Diskusija:Juhims Zvjahiļskis
Jauna sadaļaIzskats
Uzvārds
[labot pirmkodu]Kā tur īsti ir ukraiņiem ar "г" izrunu? --SpeedKing (runāt) 17:29, 23 oktobrī, 2008 (UTC)
Kā tur īsti ir ukraiņiem ar "г" izrunu? --SpeedKing (runāt) 17:29, 23 oktobrī, 2008 (UTC)