
Valsts karogs: Spānija Villarreal Valsts karogs: Ukraina Metalist Kharkiv Valsts karogs: Šveice Grasshopper Valsts karogs: Grieķija PAOK
Valsts karogs: Itālija Palermo Valsts karogs: Nīderlande PSV Eindhoven Valsts karogs: Kazahstāna Aktobe Valsts karogs: Skotija Celtic
Valsts karogs: Itālija Napoli Valsts karogs: Nīderlande Feyenoord Valsts karogs: Somija HJK Helsinki Valsts karogs: Turcija Fenerbahçe
Valsts karogs: Vācija Bayer Leverkusen Valsts karogs: Rumānija Vaslui Valsts karogs: Velsa The New Saints Valsts karogs: Beļģija Gent
Valsts karogs: Vācija Borussia Dortmund Valsts karogs: Rumānija Steaua Bucuresti Valsts karogs: Bulgārija Litex Lovech Valsts karogs: Kipra Omonia
Valsts karogs: Francija Paris Saint-Germain Valsts karogs: Portugāle Porto Valsts karogs: Baltkrievija BATE Borisov Valsts karogs: Polija Lech Poznan
Valsts karogs: Francija Lille Valsts karogs: Turcija Trabzonspor Valsts karogs: Ungārija Debrecen
Trešā kvalifikācijas kārta
Valsts karogs: Anglija Liverpool Valsts karogs: Portugāle Sporting CP Valsts karogs: Bulgārija Beroe Stara Zagora Valsts karogs: Kipra Apollon
Valsts karogs: Itālija Juventus Valsts karogs: Turcija Galatasaray Valsts karogs: Bulgārija CSKA Sofia Valsts karogs: Zviedrija IFK Göteborg
Valsts karogs: Vācija Stuttgart Valsts karogs: Grieķija Aris Valsts karogs: Čehija Viktoria Plzen Valsts karogs: Slovākija Slovan Bratislava
Valsts karogs: Francija Montpellier Valsts karogs: Skotija Hibernian Valsts karogs: Čehija Jablonec Valsts karogs: Polija Jagiellonia
Valsts karogs: Krievija Sibir Novosibirsk Valsts karogs: Beļģija Genk Valsts karogs: Norvēģija Aalesund Valsts karogs: Horvātija Hajduk Split
Valsts karogs: Ukraina Dnipro Dnipropetrovsk Valsts karogs: Šveice Luzern Valsts karogs: Austrija Sturm Graz Valsts karogs: Somija Inter Turku
Valsts karogs: Nīderlande AZ Valsts karogs: Dānija Nordsjælland Valsts karogs: Serbija Red Star Belgrade
Valsts karogs: Rumānija Timisoara Valsts karogs: Dānija Odense Valsts karogs: Izraēla Maccabi Haifa
Otrā kvalifikācijas kārta
Valsts karogs: Ukraina Karpaty Lviv Valsts karogs: Austrija Austria Wien Valsts karogs: Īrija Shamrock Rovers Valsts karogs: Igaunija Sillamäe Kalev
Valsts karogs: Nīderlande Utrecht Valsts karogs: Austrija Rapid Wien Valsts karogs: Latvija Jelgava Valsts karogs: Albānija Besa Kavajë
Valsts karogs: Rumānija Dinamo Bucuresti Valsts karogs: Serbija OFK Beograd Valsts karogs: Latvija Ventspils Valsts karogs: Kazahstāna Atyrau
Valsts karogs: Portugāle Marítimo Valsts karogs: Serbija Spartak Zlatibor Voda Valsts karogs: Slovēnija Maribor Valsts karogs: Armēnija Mika
Valsts karogs: Turcija Besiktas Valsts karogs: Izraēla Maccabi Tel Aviv Valsts karogs: Slovēnija Gorica Valsts karogs: Velsa Bangor City
Valsts karogs: Grieķija Olympiacos Valsts karogs: Kipra APOEL Valsts karogs: Baltkrievija Dinamo Minsk Valsts karogs: Ziemeļīrija Cliftonville
Valsts karogs: Skotija Motherwell Valsts karogs: Zviedrija IF Elfsborg Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina Borac Banja Luka Valsts karogs: Fēru Salas Víkingur
Valsts karogs: Beļģija Cercle Brugge Valsts karogs: Slovākija Dukla Banská Bystrica Valsts karogs: Ungārija Videoton Valsts karogs: Luksemburga Differdange
Valsts karogs: Šveice Lausanne-Sport Valsts karogs: Polija Wisla Kraków Valsts karogs: Islande Breiðablik Valsts karogs: Melnkalne Buducnost Podgorica
Valsts karogs: Dānija Brøndby Valsts karogs: Horvātija Cibalia Valsts karogs: Moldova Iskra-Stal Valsts karogs: Andora UE Sant Julià
Valsts karogs: Bulgārija Levski Sofia Valsts karogs: Somija Honka Valsts karogs: Gruzija WIT Georgia Valsts karogs: Malta Valletta
Valsts karogs: Čehija Baník Ostrava Valsts karogs: Lietuva Suduva Marijampole Valsts karogs: Lihtenšteina Vaduz Valsts karogs: Sanmarīno Tre Penne
Valsts karogs: Norvēģija Molde Valsts karogs: Lietuva Šiauliai Valsts karogs: Maķedonija Teteks
Valsts karogs: Norvēģija Stabæk Valsts karogs: Īrija Sporting Fingal Valsts karogs: Azerbaidžāna Baku
Pirmā kvalifikācijas kārta
Valsts karogs: Izraēla Bnei Yehuda Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina Široki Brijeg Valsts karogs: Azerbaidžāna Khazar Valsts karogs: Fēru Salas EB/Streymur
Valsts karogs: Kipra Anorthosis Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina Zrinjski Valsts karogs: Igaunija Narva Trans Valsts karogs: Fēru Salas NSÍ Runavík
Valsts karogs: Zviedrija Kalmar FF Valsts karogs: Ungārija Gyori ETO Valsts karogs: Igaunija Flora Valsts karogs: Luksemburga F91 Dudelange
Valsts karogs: Slovākija Nitra Valsts karogs: Ungārija Zalaegerszeg Valsts karogs: Albānija KF Tirana Valsts karogs: Luksemburga CS Grevenmacher
Valsts karogs: Polija Ruch Chorzów Valsts karogs: Islande KR Reykjavík Valsts karogs: Albānija Laçi Valsts karogs: Melnkalne Mogren
Valsts karogs: Horvātija Šibenik Valsts karogs: Islande Fylkir Valsts karogs: Kazahstāna Shakhter Karaganda Valsts karogs: Melnkalne Zeta
Valsts karogs: Somija TPS Valsts karogs: Moldova Olimpia Valsts karogs: Kazahstāna Tobol Kostanay Valsts karogs: Andora UE Santa Coloma
Valsts karogs: Lietuva Tauras Taurage Valsts karogs: Moldova Dacia Valsts karogs: Armēnija Ulisses Valsts karogs: Andora Lusitanos
Valsts karogs: Īrija Dundalk Valsts karogs: Gruzija Dinamo Tbilisi Valsts karogs: Armēnija Banants Valsts karogs: Malta Sliema Wanderers
Valsts karogs: Latvija Skonto Valsts karogs: Gruzija Zestaponi Valsts karogs: Velsa Llanelli Valsts karogs: Sanmarīno Faetano
Valsts karogs: Slovēnija Olimpija Valsts karogs: Maķedonija Rabotnicki Valsts karogs: Velsa Port Talbot Town Valsts karogs: Zviedrija Gefle
Valsts karogs: Baltkrievija Dnepr Mogilev Valsts karogs: Maķedonija Metalurg Skopje Valsts karogs: Ziemeļīrija Glentoran Valsts karogs: Dānija Randers
Valsts karogs: Baltkrievija Torpedo Zhodino Valsts karogs: Azerbaidžāna Qarabag Valsts karogs: Ziemeļīrija Portadown Valsts karogs: Somija MYPA

Kvalifikācijas kārta[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

1. kvalifikācijas kārta[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā komanda Rezultāts Otrā komanda 1. spēle 2. spēle
UE Santa Coloma Valsts karogs: Andora 0–5 Valsts karogs: Melnkalne Mogren 0–3 0–2
Olimpija Valsts karogs: Slovēnija 0–5 Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina Široki Brijeg 0–2 0–3
Anorthosis Valsts karogs: Kipra 4–0 Valsts karogs: Armēnija Banants 3–0 1–0
Olimpia Valsts karogs: Moldova 1–1 (a) Valsts karogs: Azerbaidžāna Khazar 0–0 1–1
Šibenik Valsts karogs: Horvātija 3–0 Valsts karogs: Malta Sliema Wanderers 0–0 3–0
Tobol Valsts karogs: Kazahstāna 2–4 Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina Zrinjski 1–2 1–2
Ulisses Valsts karogs: Armēnija 0–1 Valsts karogs: Izraēla Bnei Yehuda 0–0 0–1
Rabotnicki Valsts karogs: Maķedonija 11–0 Valsts karogs: Andora Lusitanos 5–0 6–0
KF Tirana Valsts karogs: Albānija 1–0 Valsts karogs: Ungārija Zalaegerszeg 0–0 1–0 (aet)
Zestaponi Valsts karogs: Gruzija 5–0 Valsts karogs: Sanmarīno Faetano 5–0 0–0
NSÍ Runavík Valsts karogs: Fēru Salas 1–4 Valsts karogs: Zviedrija Gefle 0–2 1–2
Torpedo Zhodino Valsts karogs: Baltkrievija 6–1 Valsts karogs: Islande Fylkir 3–0 3–1
Randers Valsts karogs: Dānija 7–3 Valsts karogs: Luksemburga F91 Dudelange 6–1 1–2
Portadown Valsts karogs: Ziemeļīrija 2–1 Valsts karogs: Latvija Skonto 1–1 1–0
TPS Valsts karogs: Somija 7–1 Valsts karogs: Velsa Port Talbot Town 3–1 4–0
KR Reykjavík Valsts karogs: Islande 5–2 Valsts karogs: Ziemeļīrija Glentoran 3–0 2–2
Grevenmacher Valsts karogs: Luksemburga 4–5 Valsts karogs: Īrija Dundalk 3–3 1–2
Kalmar FF Valsts karogs: Zviedrija 4–0 Valsts karogs: Fēru Salas EB/Streymur 1–0 3–0
Llanelli Valsts karogs: Velsa 4–5 Valsts karogs: Lietuva Tauras Taurage 2–2 2–3 (aet)
Narva Trans Valsts karogs: Igaunija 0–7 Valsts karogs: Somija MYPA 0–2 0–5
Zeta Valsts karogs: Melnkalne 1–1 (a) Valsts karogs: Moldova Dacia 1–1 0–0
Laçi Valsts karogs: Albānija 2–8 Valsts karogs: Baltkrievija Dnepr Mogilev 1–1 1–7
Shakhter Karaganda Valsts karogs: Kazahstāna 1–3 Valsts karogs: Polija Ruch Chorzów 1–2 0–1
Dinamo Tbilisi Valsts karogs: Gruzija 2–1 Valsts karogs: Igaunija Flora 2–1 0–0
Nitra Valsts karogs: Slovākija 3–5 Valsts karogs: Ungārija Gyori ETO 2–2 1–3
Qarabag Valsts karogs: Azerbaidžāna 5–2 Valsts karogs: Maķedonija Metalurg Skopje 4–1 1–1

2. kvalifikācijas kārta[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā komanda Rezultāts Otrā komanda 1. spēle 2. spēle
Cercle Brugge Valsts karogs: Beļģija 2–2 (a) Valsts karogs: Somija TPS 0–1 2–1
Motherwell Valsts karogs: Skotija 2–0 Valsts karogs: Islande Breiðablik 1–0 1–0
Anorthosis Valsts karogs: Kipra 3–2 Valsts karogs: Horvātija Šibenik 0–2 3–0 (pro)
Lausanne-Sport Valsts karogs: Šveice 2–1 Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina Borac Banja Luka 1–0 1–1
Šiauliai Valsts karogs: Lietuva 0–7 Valsts karogs: Polija Wisla Kraków 0–2 0–5
Kalmar FF Valsts karogs: Zviedrija 2–0 Valsts karogs: Moldova Dacia 0–0 2–0
Utrecht Valsts karogs: Nīderlande 5–1 Valsts karogs: Albānija KF Tirana 4–0 1–1
Gorica Valsts karogs: Slovēnija 1–4 Valsts karogs: Dānija Randers 0–3 1–1
Marítimo Valsts karogs: Portugāle 6–4 Valsts karogs: Īrija Sporting Fingal 3–2 3–2
Suduva Marijampole Valsts karogs: Lietuva 2–6 Valsts karogs: Austrija Rapid Wien 0–2 2–4
Ventspils Valsts karogs: Latvija 1–3 Valsts karogs: Maķedonija Teteks 0–0 1–3
OFK Beograd Valsts karogs: Serbija 3–2 Valsts karogs: Baltkrievija Torpedo Zhodino 2–2 1–0
Olimpia Valsts karogs: Moldova 1–7 Valsts karogs: Rumānija Dinamo Bucuresti 0–2 1–5
MYPA Valsts karogs: Somija 8–0 Valsts karogs: Andora UE Sant Julià 3–0 5–0
Videoton Valsts karogs: Ungārija 1–3 Valsts karogs: Slovēnija Maribor 1–1 0–2
Brøndby Valsts karogs: Dānija 3–0 Valsts karogs: Lihtenšteina Vaduz 3–0 0–0
Stabæk Valsts karogs: Norvēģija 3–3 (a) Valsts karogs: Baltkrievija Dnepr Mogilev 2–2 1–1
Shamrock Rovers Valsts karogs: Īrija 2–1 Valsts karogs: Izraēla Bnei Yehuda 1–1 1–0
IF Elfsborg Valsts karogs: Zviedrija 3–1 Valsts karogs: Moldova Iskra-Stal 2–1 1–0
KR Reykjavík Valsts karogs: Islande 2–6 Valsts karogs: Ukraina Karpaty Lviv 0–3 2–3
Maccabi Tel Aviv Valsts karogs: Izraēla 3–2 Valsts karogs: Melnkalne Mogren 2–0 1–2
Austria Wien Valsts karogs: Austrija 3–2 Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina Široki Brijeg 2–2 1–0
Tauras Taurage Valsts karogs: Lietuva 1–6 Valsts karogs: Kipra APOEL 0–3 1–3
Molde Valsts karogs: Norvēģija 2–2 (a) Valsts karogs: Latvija Jelgava 1–0 1–2
Zestaponi Valsts karogs: Gruzija 3–1 Valsts karogs: Slovākija Dukla Banská Bystrica 3–0 0–1
Honka Valsts karogs: Somija 2–3 Valsts karogs: Velsa Bangor City 1–1 1–2
Levski Sofia Valsts karogs: Bulgārija 8–0 Valsts karogs: Īrija Dundalk 6–0 2–0
WIT Georgia Valsts karogs: Gruzija 0–6 Valsts karogs: Čehija Baník Ostrava 0–6 0–0
Rabotnicki Valsts karogs: Maķedonija 1–0 Valsts karogs: Armēnija Mika 1–0 0–0
Atyrau Valsts karogs: Kazahstāna 0–5 Valsts karogs: Ungārija Gyori ETO 0–3 0–2
Qarabag Valsts karogs: Azerbaidžāna 3–2 Valsts karogs: Ziemeļīrija Portadown 2–1 1–1
Besiktas Valsts karogs: Turcija 7–0 Valsts karogs: Fēru Salas Víkingur 3–0 4–0
Differdange Valsts karogs: Luksemburga 3–5 Valsts karogs: Serbija Spartak Zlatibor Voda 3–3 0–2
Dinamo Minsk Valsts karogs: Baltkrievija 10–1 Valsts karogs: Igaunija Sillamäe Kalev 5–1 5–0
Valletta Valsts karogs: Malta 1–1 (a) Valsts karogs: Polija Ruch Chorzów 1–1 0–0
Baku Valsts karogs: Azerbaidžāna 2–4 Valsts karogs: Melnkalne Buducnost Podgorica 0–3 2–1
Zrinjski Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina 13–3 Valsts karogs: Sanmarīno Tre Penne 4–1 9–2
Dinamo Tbilisi Valsts karogs: Gruzija 4–2 Valsts karogs: Zviedrija Gefle 2–1 2–1
Cliftonville Valsts karogs: Ziemeļīrija 1–0 Valsts karogs: Horvātija Cibalia 1–0 0–0
Besa Kavajë Valsts karogs: Albānija 1–11 Valsts karogs: Grieķija Olympiacos 0–5 1–6

3. kvalifikācijas kārta[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā komanda Rezultāts Otrā komanda 1. spēle 2. spēle
Odense Valsts karogs: Dānija 5–3 Valsts karogs: Bosnija un Hercegovina Zrinjski 5–3 0–0
Dnepr Mogilev Valsts karogs: Baltkrievija 3–1 Valsts karogs: Čehija Baník Ostrava 1–0 2–1
Rabotnicki Valsts karogs: Maķedonija 0–4 Valsts karogs: Anglija Liverpool 0–2 0–2
Marítimo Valsts karogs: Portugāle 10–3 Valsts karogs: Velsa Bangor City 8–2 2–1
Beroe Stara Zagora Valsts karogs: Bulgārija 1–4 Valsts karogs: Austrija Rapid Wien 1–1 0–3
MYPA Valsts karogs: Somija 4–5 Valsts karogs: Rumānija Timisoara 1–2 3–3
CSKA Sofia Valsts karogs: Bulgārija 5–1 Valsts karogs: Ziemeļīrija Cliftonville 3–0 2–1
Karpaty Lviv Valsts karogs: Ukraina 2–0 Valsts karogs: Gruzija Zestaponi 1–0 1–0
Shamrock Rovers Valsts karogs: Īrija 0–3 Valsts karogs: Itālija Juventus 0–2 0–1
IF Elfsborg Valsts karogs: Zviedrija 7–1 Valsts karogs: Maķedonija Teteks 5–0 2–1
Nordsjælland Valsts karogs: Dānija 1–3 Valsts karogs: Portugāle Sporting CP 0–1 1–2
Maribor Valsts karogs: Slovēnija 6–2 Valsts karogs: Skotija Hibernian 3–0 3–2
Red Star Belgrade Valsts karogs: Serbija 2–3 Valsts karogs: Slovākija Slovan Bratislava 1–2 1–1
Inter Turku Valsts karogs: Somija 3–8 Valsts karogs: Beļģija Genk 1–5 2–3
Ruch Chorzów Valsts karogs: Polija 1–6 Valsts karogs: Austrija Austria Wien 1–3 0–3
Viktoria Plzen Valsts karogs: Čehija 1–4 Valsts karogs: Turcija Besiktas 1–1 0–3
Olympiacos Valsts karogs: Grieķija 2–2 (a) Valsts karogs: Izraēla Maccabi Tel Aviv 2–1 0–1
Wisla Kraków Valsts karogs: Polija 2–4 Valsts karogs: Azerbaidžāna Qarabag 0–1 2–3
Sturm Graz Valsts karogs: Austrija 3–1 Valsts karogs: Gruzija Dinamo Tbilisi 2–0 1–1
Cercle Brugge Valsts karogs: Beļģija 2–3 Valsts karogs: Kipra Anorthosis 1–0 1–3
Buducnost Podgorica Valsts karogs: Melnkalne 1–3 Valsts karogs: Dānija Brøndby 1–2 0–1
Molde Valsts karogs: Norvēģija 4–5 Valsts karogs: Vācija Stuttgart 2–3 2–2
Maccabi Haifa Valsts karogs: Izraēla 2–3 Valsts karogs: Baltkrievija Dinamo Minsk 1–0 1–3
Utrecht Valsts karogs: Nīderlande 4–1 Valsts karogs: Šveice Luzern 1–0 3–1
Sibir Novosibirsk Valsts karogs: Krievija 2–2 (a) Valsts karogs: Kipra Apollon 1–0 1–2
Randers Valsts karogs: Dānija 3–4 Valsts karogs: Šveice Lausanne-Sport 2–3 1–1
Dinamo Bucuresti Valsts karogs: Rumānija 3–4 Valsts karogs: Horvātija Hajduk Split 3–1 0–3
AZ Valsts karogs: Nīderlande 2–1 Valsts karogs: Zviedrija IFK Göteborg 2–0 0–1
Spartak Zlatibor Voda Valsts karogs: Serbija 2–3 Valsts karogs: Ukraina Dnipro Dnipropetrovsk 2–1 0–2
Gyori ETO Valsts karogs: Ungārija 1–1 (4–3d.p.) Valsts karogs: Francija Montpellier 0–1 1–0(pro)
Aalesund Valsts karogs: Norvēģija 1–4 Valsts karogs: Skotija Motherwell 1–1 0–3
Kalmar FF Valsts karogs: Zviedrija 3–6 Valsts karogs: Bulgārija Levski Sofia 1–1 2–5
Galatasaray Valsts karogs: Turcija 7–3 Valsts karogs: Serbija OFK Beograd 2–2 5–1
Jagiellonia Bialystok Valsts karogs: Polija 3–4 Valsts karogs: Grieķija Aris 1–2 2–2
APOEL Valsts karogs: Kipra 4–1 Valsts karogs: Čehija Jablonec 1–0 3–1

Izslēgšanas spēles[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā komanda Rezultāts Otrā komanda 1. spēle 2. spēle
Paris Saint-Germain Valsts karogs: Francija 5–4 Valsts karogs: Izraēla Maccabi Tel Aviv 2–0 3–4
Bayer Leverkusen Valsts karogs: Vācija 6–1 Valsts karogs: Ukraina Tavriya Simferopol 3–0 3–1
CSKA Moscou Valsts karogs: Krievija 6–1 Valsts karogs: Kipra Anorthosis 4–0 2–1
Hajduk Split Valsts karogs: Horvātija 5–2 Valsts karogs: Rumānija Unirea Urziceni 4–1 1–1
Feyenoord Valsts karogs: Nīderlande 1–2 Valsts karogs: Beļģija Gent 1–0 0–2
Genk Valsts karogs: Beļģija 2–7 Valsts karogs: Portugāle Porto 0–3 2–4
Debrecen Valsts karogs: Ungārija 4–1 Valsts karogs: Bulgārija Litex Lovech 2–0 2–1
Aris Valsts karogs: Grieķija 2–1 Valsts karogs: Austrija Austria Wien 1–0 1–1
Galatasaray Valsts karogs: Turcija 3–3 (a) Valsts karogs: Ukraina Karpaty Lviv 2–2 1–1
Palermo Valsts karogs: Itālija 5–3 Valsts karogs: Slovēnija Maribor 3–0 2–3
Club Brugge Valsts karogs: Beļģija 5–3 Valsts karogs: Baltkrievija Dínamo Minsk 2–1 3–2
Omonia Valsts karogs: Kipra 2–3 Valsts karogs: Ukraina Metalist Kharkiv 0–1 2–2
Vaslui Valsts karogs: Rumānija 0–2 Valsts karogs: Francija Lille 0–0 0–2
Napoli Valsts karogs: Itālija 3–0 Valsts karogs: Zviedrija Elfsborg 1–0 2–0
Sporting CP Valsts karogs: Portugāle 3–2 Valsts karogs: Dānija Brøndby 0–2 3–0
Steaua Bucuresti Valsts karogs: Rumānija 1–1 (p) Valsts karogs: Šveice Grasshoppers 1–0 0–1
Liverpool Valsts karogs: Anglija 3–1 Valsts karogs: Turcija Trabzonspor 1–0 2–1
Celtic Valsts karogs: Skotija 2–4 Valsts karogs: Nīderlande Utrecht 2–0 0–4
Borussia Dortmund Valsts karogs: Vācija 5–0 Valsts karogs: Azerbaidžāna Qarabag 4–0 1–0
AIK Valsts karogs: Zviedrija 1–2 Valsts karogs: Bulgārija Levski Sofia 0–0 1–2
Sturm Graz Valsts karogs: Austrija 1–3 Valsts karogs: Itālija Juventus 1–2 0–1
Getafe Valsts karogs: Spānija 2–1 Valsts karogs: Kipra APOEL 1–0 1–1
Dundee United Valsts karogs: Skotija 1–2 Valsts karogs: Grieķija AEK Atenas 0–1 1–1
AZ Valsts karogs: Nīderlande 3–2 Valsts karogs: Kazahstāna Aktobe 2–0 1–2
Dnipro Dnipropetrovsk Valsts karogs: Ukraina 0–1 Valsts karogs: Polija Lech Poznan 0–1 0–0
Rapid Wien Valsts karogs: Austrija 4–3 Valsts karogs: Anglija Aston Villa 1–1 3–2
CSKA Sofia Valsts karogs: Bulgārija 5–2 Valsts karogs: Velsa The New Saints 3–0 2–2
Besiktas Valsts karogs: Turcija 6–0 Valsts karogs: Somija HJK Helsinki 2–0 4–0
Slovan Bratislava Valsts karogs: Slovākija 2–3 Valsts karogs: Vācija Stuttgart 0–1 2–2
Sibir Novosibirsk Valsts karogs: Krievija 1–5 Valsts karogs: Nīderlande PSV Eindhoven 1–0 0–5
BATE Borisov Valsts karogs: Baltkrievija 5–1 Valsts karogs: Portugāle Marítimo 3–0 2–1
Lausanne-Sport Valsts karogs: Šveice 2–2 (p) Valsts karogs: Krievija Lokomotiv Moscow 1–1 1–1
Gyori ETO Valsts karogs: Ungārija 1–4 Valsts karogs: Horvātija Dínamo Zagreb 0–2 1–2
Odense Valsts karogs: Dānija 3–1 Valsts karogs: Skotija Motherwell 2–1 1–0
PAOK Valsts karogs: Grieķija 2–1 Valsts karogs: Turcija Fenerbahçe 1–0 1–1
Villarreal Valsts karogs: Spānija 7–1 Valsts karogs: Baltkrievija Dnepr Mogilev 5–0 2–1
Timisoara Valsts karogs: Rumānija 0–3 Valsts karogs: Anglija Manchester City 0–1 0–2

Grupu turnīrs[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

A grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Anglija Manchester City 6 3 2 1 11 6 +5 11
Valsts karogs: Polija Lech Poznań 6 3 2 1 11 8 +3 11
Valsts karogs: Itālija Juventus 6 0 6 0 7 7 0 6
Valsts karogs: Austrija Red Bull Salzburg 6 0 2 4 1 9 −8 2
  JUV MAN RBS LEC
Juventus 1–1 0–0 3–3
Manchester City 1–1 3–0 3–1
Red Bull Salzburg 1–1 0–2 0–1
Lech Poznan 1–1 3–1 2–0

B grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Vācija Bayer Leverkusen 6 3 3 0 8 2 +6 12
Valsts karogs: Grieķija Aris 6 3 1 2 7 5 +2 10
Valsts karogs: Spānija Atlético Madrid 6 2 2 2 9 7 +2 8
Valsts karogs: Norvēģija Rosenborg 6 1 0 5 3 13 −10 3
  ATM BAY ROS ARI
Atlético Madrid 1–1 3–0 2–3
Bayer Leverkusen 1–1 4–0 1–0
Rosenborg 1–2 0–1 2–1
Aris 1–0 0–0 2–0

C grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Portugāle Sporting CP 6 4 0 2 14 6 +8 12
Valsts karogs: Francija Lille 6 2 2 2 8 6 +2 8
Valsts karogs: Beļģija Gent 6 2 1 3 8 13 −5 7
Valsts karogs: Bulgārija Levski Sofia 6 2 1 3 6 11 −5 7
  SPO LIL LEV GEN
Sporting 1–0 5–0 5–1
Lille 1–2 1–0 3–0
Levski Sofia 1–0 2–2 3–2
Gent 3–1 1–0 1–1

D grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Spānija Villarreal 6 4 0 2 8 5 +3 12
Valsts karogs: Grieķija PAOK 6 3 2 1 5 3 +2 11
Valsts karogs: Horvātija Dinamo Zagreb 6 2 1 3 4 5 −1 7
Valsts karogs: Beļģija Club Brugge 6 0 3 3 4 8 −4 3
  VIL BRU DIN PAOK
Villarreal 2–1 3–0 1–0
Club Brugge 1–2 0–2 1–1
Dinamo Zagreb 2–0 0–0 0–1
PAOK 1–0 1–1 1–0

E grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Ukraina Dynamo Kyiv 6 3 2 1 10 6 +4 11
Valsts karogs: Baltkrievija BATE 6 3 1 2 11 11 0 10
Valsts karogs: Nīderlande AZ 6 2 1 3 8 10 −2 7
Valsts karogs: Moldova Sheriff Tiraspol 6 1 2 3 5 7 −2 5
  AZ DIN BATE SHE
AZ 1–2 3–0 2–1
Dinamo Kiev 2–0 2–2 0–0
BATE 4–1 1–4 3–1
Sheriff 1–1 2–0 0–1

F grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Krievija CSKA Moscow 6 5 1 0 18 3 +15 16
Valsts karogs: Čehija Sparta Prague 6 2 3 1 12 12 0 9
Valsts karogs: Itālija Palermo 6 2 1 3 7 11 −4 7
Valsts karogs: Šveice Lausanne-Sport 6 0 1 5 5 16 −11 1
  CSKA PAL SPA LAU
CSKA Moscou 3–1 3–0 5–1
Palermo 0–3 2–2 1–0
Sparta Praga 1–1 3–2 3–3
Lausanne Sports 0–3 0–1 1–3

G grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Krievija Zenit St. Petersburg 6 6 0 0 18 6 +12 18
Valsts karogs: Beļģija Anderlecht 6 2 1 3 8 8 0 7
Valsts karogs: Grieķija AEK Athens 6 2 1 3 9 13 −4 7
Valsts karogs: Horvātija Hajduk Split 6 1 0 5 5 13 −8 3
  ZEN AND AEK HAJ
Zenit 3–1 4–2 2–0
Anderlecht 1–3 3–0 2–0
AEK 0–3 1–1 3–1
Hajduk Split 2–3 1–0 1–3

H grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Vācija Stuttgart 6 5 0 1 16 6 +10 15
Valsts karogs: Šveice Young Boys 6 3 0 3 10 10 0 9
Valsts karogs: Spānija Getafe 6 2 1 3 4 8 −4 7
Valsts karogs: Dānija Odense 6 1 1 4 8 14 −6 4
  STU GET OB YOB
Stuttgart 1–0 5–1 3–0
Getafe 0–3 2–1 1–0
OB 1–2 1–1 2–0
Young Boys 4–2 2–0 4–2

I grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Nīderlande PSV Eindhoven 6 4 2 0 10 3 +7 14
Valsts karogs: Ukraina Metalist Kharkiv 6 3 2 1 9 4 +5 11
Valsts karogs: Itālija Sampdoria 6 1 2 3 4 7 −3 5
Valsts karogs: Ungārija Debrecen 6 1 0 5 4 13 −9 3
  PSV SAM MET DEB
PSV 1–1 0–0 3–0
Sampdoria 1–2 0–0 1–0
Metalist Kharkiv 0–2 2–1 2–1
Debreceni 1–2 2–0 0–5

J grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Francija Paris Saint-Germain 6 3 3 0 9 4 +5 12
Valsts karogs: Spānija Sevilla 6 3 1 2 10 7 +3 10
Valsts karogs: Vācija Borussia Dortmund 6 2 3 1 10 7 +3 9
Valsts karogs: Ukraina Karpaty Lviv 6 0 1 5 4 15 −11 1
  SEV PSG BOR KAR
Sevilla 0–1 2–2 4–0
PSG 4–2 0–0 2–0
Borussia Dortmund 0–1 1–1 3–0
Karpaty Lviv 0–1 1–1 3–4

K grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Anglija Liverpool 6 2 4 0 8 3 +5 10
Valsts karogs: Itālija Napoli 6 1 4 1 8 9 −1 7
Valsts karogs: Rumānija Steaua Bucureşti 6 1 3 2 9 11 −2 6
Valsts karogs: Nīderlande Utrecht 6 0 5 1 5 7 −2 5
  LIV STE NAP UTR
Liverpool 4–1 3–1 0–0
Steaua Bucareste 1–1 3–3 3–1
Napoli 0–0 1–0 0–0
Utrecht 0–0 1–1 3–3

L grupa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Komanda SP U N Z GV ZV +/- PTS
Valsts karogs: Portugāle Porto 6 5 1 0 14 4 +10 16
Valsts karogs: Turcija Beşiktaş 6 4 1 1 9 6 +3 13
Valsts karogs: Austrija Rapid Wien 6 1 0 5 5 12 −7 3
Valsts karogs: Bulgārija CSKA Sofia 6 1 0 5 4 10 −6 3
  POR BES CSKA RAP
Porto 1–1 3–1 3–0
Besiktas 1–3 1–0 2–0
CSKA Sofia 0–1 1–2 0–2
Rapid Wien 1–3 1–2 1–2

Izslēgšanas spēles[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Trīsdesmitdivdaļfināli   Sešpadsmitdaļfināli   Ceturtdaļfināli   Pusfināli   Fināls
 Valsts karogs: Grieķija PAOK 0 1 1  
 Valsts karogs: Krievija CSKA Moscow 1 1 2      Valsts karogs: Krievija CSKA Moscow 0 1 1  
 Valsts karogs: Spānija Sevilla 1 1 2    Valsts karogs: Portugāle Porto 1 2 3  
 Valsts karogs: Portugāle Porto (a) 2 0 2        Valsts karogs: Portugāle Porto 5 5 10  
 Valsts karogs: Beļģija Anderlecht 0 0 0        Valsts karogs: Krievija Spartak Moscow 1 2 3  
 Valsts karogs: Nīderlande Ajax 2 3 5      Valsts karogs: Nīderlande Ajax 0 0 0
 Valsts karogs: Šveice Basel 2 1 3    Valsts karogs: Krievija Spartak Moscow 1 3 4  
 Valsts karogs: Krievija Spartak Moscow 3 1 4        Valsts karogs: Portugāle Porto 5 2 7  
 Valsts karogs: Ukraina Metalist Kharkiv 0 0 0        Valsts karogs: Spānija Villarreal 1 3 4  
 Valsts karogs: Vācija Bayer Leverkusen 2 4 6      Valsts karogs: Vācija Bayer Leverkusen 2 1 3  
 Valsts karogs: Itālija Napoli 0 1 1    Valsts karogs: Spānija Villarreal 3 2 5  
 Valsts karogs: Spānija Villarreal 0 2 2        Valsts karogs: Spānija Villarreal 5 3 8
 Valsts karogs: Krievija Rubin Kazan 0 2 2        Valsts karogs: Nīderlande Twente 1 1 2  
 Valsts karogs: Nīderlande Twente 2 2 4      Valsts karogs: Nīderlande Twente 3 0 3
 Valsts karogs: Šveice Young Boys 2 1 3    Valsts karogs: Krievija Zenit St. Petersburg 0 2 2  
 Valsts karogs: Krievija Zenit St. Petersburg 1 3 4        Valsts karogs: Portugāle Porto 1
 Valsts karogs: Portugāle Benfica 2 2 4        Valsts karogs: Portugāle Braga 0
 Valsts karogs: Vācija Stuttgart 1 0 1      Valsts karogs: Portugāle Benfica 2 1 3  
 Valsts karogs: Baltkrievija BATE 2 0 2    Valsts karogs: Francija Paris Saint-Germain 1 1 2  
 Valsts karogs: Francija Paris St.-Germain (a) 2 0 2        Valsts karogs: Portugāle Benfica 4 2 6  
 Valsts karogs: Francija Lille 2 1 3        Valsts karogs: Nīderlande PSV Eindhoven 1 2 3  
 Valsts karogs: Nīderlande PSV Eindhoven 2 3 5      Valsts karogs: Nīderlande PSV Eindhoven 0 1 1
 Valsts karogs: Skotija Rangers (a) 1 2 3    Valsts karogs: Skotija Rangers 0 0 0  
 Valsts karogs: Portugāle Sporting CP 1 2 3        Valsts karogs: Portugāle Benfica 2 0 2
 Valsts karogs: Turcija Beşiktaş 1 0 1        Valsts karogs: Portugāle Braga (a) 1 1 2  
 Valsts karogs: Ukraina Dynamo Kyiv 4 4 8      Valsts karogs: Ukraina Dynamo Kyiv 2 0 2  
 Valsts karogs: Grieķija Aris 0 0 0    Valsts karogs: Anglija Manchester City 0 1 1  
 Valsts karogs: Anglija Manchester City 0 3 3        Valsts karogs: Ukraina Dynamo Kyiv 1 0 1
 Valsts karogs: Polija Lech Poznań 1 0 1        Valsts karogs: Portugāle Braga (a) 1 0 1  
 Valsts karogs: Portugāle Braga 0 2 2      Valsts karogs: Portugāle Braga 1 0 1
 Valsts karogs: Čehija Sparta Prague 0 0 0    Valsts karogs: Anglija Liverpool 0 0 0  
 Valsts karogs: Anglija Liverpool 0 1 1  

Trīsdesmitdivdaļfināli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā komanda Rezultāts Otrā komanda 1. spēle 2. spēle
Napoli Valsts karogs: Itālija 1–2 Valsts karogs: Spānija Villarreal 0–0 1–2
Rangers Valsts karogs: Skotija 3–3 (a) Valsts karogs: Portugāle Sporting CP 1–1 2–2
Sparta Prague Valsts karogs: Čehija 0–1 Valsts karogs: Anglija Liverpool 0–0 0–1
Anderlecht Valsts karogs: Beļģija 0–5 Valsts karogs: Nīderlande Ajax 0–3 0–2
Lech Poznań Valsts karogs: Polija 1–2 Valsts karogs: Portugāle Braga 1–0 0–2
Beşiktaş Valsts karogs: Turcija 1–8 Valsts karogs: Ukraina Dynamo Kyiv 1–4 0–4
Basel Valsts karogs: Šveice 3–4 Valsts karogs: Krievija Spartak Moscow 2–3 1–1
Young Boys Valsts karogs: Šveice 3–4 Valsts karogs: Krievija Zenit St. Petersburg 2–1 1–3
Aris Valsts karogs: Grieķija 0–3 Valsts karogs: Anglija Manchester City 0–0 0–3
PAOK Valsts karogs: Grieķija 1–2 Valsts karogs: Krievija CSKA Moscow 0–1 1–1
Sevilla Valsts karogs: Spānija 2–2 (a) Valsts karogs: Portugāle Porto 1–2 1–0
Rubin Kazan Valsts karogs: Krievija 2–4 Valsts karogs: Nīderlande Twente 0–2 2–2
Lille Valsts karogs: Francija 3–5 Valsts karogs: Nīderlande PSV Eindhoven 2–2 1–3
Benfica Valsts karogs: Portugāle 4–1 Valsts karogs: Vācija Stuttgart 2–1 2–0
BATE Valsts karogs: Baltkrievija 2–2 (a) Valsts karogs: Francija Paris Saint-Germain 2–2 0–0
Metalist Kharkiv Valsts karogs: Ukraina 0–6 Valsts karogs: Vācija Bayer Leverkusen 0–4 0–2

Sešpadsmitdaļfināli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā komanda Rezultāts Otrā komanda 1. spēle 2. spēle
Benfica Valsts karogs: Portugāle 3–2 Valsts karogs: Francija Paris Saint-Germain 2–1 1–1
Dynamo Kyiv Valsts karogs: Ukraina 2–1 Valsts karogs: Anglija Manchester City 2–0 0–1
Twente Valsts karogs: Nīderlande 3–2 Valsts karogs: Krievija Zenit St. Petersburg 3–0 0–2
CSKA Moscow Valsts karogs: Krievija 1–3 Valsts karogs: Portugāle Porto 0–1 1–2
PSV Eindhoven Valsts karogs: Nīderlande 1–0 Valsts karogs: Skotija Rangers 0–0 1–0
Bayer Leverkusen Valsts karogs: Vācija 3–5 Valsts karogs: Spānija Villarreal 2–3 1–2
Ajax Valsts karogs: Nīderlande 0–4 Valsts karogs: Krievija Spartak Moscow 0–1 0–3
Braga Valsts karogs: Portugāle 1–0 Valsts karogs: Anglija Liverpool 1–0 0–0

Ceturtdaļfināli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā komanda Rezultāts Otrā komanda 1. spēle 2. spēle
Porto Valsts karogs: Portugāle 10–3 Valsts karogs: Krievija Spartak Moscow 5–1 5–2
Villarreal Valsts karogs: Spānija 8–2 Valsts karogs: Nīderlande Twente 5–1 3–1
Benfica Valsts karogs: Portugāle 6–3 Valsts karogs: Nīderlande PSV Eindhoven 4–1 2–2
Dynamo Kyiv Valsts karogs: Ukraina 1–1 (a) Valsts karogs: Portugāle Braga 1–1 0–0

Pusfināli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā komanda Rezultāts Otrā komanda 1. spēle 2. spēle
Porto Valsts karogs: Portugāle 7–4 Valsts karogs: Spānija Villarreal 5–1 2–3
Benfica Valsts karogs: Portugāle 2–2 (a) Valsts karogs: Portugāle Braga 2–1 0–1

Fināls[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2011. gada 18. maijs
21:45 (LAT)
Porto Valsts karogs: Portugāle 1—0 Valsts karogs: Portugāle Braga Aviva Stadium, Dublina
pārskats

Rezultatīvākie spēlētāji[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2010.—2011. gada UEFA Eiropas līgas sezonas rezultatīvākie spēlētāji (neskaitot kvalifikācijas kārtu):

Vieta Spēlētājs Komanda Vārti Aizvadītās minūtes
1 Valsts karogs: Kolumbija Radamels Falkao Valsts karogs: Portugāle FC Porto 17 1098'
2 Valsts karogs: Itālija Džuzepe Rosi Valsts karogs: Spānija Villarreal 11 1037'
3 Valsts karogs: Čehija Tomāšs Necids Valsts karogs: Krievija CSKA Moscow 6 526'
4 Valsts karogs: Mali Frederiks Kanute Valsts karogs: Spānija Sevilla 5 461'
Valsts karogs: Kotdivuāra Vilfrīds Bonī Valsts karogs: Čehija Sparta Prague 5 526'
Valsts karogs: Brazīlija Nilmars Valsts karogs: Spānija Villarreal 5 572'
Valsts karogs: Latvija Artjoms Rudņevs Valsts karogs: Polija Lech Poznań 5 621'
Valsts karogs: Urugvaja Edinsons Kavani Valsts karogs: Itālija Napoli 5 667'
Valsts karogs: Kolumbija Fredijs Guarins Valsts karogs: Portugāle FC Porto 5 808'
Valsts karogs: Ukraina Artems Miļevskis Valsts karogs: Ukraina Dynamo Kyiv 5 967'
Valsts karogs: Ungārija Balažs Džudžaks Valsts karogs: Nīderlande PSV 5 973'

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]