Attēls:EPC-RFID-TAG.jpg

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

EPC-RFID-TAG.jpg(224 × 143 pikseļi, faila izmērs: 8 KB, MIME tips: image/jpeg)

Kopsavilkums

EPC RFID Tag with permission of SMARTCODE Corporation - From English Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Image:EPC-RFID-TAG.jpg) by CEditor

Licence

GNU head Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License, Version 1.2 or any later version published by the Free Software Foundation; with no Invariant Sections, no Front-Cover Texts, and no Back-Cover Texts. A copy of the license is included in the section entitled GNU Free Documentation License. Subject to disclaimers.
w:en:Creative Commons
atsaucoties nemainot licenci
Šis fails tiek izplatīts saskaņā ar licences Creative Commons Atsauce-Līdzīgi Noteikumi 3.0 Vispārējiem noteikumiem. Subject to disclaimers.
Jūs varat brīvi:
  • koplietot – kopēt, izplatīt un pārraidīt darbu
  • remiksēt – pielāgot darbu
Saskaņā ar šādiem nosacījumiem:
  • atsaucoties – Tev ir jānorāda autors tādā veidā, kā no prasījis autors vai licencētājs (bet ne veidā, kas varētu norādīt, ka viņi atbalsts tevi vai veidu,kā tu izmanto šo darbu).
  • nemainot licenci – Ja tu maini, pārveido vai izmanto šo darbu, tu drīksti izplatīt iegūto darbu tikai saskaņā ar tādu pašu vai līdzīgu licenci.
This licensing tag was added to this file as part of the GFDL licensing update.

Faila hronoloģija

Uzklikšķini uz datums/laiks kolonnā esošās saites, lai apskatītos, kā šis fails izskatījās tad.

Datums/LaiksAttēlsIzmēriDalībnieksKomentārs
tagadējais2005. gada 31. augusts, plkst. 18.052005. gada 31. augusts, plkst. 18.05 versijas sīktēls224 × 143 (8 KB)JMPerez~commonswikiEPC RFID {{GFDL}} From English Wikipedia

Attēls ir izmantots šajās lapās:

Globālais faila lietojums

Šīs Vikipēdijas izmanto šo failu: