Diskusija:Eižens Bergs (mākslas projekts)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Jāatzīst, ka visai smalki esam iznesti cauri :) Rakstu varētu arī pārvietot ārpus galvenās vārdtelpas kā piemēru faktu pārbaudei. --Papuass (diskusija) 2019. gada 9. oktobris, plkst. 11.40 (EEST)

Negribam atstāt šo rakstu? Vispirms to pārveidojot, uzsvaru liekot uz "eksperimentu"/"pētījumu" (nepārlasīju LSM rakstu, tāpēc palabojiet, ja maldos). Apzinos riskus, ka tad varētu parādīties vēl daudzi. Bet nez, nav stingra viedokļa par atstāšanu. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 9. oktobris, plkst. 17.01 (EEST)
LR1 minētā "Punctum" raksta autors ir viens no iesaistītajiem autoriem aiz tēla. Apšaubu arī šī raksta oriģinālo autoru. Tad rodas jautājums vai šis izdomātais tēls atbilst nozīmīguma kritērijiem, jo nav jau īpašs gadījums (en wiki), rakstnieki vairāk. Domāju, ka jāatstāj pārveidots raksts, neaizmirstot arī otru (vikidati). --silraks (diskusija) 2019. gada 9. oktobris, plkst. 17.54 (EEST)
Nekādus termiņus nelieku, lai stāv, kamēr nobriest viedokļi. Ja tā ir falsifikācija, rakstu vajadzētu attiecīgi pārveidot. -- Meistars Joda (diskusija) 2019. gada 9. oktobris, plkst. 17.59 (EEST)
For clarity, nebiju domājis, ka var atstāt šādā izskatā, nomainot "bija latviešu dzejnieks" uz "bija izdomāts latviešu dzejnieks". bija latviešu dzejnieks - pasaulē jā, bet Latvijā?, bet piekrītu, kā izdomāta persona nav nozīmīgs temats. for fun: spaktiet en:Igor Sergei Klinki "Biography" nodaļas sākumu :D --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 9. oktobris, plkst. 19.20 (EEST)
Pārvietot uz Vikipēdija:Joki/Eižens Bergs. Vai, ja izlemjam atstāt, ievadu pārtaisīt, uzsverot, ka šis izdomājums ir kopīgs projekts speciāli izstādei. Fiktīvās atsauces arī aizvākt. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 9. oktobris, plkst. 20.51 (EEST)
Es neesmu īpaši sīki visā šajā iedziļinājies, bet, manuprāt, šis gadījums ir izskanējis pietiekami, lai varētu atstāt, protams, pārveidojot formā, kas pastāsta par pašu projektu un to, ka šī persona ir izdomāta. Varētu vēl pieminēt par pašu Vikipēdijas rakstu. :) --DJ EV (diskusija) 2019. gada 9. oktobris, plkst. 21.04 (EEST)
varētu sākt ar to, ka pārvietojam uz Eižens Bergs (mākslas projekts), vai ne? pieņemu, ka šis ir savdabīgs mākslas žanrs, virtuāla performance. --Biafra (diskusija) 2019. gada 10. oktobris, plkst. 09.21 (EEST)