Diskusija:Rudzu maize

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Nebūtu jānošķir latviešu tradicionālā rupjmaize (rupjmaize) no maizes, kas vispār cepta no rudziem (rye bread)? --Turaids (diskusija) 2014. gada 15. februāris, plkst. 19.11 (EET)

Vārdnīcā rupjmaize definēta kā maize no rupji maltiem rudzu miltiem, no kā var secināt, ka rupjmaize un rudzu maize nav gluži sinonīmi. Plus vēl apšaubāms apgalvojums par vielu uzsūkšanos. --ScAvenger (diskusija) 2014. gada 15. februāris, plkst. 20.09 (EET)

Pirmais attēls[labot pirmkodu]

Šodien Turaids nomainīja bildi uz attēlu, kurā redzams arī firmas logo, kas šo maizi cepuši. Nekas nav pret bildi, bet šoreiz vairāk nepatīk, ka tā ir pirmā bilde rakstā. Mazliet velk uz reklāmu. @ScAvenger:, kā ir ar autortiesībām bildēm, kurās ir redzami logo? --Treisijs (diskusija) 2019. gada 20. augusts, plkst. 17.14 (EEST)

Es arī domāju, ka tā ir nekaunīga reklāma. Bet jautājums man ir ciniskāks: vai "Lāči" kaut ko par to ir iedevuši Vikipēdijas vajadzībām? --Egilus (diskusija) 2019. gada 20. augusts, plkst. 19.33 (EEST)
„Lāčos” nestrādāju un ar Normundu Skauģi arī nekā neesmu saistīts. Būtu jebkurš cits rupjmaizi šādi Rīgas svētku Maizes ielā izlicis, tikpat labi varētu būt fotogrāfija ar viņu maizi. Runājot par reklāmu, tādā gadījumā jāvaicā, vai, piemēram, rakstā par biezpiena sieriņiem un citur arī nav „nekaunīga reklāma”? —Turaids (diskusija) 2019. gada 20. augusts, plkst. 20.04 (EEST)
Manuprāt, šī bilde labi derētu rakstā par uzņēmumu, kas, starp citu, ir bez attēla. Šim rakstam īsti neder, jo logo ir centrālais elements, bet pats maizes kukulis kaut kur malā, un vēl kliņģeris virsū. Vikikrātuvei arī neder, tāda veida foto viņi mēdz šad tad likvidēt, bet ne pārāk intensīvi. Sieriņa foto neder tīri kvalitātes dēļ :) Varu nopirkt kādu un pirms apēšanas nobildēt; to var izdarīt arī tā, lai logo nekrīt acīs. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 20. augusts, plkst. 20.18 (EEST)
Pašam ir bijusi doma sapirkt dažādu ražotāju viena veida produktus (arī to pašu rudzu maizi) un sataisīt bildes Vikipēdijai, bet nezinu, ko pēc tam iesāktu ar, piemēram, 10 rupjmaizes kukuļiem. :) —Turaids (diskusija) 2019. gada 21. augusts, plkst. 00.11 (EEST)
Maizes zupa garšo? Nopērc vēl putukrējumu... Vienkārši ideāli! --Treisijs (diskusija) 2019. gada 21. augusts, plkst. 01.14 (EEST)
Var nofotografēt visus kukuļus un atnest uz Vikitikšanos, būs vēl labāks kadrs - latviešu Vikipēdisti, izmesti no kafūža par savas pārtikas atnešanu, uz ielas kolektīvi lamādamies tiesā rupjmaizi.--Egilus (diskusija) 2019. gada 21. augusts, plkst. 01.39 (EEST)