Diskusija:Kumelīte

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Navigācijas savienosana[labot pirmkodu]

Mēģināju savienot šo lapu ar citām valodām, pieņemsim krievu "Ромашка", bet nesanāk. Kurš var palīdzēt? Piebaldzēns (diskusija) 2021. gada 29. janvāris, plkst. 13.38 (EET)

Šī jau ir tikai pāradresācija, to arī nemaz nevajag apvienot. --ScAvenger (diskusija) 2021. gada 29. janvāris, plkst. 14.42 (EET)
Es redzu ka ta ir pāradresācija, bet pirmkārt ar laiku viņa var kļut par rakstu un galvenais ka savienojot (kas tehniski ir paredzēts!) lietotājs no jebkuras citas valodas no kumelītes pāries vismaz uz arstniecisko kumelīti, nevis skumji skatīsies ka latviešu valodā nav tilkojuma! Piebaldzēns (diskusija) 2021. gada 29. janvāris, plkst. 15.18 (EET)
Krievu "Ромашка" attiecas uz rakstu par kumelīšu ģinti, par kuru mums nav raksta, līdz ar to šie pat nav atbilstoši termini (neņemot vērā to, ka pāradresācijas saistīt ar citu valodu rakstiem nav pieņemts).--DJ EV (diskusija) 2021. gada 29. janvāris, plkst. 15.56 (EET)
Šī pāradresācija nevar kļūt par rakstu, jo rakstam par kumelīšu ģinti jāsaucas "Kumelīšu ģints" vai "Kumelītes". Apvienot to ar "Ромашка" nozīmētu maldināt lasītājus. Problēma ir jārisina, uzrakstot vismaz nelielu aizmetni par tēmu, nevis šādā veidā. --ScAvenger (diskusija) 2021. gada 29. janvāris, plkst. 16.52 (EET)