Diskusija:Egils Rocis

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Šis saturs na autobiogrāfija, bet gan būvniecības eksperta biogrāfiskā lapa. Latviešu valodā ir ļoti maz izveidots saturs par būvniecības tēmu, tāpēc izveidojot lapu Egils Rocis ir plānots turpmāk izveidot vairākas izglītojošas lapas un tēmas par būvniecību, celtniecības tehnoloģijām, būvniecības vēsturi Latvijā.

Tikai mans tīri personiskais komentētāja, ne Vikipēdijas viedoklis: būtu jau labi par šīm tēmām daudz ko sarakstīt, bet tas nekādi neglābs konkrēti šo "biogrāfisko lapu" - Vikipēdijā ir visai stingri noteikumi par aprakstāmo personu nozīmīgumu, un "būvniecības eksperts" (vai vispār vienalga kāds eksperts) tur nerīmējas iekšā. Bez tam, ja kā pieminēšanas vērtus nākas aprakstīt goda rakstus, iekšējās kārtības noteikumu izstrādi un miglainu labdarību, tad tā ir vienkārši slikta reklāma. Piebildīšu arī, ka pat paša rakstītus tekstus no citiem saitiem, šai gadījumā hausbau.lv, te nedrīkst tā burtiski pārkopēt. Visam, ko vērts šeit rakstīt, ir jābūt atrodamam neitrālos avotos, bet es Guglī tādos neko par aprakstīto personu neatrodu. Es pats labprātāk atstātu šo rakstu, protams, noīsinot to reizes piecas, jo vispār neciešu pat noteikumiem neatbilstošu rakstu dzēšanu, bet nez vai administratori atradīs kādu iemeslu to atstāt viņu atbildības sfērā.--Egilus (diskusija) 2020. gada 13. janvāris, plkst. 18.38 (EET)
p.s. Un likt saites, kurās nekas par minēto personu nav rakstīts, kā nupat ieliktā uz Apollo, arī neceļ autoritāti.--Egilus (diskusija) 2020. gada 13. janvāris, plkst. 19.06 (EET)
Tas, ka vēlaties veidot vēl lapas par būvniecību, ir ļoti atbalstāmi; bet šai biogrāfijai mazākā problēma ir autobiogrāfiskums, galvenais ir tas, ka vajag neatkarīgas atsauces, kas apstiprinātu personas nozīmību. It sevišķi tādiem apgalvojumiem kā "viens no vadošajiem ekspertiem" atsauces ir obligātas. Personīgais blogs kā atsauce nederēs, biogrāfija darbavietas mājaslapā arī nav neatkarīga atsauce. Google neko daudz nespēj līdzēt, varbūt varat norādīt kādus publiski pieejamus drukātus avotus? --ScAvenger (diskusija) 2020. gada 13. janvāris, plkst. 20.03 (EET)