Dalībnieka diskusija:Hellz18

Lapas saturs netiek atbalstīts citās valodās.
Vikipēdijas lapa

Helmuts Silovs (dzimis 1983. gada 18. septembrī Rīgā) ir latviešu šorttrekists un ātrskrituļslidotājs. Viņš ir viens no pirmajiem cilvēkiem, kas kopš 2002 gada nopietni pievērsās ātrskrituļslidošanas slidošanas tehnikas izprašanā & sāka mācīt to saviem audzēkņiem. Ir izcīnījis vairākas zelta un sudraba medaļas latvijas šorttreka & ātrskrituļslidošanas čempionātos. Ar šorttreku sācis nodarboties 1996. gadā, beidzis 2005. gadā veselības problēmu dēļ.


• 2000 gada Helmuts Silovs piedalās savā pirmajā starptautiskajā treniņnometnē Ungārijā, kur piedalās kā sportists un treneris. Pēc tā kļūstot par paraugu citiem un mācot apgūt šorttreka slidošanas tehniku.

• 2002 gadā piedalās ātrskrituļslidošanas treniņos uz 300m treka Grenoblē.

• 2002 gada nopietni pievēršās ātrskrituļslidošanas slidošanas tehnikas izprašanā & sāka mācīt arī saviem audzēkņiem.

• 2008.Gadā Latvija Pirmo reizi piedalās Pasaules Čempionātā ātrskrituļslidošanā Gijon, Spānijā. Kur Helmuts Silovs piedalas, kā treners & organizētājs.


Helmuta Silova vecāki ir bijuši sportisti: tēvs Edvīns - riteņbraucējs (tagad arī šorttreka treneris), māte Signe - daiļslidotāja. Ar šorttreku nodarbojies arī Helmuta brālis Haralds Silovsde:Helmuts Silovs en:Helmuts Silovs fi:Helmuts Silovs nl:Helmuts Silovs

Sāc diskusiju ar Hellz18

Sākt diskusiju