Anastasija Stocka

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Anastasija Stocka
Анастасия Стоцкая
Анастасия Стоцкая.jpg
Galvenā informācija
Dzimusi Anastasija Stocka
1982. gada 7. oktobrī (37 gadi)
Valsts karogs: Padomju Savienība Kijeva, Ukrainas PSR, PSRS
Žanri popmūzika
Nodarbošanās dziedātāja, aktrise
Mājaslapa stotskaya.ru

Anastasija Stocka (krievu: Анастасия Александровна Сто́цкая; dzimusi 1982. gada 7. oktobrī Kijevā) ir ukraiņu izcelsmes Krievijas dziedātāja un aktrise.

Biogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Anastasija Stocka piedzima 1982. gada 7. oktobrī Kijevā. No 5 gadu vecuma ar bērnu muzikālo kolektīvu braukāja pa Padomju savienību. Kijevā dzīvoja līdz 1992. gadam.[1] Beigusi Krievijas teatrālās mākslas akadēmiju. Pirmā loma uz profesionālās skatuves bija 18 gados, mūziklā "Notre Dame De Paris".

2002. gadā par viņas producentu kļuva Filips Kirkorovs. Viņa uzraudzībā tika ierakstītas pirmās dziesmas, kas uzreiz ieņēma līderpozīcijas vadošo radiostaciju topos.

2003. gadā Anastasija piedalījās starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā "Jaunais Vilnis" Jūrmalā, kur ieguva pirmo vietu. 2005. gadā piedalījās atlases konkursā uz Eirovīzijas dziesmu konkursu.

Ģimene[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Anastasijas tēvs Aleksandrs Stockis ir ārsts reanimatologs[2], māte Anna Stocka (dzimusi Maikova) ir māksliniece. Anastasijai ir pusbrālis aktieris Pāvels Maikovs.

2003. gadā slepus saderinājusies Alekseju Sekirinu, bet 2008. gadā Anastasija paziņoja, ka šķiras ar savu līgavaini.[3] Pašlaik dzīvo kopā restauratoru Sergeju[4] 2011. gada 16. jūnijā viņiem piedzima dēls Aleksandrs, kurš nosaukts par godu Puškinam.[5]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]