Attēls:Crookes tube.jpg

Lapas saturs netiek atbalstīts citās valodās.
Vikipēdijas lapa

Sākotnējais fails(1 050 × 697 pikseļi, faila izmērs: 208 KB, MIME tips: image/jpeg)

Kopsavilkums

Apraksts
English: An early Crookes x-ray tube on display in the lobby of the Science Building at Winthrop University. These first generation 'cold cathode' tubes were used until about 1920. The electrode on the right is the cathode or negative electrode. The slanted electrode in the center of the bulb is the platinum anode or target. The electrode to the left is called the auxiliary anode. A high voltage applied between the cathode and anode ionized the small amount of residual air in the tube, creating cathode rays (electrons) at the cathode, which were accelerated and struck the anode, creating x-rays. The x-rays radiated through the side wall of the tube.
The two projections on the neck of the tube to the right is a 'softening device' to control the pressure in the tube. With time the residual gas in Wikipedia:Crookes tubes was absorbed by the walls, increasing the vacuum. This reduced the amount of x-rays produced and resulted in 'harder' more energetic x-rays, until finally the tube stopped working. The 'softeners' used various techniques to release a small amount of gas into the tube, restoring it's function.
Datums
Avots Photo by Y. Trottier
Autors Y. Trottier

Licence

Es, šī darba autortiesību īpašnieks, publicēju to saskaņā ar šīm licencēm:
GNU head Ir dota atļauja kopēt, izplatīt un/vai pārveidot šo dokumentu saskaņā ar GNU brīvās dokumentācijas licences, versijas 1.2 vai jebkuras vēlākas versijas, ko publiskojis Brīvās programmatūras fonds nosacījumiem; bez nemainīgajām sadaļā, priekšējā un aizmugurēja'vāka tekstiem. Licences kopija ir iekļauta sadaļā ar nosaukumu GNU brīvās dokumentācijas licence.
w:en:Creative Commons
atsaucoties nemainot licenci
Šis fails tiek izplatīts saskaņā ar licences Creative Commons Atsauce-Līdzīgi Noteikumi 3.0 Vispārējiem noteikumiem.
Jūs varat brīvi:
  • koplietot – kopēt, izplatīt un pārraidīt darbu
  • remiksēt – pielāgot darbu
Saskaņā ar šādiem nosacījumiem:
  • atsaucoties – Tev ir jānorāda autors, saite uz licenci un to, vai veiktas kādas izmaiņas. To var darīt jebkādā saprātīgā veidā, bet ne tādā, kas norādītu, ka licencētājs atbalsta tevi vai veidu, kā tu izmanto šo darbu.
  • nemainot licenci – Ja tu miksē, pārveido vai izmanto materiālu, tev savs devums jāpublicē ar to pašu vai saderīgu licenci kā oriģināls.
This licensing tag was added to this file as part of the GFDL licensing update.
w:en:Creative Commons
atsaucoties
Šis fails tiek izplatīts saskaņā ar licences Creative Commons Atsauce 2.5 Vispārējiem noteikumiem.
Jūs varat brīvi:
  • koplietot – kopēt, izplatīt un pārraidīt darbu
  • remiksēt – pielāgot darbu
Saskaņā ar šādiem nosacījumiem:
  • atsaucoties – Tev ir jānorāda autors, saite uz licenci un to, vai veiktas kādas izmaiņas. To var darīt jebkādā saprātīgā veidā, bet ne tādā, kas norādītu, ka licencētājs atbalsta tevi vai veidu, kā tu izmanto šo darbu.
Jūs varat izvēlēties licenci pēc jūsu vēlmes.

Captions

Pievieno vienas rindiņas aprakstu, ko šis fails attēlo

Šajā failā attēlotais

attēlo

10 aprīlis 2006

Faila hronoloģija

Uzklikšķini uz datums/laiks kolonnā esošās saites, lai apskatītos, kā šis fails izskatījās tad.

Datums/LaiksAttēlsIzmēriDalībnieksKomentārs
tagadējais2011. gada 26. marts, plkst. 08.232011. gada 26. marts, plkst. 08.23 versijas sīktēls1 050 × 697 (208 KB)Dicklyontry to rescue
2006. gada 10. aprīlis, plkst. 06.522006. gada 10. aprīlis, plkst. 06.52 versijas sīktēls2 288 × 1 712 (494 KB)YtrottierAn "electron tube" on display in the lobby of the Science Building at Winthrop University. Photo by Y. Trottier, April 10th, 2006.

Šo failu izmanto šajā 1 lapā:

Globālais faila lietojums

Šīs Vikipēdijas izmanto šo failu:

Metadati