Cīņas sports 2008. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs — Vīrieši, grieķu-romiešu cīņa, līdz 120 kg

Vikipēdijas raksts
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
Cīņas sports
2008. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs
Wrestling pictogram.svg
Brīvā cīņa
Vīrieši Sievietes
  55 kg     48 kg  
  60 kg     55 kg  
  66 kg     63 kg  
  74 kg     72 kg  
  84 kg      
  96 kg      
120 kg
Grieķu-romiešu cīņa
  55 kg      
  60 kg      
  66 kg      
  74 kg      
  84 kg      
  96 kg      
  120 kg      


2008. gada Vasaras Olimpisko spēļu grieķu - romiešu cīņas sacīkstēs vīriešiem svara kategroijā līdz 120 kilogramiem uzvaru izcīnija Kubas sportists Mihails Lopess. Sacīkstes tika aizvadītas 14. augustā.

Medaļu ieguvēji[izmainīt šo sadaļu | labot pirmkodu]

Valsts Sportists
Karogs: Kuba Kuba Mihails Lopess
Karogs: Krievija Krievija Hasans Barojevs
Karogs: Lietuva Lietuva Mindaugas Mizgaitis
Karogs: Armēnija Armēnija Jurijs Patrikēvs

Fināls[izmainīt šo sadaļu | labot pirmkodu]

  Fināls
       
 Valsts karogs: Krievija Hasans Barojevs 0 1  
 Valsts karogs: Kuba Mihails Lopess 5 1  

1. puse[izmainīt šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. kārta Astotdaļfināls Ceturtdaļfināls Pusfināls
          
              Valsts karogs: Ungārija Mihali Deak-Bardošs 2 4    
              Valsts karogs: Kanāda Ari Taubs 1 1    
                Valsts karogs: Ungārija Mihali Deak-Bardošs 1 2 1  
                Valsts karogs: Francija Janiks Ščepaniaks 1 0 1  
              Valsts karogs: Francija Janiks Ščepaniaks 1 1 1  
              Valsts karogs: Bulgārija Ivans Ivanovs 1 1 1  
                Valsts karogs: Francija Janiks Ščepaniaks 1 1  
                Valsts karogs: Krievija Hasans Barojevs 2 1  
              Valsts karogs: Krievija Hasans Barojevs 3 5    
              Valsts karogs: Irāna Masuds Hašemzadehs 0 0    
                Valsts karogs: Krievija Hasans Barojevs 2 3    
                Valsts karogs: Lietuva Mindaugas Mizgaitis 1 0    
              Valsts karogs: Turcija Riza Kajālps 1 1             
              Valsts karogs: Lietuva Mindaugas Mizgaitis 1 3             
          

2. puse[izmainīt šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. kārta Astotdaļfināls Ceturtdaļfināls Pusfināls
          
              Valsts karogs: Ēģipte Jasirs Sakrs 1 0    
              Valsts karogs: Armēnija Jurijs Patrikēvs 5 7    
                Valsts karogs: Armēnija Jurijs Patrikēvs 1 0    
                Valsts karogs: Kuba Mihails Lopess 1 3 F  
              Valsts karogs: Baltkrievija Serhijs Artsukins 0 1    
              Valsts karogs: Kuba Mihails Lopess 3 2    
                Valsts karogs: Kuba Mihails Lopess 4 5  
 Valsts karogs: Zviedrija Jalmars Sjolbergs 0 5 3        Valsts karogs: Zviedrija Jalmars Sjolbergs 0 0  
 Valsts karogs: Polija Mareks Mikulskis 4 0 0      Valsts karogs: Zviedrija Jalmars Sjolbergs 2 3    
 Valsts karogs: Uzbekistāna Dāvids Saldadze 1 2 0      Valsts karogs: Azerbaidžāna Antons Botevs 0 0    
 Valsts karogs: Azerbaidžāna Antons Botevs 2 1 2        Valsts karogs: Zviedrija Jalmars Sjolbergs 0 1 1  
 Valsts karogs: Ukraina Oleksandrs Čerņeckis 1 0          Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Dremiels Baierss 3 1 1  
 Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Dremiels Baierss 1 2        Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Dremiels Baierss 4 1 1           
 Valsts karogs: Grieķija Panagiotis Papadopoluss 0 1        Valsts karogs: Ķīna Deli Li 0 1 1           
 Valsts karogs: Ķīna Deli Li 3 1    

"Pēdējās cerības" cīņas[izmainīt šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. kārta 2. kārta Bronzas medaļas izcīņa
      
               
               
            Valsts karogs: Francija Janiks Ščepaniaks 1 1
            Valsts karogs: Lietuva Mindaugas Mizgaitis 2 2
          Valsts karogs: Lietuva Mindaugas Mizgaitis 1 2
 Valsts karogs: Irāna Masuds Hašemzadehs        Valsts karogs: Irāna Masuds Hašemzadehs 1 1 1    
      
    
    
  1. kārta 2. kārta Bronzas medaļas izcīņa
      
               
               
            Valsts karogs: Zviedrija Jalmars Sjolbergs 1 0
            Valsts karogs: Armēnija Jurijs Patrikēvs 2 1 3
          Valsts karogs: Armēnija Jurijs Patrikēvs 2 1
 Valsts karogs: Baltkrievija Serhijs Artsukins        Valsts karogs: Baltkrievija Serhijs Artsukins 0 1