Diskusija:Valsts aizsargājamie kultūras pieminekļi Gulbenes novadā

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Pieminekļi Gulbenē[labot pirmkodu]

Dažas problēmas ar kultūras pieminekļiem Gulbenes pilsētā. Pirmkārt, kā jau minēju šeit, Brāļu kapu piemineklim bija nepareizs foto un šķiet, ka tas vispār ir izņemts no saraksta. Otrkārt, nav saprotams, kur atrodas piemineklis "Klēts" Brīvības ielā 9, jo tādas adreses Vecgulbenes muižas kompleksā nav. Treškārt, adrese Rīgas ielā 69 ir tukšs zemes gabals, bet adresē Rīgas ielā 69A atrodas sabiedriskā tualete bez arhitektoniskās vērtības. Tādēļ pieņēmu, ka kultūras piemineklis "Lauksaimniecibas krājaizdevumu sabiedrības nams, vēlāk Latvijas bankas nodaļa" ir tagadējā policijas ēka Rīgas ielā 65, uz kuras ir arī pieminekļa zīme. Bez tam nav saprotams, kādēļ sarakstā nav iekļauta bijušās Vecgulbenes stacijas ēka, uz kuras arī ir redzama kultūras pieminekļa zīme. --ScAvenger (diskusija) 2017. gada 30. septembris, plkst. 20.14 (EEST)

Viss vienā lielā čupā[labot pirmkodu]

Skatos, tagad visi kultūras pieminekļi visos novados ir vienā lielā čupā, neizdalot pagastus, pilsētas! Kā Jums šķiet vai tā ir viegli orientāties un meklēt kaut ko, ja nepastāv kaut kāda kārtība? Kleivas (diskusija) 2020. gada 17. novembris, plkst. 07.06 (EET)

@Kleivas:, we are sorry, but the developer reworked Listeria script and have introduced a new bug. I suppose he will fix it soon. --Voll (diskusija) 2020. gada 30. novembris, plkst. 22.47 (EET)
Tad tā listērija saliks atpakaļ nodzēstās sadaļas vai nē? --ScAvenger (diskusija) 2020. gada 4. decembris, plkst. 01.38 (EET)
Kad salabos kodu, tad saliks. Nav gan nekur apsolīts termiņš. --Papuass (diskusija) 2020. gada 4. decembris, plkst. 11.53 (EET)