Club Penguin

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
Club Penguin
Izstrādātājs Club Penguin Entertainment (pirms tam New Horizon Interactive)
Izdevējs(-i) Disney
Dzinējs Adobe Flash
Izdots 2005. gada 24. oktobris
Žanrs MMORPG
Režīms(-i) Daudzspēlētāju
Platforma(-s) Online
Datu nesējs Internets
Ievadierīces Tastatūra, Datorpele

Club Penguin ir interneta pārlūkā spēlējama datorspēle, kuru izveidojis Club Penguin Enterteinment Inc. Lietojot pingvīnus kā personāžus, spēlētāji var kopīgi spēlēt minispēles, čatot un darīt citas lietas.

Vēsture[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pēc Beta versijas testēšanas Club Penguin tika atklāts publikai 2005. gada 24. oktobrī. Spēle "Club Penguin" sākās ar beta testēšanu, kurā tika labotas sākuma kļūdas un testētas jaunās spēles versijas. Šajā laikā visiem bija iespējas pirkt drēbes no katalogiem un pirkt mēbeles saviem igloo. Šajā laikā tika labotas daudzas spēles ātrumu un spēles ietekmējošas kļūdas. No 2005. gada 24. oktobra spēle "Club Penguin" tika palaista oficiāli. Kopš spēles palaišanas brīža tika aktivizēta piederības maksa (angļu: membership).

Maksājošie spēlētāji[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Šī piederības maksa ļauj maksātspējīgiem spēlēt iegūt virtuālās drēbes un pirkt mēbeles saviem igloo, kā arī uzturēt vairāk mājdzīvnieku. Tā ļauj arī iekļūt slepenās istabās, kad notiek ballītes.

Nemaksājošie spēlētāji[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Tiem spēlētājiem, kas nemaksā, ir iespēja dabūt dažas virtuālās drēbes no ballītēm. Nemaksājošie spēlētāji nevar papildināt savas mājas un var izvēlēties tikai 2 mājdzīvnieku krāsas - sarkanu un zilu, un uzturēt mazāku skaitu.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]