2008. gada vasaras olimpiskās spēles (14. diena)

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

Četrpadsmitajā Pekinas Olimpisko spēļu dienā sacensības norisināsies 17 sporta veidos un tiks sadalīti 20 medaļu komplekti.

Basketbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēles aizvadīs vīriešu komandas

2008. gada 22. augustā
15:00
Karogs: Spānija Spānija 91—86 Karogs: Lietuva Lietuva
11083 skatītāji
(21:19, 19:23, 22:24, 29:20)
Punkti: Gasols 19
Atl. bumbas: Himeness 7
Piespēles: Rubio 4
Jasaitis 19, Jasikēvičs 19
Jasaitis 8
Jasikēvičs 6

2008. gada 22. augustā
17:15
Karogs: Argentīna Argentīna 81—101 Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV
11083 skatītāji
(11:30, 29:19, 24:29, 17:23)
Punkti: Skola 28
Atl. bumbas: Skola 12
Piespēles: Prinjoni 3
Entonijs 21
Bošs 11
Kids 7

Beisbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pusfināli

Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Karogs: Japāna Japāna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2 6 2
Karogs: Dienvidkoreja Korejas Republika 0 0 0 1 0 0 1 4 X 6 10 1

Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2 6 2
Karogs: Kuba Kuba 0 0 2 1 0 1 0 6 X 10 14 2

Bokss[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 8:30

  • Svara kategorija no 48 līdz 51 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 54 līdz 57 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 60 līdz 64 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 69 līdz 75 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 81 līdz 91 kg - pusfināls

Sacīkstes sākas 14:00

  • Svara kategorija līdz 48 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 51 līdz 54 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 57 līdz 60 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 64 līdz 69 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 75 līdz 81 kg - pusfināls
  • Svara kategorija no 91 kg - pusfināls

Daiļlēkšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 14:00

  • 10 metru torņa lēcieni vīriešiem - priekšsacīkstes

Futbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēli aizvadīs vīriešu komandas

22. augusts, 2008
14:00
Flag of Beļģija Beļģija 0 — 3 Flag of Brazīlija Brazīlija Šanhajas stadions, Šanhaja
Skatītāji: 50 705
Tiesnesis: Tomass Envālers Valsts karogs: Austrija
Informācija Djego Vārti gūti 27. minūtē 27'
Žo Vārti gūti 45. minūtē 45',Vārti gūti 92. minūtē 92'

Galda teniss[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 5:00 un 14:30

  • Sieviešu vienspēles - pusfināli, fināls

Sacīkstes sākas 8:30

  • Vīriešu vienspēles - ceturtdaļfināli

Kanoe airēšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 10:30

  • K-1 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportists
Karogs: Apvienotā Karaliste Apvienotā Karaliste Tims Brabants
Karogs: Norvēģija Norvēģija Eiriks Veras Larsens
Karogs: Austrālija Austrālija Keins Valleis
  • C-1 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportists
Karogs: Ungārija Ungārija Attila Vajda
Karogs: Spānija Spānija Davids Kals
Karogs: Kanāda Kanāda Tomas Hāls
  • K-2 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportisti
Karogs: Vācija Vācija Martins Holšteins / Andreas Īle
Karogs: Dānija Dānija Kims Vrē Knudsens / Renē Holtens Poulsens
Karogs: Itālija Itālija Andrea Fakhins / Antonio Massimilanio Skaduto
  • C-2 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportisti
Karogs: Baltkrievija Baltkrievija Andrejs Bogdanovičs / Aleksandrs Bogdanovičs
Karogs: Vācija Vācija Kristians Gille / Tomas Vilenceks
Karogs: Ungārija Ungārija Giorgijs Kozmans / Tamas Kiss
  • K-4 vīrieši 1000m - fināls
Valsts Sportisti
Karogs: Baltkrievija Baltkrievija Romans Pjatrušenko / Aleksejs Abalmasovs / Arturs Litvinčuks / Vadims Mahņevs
Karogs: Slovākija Slovākija Ričards Riszdorfers / Mihals Riszdorfers / Eriks Vlčeks / Jurajs Tarrs
Karogs: Vācija Vācija Lutcs Alteposts / Normans Brokls / Torstens Ekbrets / Bjorns Goldšmidts
  • K-4 sievietes 500m - fināls
Valsts Sportistes
Karogs: Vācija Vācija Fanija Fišere / Nikole Reinhardte / Katrīna Vāgnere-Ausgustīna / Konija Vasmuta
Karogs: Ungārija Ungārija Katalīna Kovača / Gabriella Szabo / Danuta Kozaka / Nataša Janiča
Karogs: Austrālija Austrālija Lisa Oldenhofa / Hanna Deivisa / Kantala Meeka / Lindseja Fogartija

Lauka hokejs[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Finālspēli aizvadīs sieviešu komandas

2008. gada 22. augustā
13:00
Karogs: Vācija Vācija 1 – 3 Karogs: Argentīna Argentīna
2008. gada 22. augustā
15:30
Karogs: Ķīna Ķīna 0 – 2 Karogs: Nīderlande Nīderlande

Modernā pieccīņa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 3:30

  • Sievietes - fināls

Riteņbraukšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 10:00

  • Kalnu velosipēdu sacīkstes - sievietēm

Rokasbumba[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēles aizvadis vīriešu komandas

2008. gada 22. augusts
7:00
Karogs: Krievija Krievija 28 – 27 Karogs: Dānija Dānija

2008. gada 22. augusts
9:15
Karogs: Polija Polija 29 – 26 Karogs: Dienvidkoreja Korejas Republika
2008. gada 22. augusts
13:00
Karogs: Francija Francija 25 – 23 Karogs: Horvātija Horvātija

2008. gada 22. augusts
15:15
Karogs: Islande Islande 36 – 30 Karogs: Spānija Spānija

Sinhronā peldēšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 10:00

  • Komandu sacikšu tehniskā programma

Teikvando[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 4:00

  • Vīriešiem svara kategorijā līdz 80 kg - priekšsacīkstes
  • Sievietēm svara kategorijā līdz 67 kg - priekšsacīkstes

Sacīkstes sākas 10:00

  • Vīriešiem svara kategorijā līdz 80 kg - pusfināli, fināls
  • Sievietēm svara kategorijā līdz 67 kg - pusfināli, fināls

Ūdenspolo[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pusfinālus aizvadīs vīriešu komandas

2008. gada 22. augusts
13:20
Karogs: Ungārija Ungārija 11 – 9 Karogs: Melnkalne Melnkalne

2008. gada 22. augusts
14:40
Karogs: Serbija Serbija 5 – 10 Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV

Vieglatlētika[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 2:30

  • Vīriešiem - 50 kilometri soļošana - fināls
  • Vīriešiem - desmitcīņa - diska mešana, kārtslēkšana, 110 metru barjerskrējiens

Sacīkstes sākas 14:00

  • Vīriešiem - desmitcīņa - šķēpmešana
  • Vīriešiem - kārtslēkšana - fināls
  • Vīriešiem - 4 x 400 metru stafete - 1. kārta
  • Vīriešiem - 4 x 100 metru stafete - fināls
  • Sievietēm - tāllēkšana - fināls
  • Sievietēm - 4 x 400 metru stafete - 1. kārta
  • Sievietēm - 5000 metru skrējiens - fināls
  • Sievietēm - 4 x 100 metru stafete - fināls

Vingrošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sākas 14:30

  • Ritmiskā vingrošana
    • Individuālās sacīkstes sievietēm - priekšsacīkstes
    • Komandu sacīkstes sievietēm - priekšsacīkstes

Volejbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Vīriešu komandas aizvadīs pusfināla spēles

2008. gada 22. augusts
7:30
Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV 3 — 2 Karogs: Krievija Krievija
Seti: 25:22, 25:21, 25:27, 22:25, 15:13

2008. gada 22. augusts
15:00
Karogs: Itālija Itālija 1 — 3 Karogs: Brazīlija Brazīlija
Seti: 25:19, 18:25, 21:25, 22:25

Pludmales volejbols[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacīkstes sāksies 4:00

  • Vīriešu komandas - fināls

Skatīt arī[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2008. gada Vasaras Olimpiskās spēles
Pekinas Olimpisko spēļu kalendārs