Deivids Burtka

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Deivids Burtka
David Burtka
Deivids Burtka
Deivids Burtka 2012. gadā
Dzimis Deivids Mihaels Burtka
1975. gada 29. maijā (44 gadi)
Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Mičigana, Dīrborna, ASV
Nodarbošanās aktieris, šefpavārs
Darbības gadi (aktieris) 1999—pašlaik
(šefpavārs) 2009—pašlaik
Dzīvesbiedre Nīls Patriks Heriss
Bērni Harpera un Gideons Burtka-Harris

Deivids Mihaels Burtka (dzimis 1975. gada 29. maijā) ir amerikāņu aktieris un profesionāls šefpavārs. Viņš ir pazīstams ar savām aktiera lomām teātrī un televīzijas pārraidēs, piemēram, Kā es satiku jūsu māti un Luga par mazuli. Kā es satiku jūsu māti viņš atveidoja Lilijas vidusskolas puisi. 2014. gadā D. Burtka apprecējās ar Nīlu Patriku Herisu. Pāris iepazinās 2004. gadā. Viņi ir tēti dvīņiem Gideonam un Hārperai, kuri piedzima 2010. gada 12. oktobrī, izmantojot surogātmāti.

Burtka pameta pilna laika aktiera darbu, lai kļūtu par profesionālu šefpavāru. Viņš absolvēja Le Cordon Bleu Collage Culinary Arts Pasadena 2009. gada vasarā, un pēc tam sāka darboties Losandželosas ēdināšanas uzņēmumā Gourmet M.D.

Burtka ir dzimis Dīrbornā, Mičiganā. Viņš ir dēls Deborah A. Zajasi (nomira 2008. gadā) un Danielam Burtkam. Viņš ir poļu izcelsmes. Viņš uzauga Cantonā, Mičiganā, un absolvējis Salem High School 1993. Viņš mācījās tēlošanu Interlochen Center for the Arts, ieguvis bakalauru Mičiganas Mākslas Universitātē un guva tālāku apmācību William Esper Studios.