Dalībnieka diskusija:Treisijs/Īsākie raksti

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Cits saraksts[labot pirmkodu]

@Treisijs: ja nu kādreiz ir iedvesma, te ir vēl viens sarakstiņš ar īsiem nozīmīgiem rakstiem. --FRK (diskusija) 23:45, 16 jūnijā, 2015 (EEST)

@Edgars2007: Man tā iedvesma pāriet un uznāk. Pašlaik tā ir pārgājusi, bet neticu, ka esmu izslimojis Vikiholismu. Tāpat teju katru dienu iečolēju, kas te notiek. Katrā ziņā noderīgs saraksts... Noderēs... --Treisijs (diskusija) 15:23, 18 jūnijā, 2015 (EEST)
Manuprāt, vikiholisms tādiem kā mēs ir neārstējama "kaite" :) --FRK (diskusija) 15:35, 18 jūnijā, 2015 (EEST)

Saraksts v2[labot pirmkodu]

Treisij, ja nu interesē, ir šāds raksts (atjauninu pēc pieprasījuma). --FRK (diskusija) 2016. gada 18. decembris, plkst. 09.38 (EET)

Edgars2007... tieši tas man interesē. Vienīgi es vēl esmu ieviesis papildus kritēriju, tas ir, ja raksts ir atzīts par vērtīgu valodā, kuras kods sastāv no trim burtiem, piemēram, raksts par dialektu (pašlaik pirmajā vietā) vērtīgs ir tikai vu valodā (kods: wuu, nav divburtu kods), tad es to izlaižu. Šādu kritēriju esmu ieviesis, jo pieredze rāda, ka šajās valodās vērtīgie raksti nu galīgi neizskatās pēc vērtīgiem (protams, ir arī izņēmumi). Bet tas jau ir sekundāri... Katrā ziņā šis man noderēs... Es jau pats sāku jau domāt, kur ir mans kods, lai atjaunotu Lietotājs:Treisijs/Īsākie raksti. Tagad būs jau uzreiz kur pašpikot. Es ceru, ka šajā uzskaitījumā ir tie raksti, kuriem ir vismaz 100+ starpviki saites... --Treisijs (diskusija) 2016. gada 18. decembris, plkst. 12.07 (EET)
99 vai 100, bet jā - šo kritēriju neesmu izlaidis. Par trīsburtu kodiem - hmm, Tu izlaid visus ne-divburtu kodus vai tikai trīsburtu kodus? Un kas notiek ar labajiem rakstiem? --FRK (diskusija) 2016. gada 18. decembris, plkst. 12.55 (EET)
Jā, labos rakstus arī ņemu vērā. Respektīvi ņemu pie īsajiem rakstiem gan vērtīgos, gan labos rakstus (ieteiktos rakstus, kas parādās somu, dāņu un citās Vikipēdijās gan neņemu vērā). Es neņemu vērā tās valodas, kurām nav divburtu kodi. Paskaties pats! Raksts par Paramaribo ir vērtīgs sranantongo valodā (valodas kods: srn, srn:Paramaribo). Galīgi neizskatās, ka tas būtu vērtīgs raksts. --Treisijs (diskusija) 2016. gada 18. decembris, plkst. 15.28 (EET)
Es šādus itkā stulbus jautājumus uzdevu, lai attiecīgi modificētu skriptu (vai ņemt vērā vienīgi divburtu kodus, vai labs raksts ir tas pats, kas vērtīgs etc.). Atjaunināju sarakstu, ņemot vērā vienīgi divburtu kodus. --FRK (diskusija) 2016. gada 18. decembris, plkst. 16.38 (EET)
Šis ir tieši tas, kas ir vajadzīgs. Paldies! --Treisijs (diskusija) 2016. gada 18. decembris, plkst. 19.52 (EET)