2008. gada vasaras olimpiskās spēles (14. diena)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Četrpadsmitajā Pekinas Olimpisko spēļu dienā sacensības norisināsies 17 sporta veidos un tiks sadalīti 20 medaļu komplekti.

Basketbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēles aizvadīs vīriešu komandas

2008. gada 22. augustā
15:00
Karogs: Spānija Spānija 91—86 Karogs: Lietuva Lietuva
11083 skatītāji
(21:19, 19:23, 22:24, 29:20)
Punkti: Gasols 19
Atl. bumbas: Himeness 7
Piespēles: Rubio 4
Jasaitis 19, Jasikēvičs 19
Jasaitis 8
Jasikēvičs 6

2008. gada 22. augustā
17:15
Karogs: Argentīna Argentīna 81—101 Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV
11083 skatītāji
(11:30, 29:19, 24:29, 17:23)
Punkti: Skola 28
Atl. bumbas: Skola 12
Piespēles: Prinjoni 3
Entonijs 21
Bošs 11
Kids 7

Beisbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pusfināli

Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Karogs: Japāna Japāna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2 6 2
Karogs: Dienvidkoreja Korejas Republika 0 0 0 1 0 0 1 4 X 6 10 1

Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2 6 2
Karogs: Kuba Kuba 0 0 2 1 0 1 0 6 X 10 14 2

Bokss[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 8:30

  • Svara kategorija no 48 līdz 51 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 54 līdz 57 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 60 līdz 64 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 69 līdz 75 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 81 līdz 91 kg - pusfināls

Sacīkstes sākas 14:00

  • Svara kategorija līdz 48 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 51 līdz 54 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 57 līdz 60 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 64 līdz 69 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 75 līdz 81 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 91 kg - pusfināls

Daiļlēkšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 14:00

  • 10 metru torņa lēcieni vīriešiem - priekšsacīkstes

Futbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēli aizvadīs vīriešu komandas

22. augusts, 2008
14:00
Flag of Beļģija Beļģija 0 — 3 Flag of Brazīlija Brazīlija Šanhajas stadions, Šanhaja
Skatītāji: 50 705
Tiesnesis: Tomass Envālers Valsts karogs: Austrija
Informācija Djego Vārti gūti 27. minūtē 27'
Žo Vārti gūti 45. minūtē 45',Vārti gūti 92. minūtē 92'

Galda teniss[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 5:00 un 14:30

  • Sieviešu vienspēles - pusfināli, fināls

Sacīkstes sākas 8:30

  • Vīriešu vienspēles - ceturtdaļfināli

Kanoe airēšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 10:30

  • K-1 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportists
Karogs: Apvienotā Karaliste Apvienotā Karaliste Tims Brabants
Karogs: Norvēģija Norvēģija Eiriks Veras Larsens
Karogs: Austrālija Austrālija Keins Valleis
  • C-1 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportists
Karogs: Ungārija Ungārija Attila Vajda
Karogs: Spānija Spānija Davids Kals
Karogs: Kanāda Kanāda Tomas Hāls
  • K-2 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportisti
Karogs: Vācija Vācija Martins Holšteins / Andreas Īle
Karogs: Dānija Dānija Kims Vrē Knudsens / Renē Holtens Poulsens
Karogs: Itālija Itālija Andrea Fakhins / Antonio Massimilanio Skaduto
  • C-2 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportisti
Karogs: Baltkrievija Baltkrievija Andrejs Bogdanovičs / Aleksandrs Bogdanovičs
Karogs: Vācija Vācija Kristians Gille / Tomas Vilenceks
Karogs: Ungārija Ungārija Giorgijs Kozmans / Tamas Kiss
  • K-4 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportisti
Karogs: Baltkrievija Baltkrievija Romans Pjatrušenko / Aleksejs Abalmasovs / Arturs Litvinčuks / Vadims Mahņevs
Karogs: Slovākija Slovākija Ričards Riszdorfers / Mihals Riszdorfers / Eriks Vlčeks / Jurajs Tarrs
Karogs: Vācija Vācija Lutcs Alteposts / Normans Brokls / Torstens Ekbrets / Bjorns Goldšmidts
  • K-4 sievietes 500m - fināls
Valsts Sportistes
Karogs: Vācija Vācija Fanija Fišere / Nikole Reinhardte / Katrīna Vāgnere-Ausgustīna / Konija Vasmuta
Karogs: Ungārija Ungārija Katalīna Kovača / Gabriella Szabo / Danuta Kozaka / Nataša Janiča
Karogs: Austrālija Austrālija Lisa Oldenhofa / Hanna Deivisa / Kantala Meeka / Lindseja Fogartija

Lauka hokejs[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Finālspēli aizvadīs sieviešu komandas

2008. gada 22. augustā
13:00
Karogs: Vācija Vācija 1 – 3 Karogs: Argentīna Argentīna
2008. gada 22. augustā
15:30
Karogs: Ķīna Ķīna 0 – 2 Karogs: Nīderlande Nīderlande

Modernā pieccīņa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 3:30

  • Sievietes - fināls

Riteņbraukšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 10:00

  • Kalnu velosipēdu sacīkstes - sievietēm

Rokasbumba[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēles aizvadis vīriešu komandas

2008. gada 22. augusts
7:00
Karogs: Krievija Krievija 28 – 27 Karogs: Dānija Dānija

2008. gada 22. augusts
9:15
Karogs: Polija Polija 29 – 26 Karogs: Dienvidkoreja Korejas Republika
2008. gada 22. augusts
13:00
Karogs: Francija Francija 25 – 23 Karogs: Horvātija Horvātija

2008. gada 22. augusts
15:15
Karogs: Islande Islande 36 – 30 Karogs: Spānija Spānija

Sinhronā peldēšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 10:00

  • Komandu sacikšu tehniskā programma

Teikvando[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 4:00

  • Vīriešiem svara kategorijā līdz 80 kg - priekšsacīkstes
  • Sievietēm svara kategorijā līdz 67 kg - priekšsacīkstes

Sacīkstes sākas 10:00

  • Vīriešiem svara kategorijā līdz 80 kg - pusfināli, fināls
  • Sievietēm svara kategorijā līdz 67 kg - pusfināli, fināls

Ūdenspolo[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pusfinālus aizvadīs vīriešu komandas

2008. gada 22. augusts
13:20
Karogs: Ungārija Ungārija 11 – 9 Karogs: Melnkalne Melnkalne

2008. gada 22. augusts
14:40
Karogs: Serbija Serbija 5 – 10 Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV

Vieglatlētika[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 2:30

  • Vīriešiem - 50 kilometri soļošana - fināls
  • Vīriešiem - desmitcīņa - diska mešana, kārtslēkšana, 110 metru barjerskrējiens

Sacīkstes sākas 14:00

  • Vīriešiem - desmitcīņa - šķēpmešana
  • Vīriešiem - kārtslēkšana - fināls
  • Vīriešiem - 4 x 400 metru stafete - 1. kārta
  • Vīriešiem - 4 x 100 metru stafete - fināls
  • Sievietēm - tāllēkšana - fināls
  • Sievietēm - 4 x 400 metru stafete - 1. kārta
  • Sievietēm - 5000 metru skrējiens - fināls
  • Sievietēm - 4 x 100 metru stafete - fināls

Vingrošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 14:30

  • Ritmiskā vingrošana
    • Individuālās sacīkstes sievietēm - priekšsacīkstes
    • Komandu sacīkstes sievietēm - priekšsacīkstes

Volejbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Vīriešu komandas aizvadīs pusfināla spēles

2008. gada 22. augusts
7:30
Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV 3 — 2 Karogs: Krievija Krievija
Seti: 25:22, 25:21, 25:27, 22:25, 15:13

2008. gada 22. augusts
15:00
Karogs: Itālija Itālija 1 — 3 Karogs: Brazīlija Brazīlija
Seti: 25:19, 18:25, 21:25, 22:25

Pludmales volejbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sāksies 4:00

  • Vīriešu komandas - fināls

Skatīt arī[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2008. gada Vasaras Olimpiskās spēles
Pekinas Olimpisko spēļu kalendārs