Kategorijas diskusija:Bezalkoholiskie dzērieni

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Tēja, kafija un piens[labot pirmkodu]

Nedomāju, ka, piemēram, tējām, kafijai un tamlīdzīgiem dzērieniem jāatrodas šai kategorijā (kategorija dzērieni būtu piemērotāka). Angliski analoģija ir soft drinks, kas nozīmē galvenokārt limonādēm līdzīgus dzērienus. Arī latviski nav gadījies dzirdēt, ka pienu uzsvērtu kā bezalkoholisku dzērienu. Varbūt tie, kas pārsvarā dzer alkoholiskos, tā dara, bet parastie cilvēki... --GreenZeb (diskusija) — 2016. gada 4. novembris, plkst. 23.29 (EEST)

Šeit starpviki saites savādākas. Biju vairāk domājis par šo rakstu — Bezalkoholisks dzēriens, kur starpviki saite ved uz en:Soft drinks, nevis uz en:Non-alcoholic beverage. --GreenZeb (diskusija) — 2016. gada 4. novembris, plkst. 23.47 (EEST)
Viss pareizi, par Non-alcoholic beverage angļi sauc alkoholisko dzērienu "bezalkohola versijas", līdz ar to tāda starpviki saite neatbildīs. Tas jau vairāk terminoloģijas jautājums, bet ja mēs par dzērienu uzskatām visu, ko var dzert, tad ir loģiski tos sadalīt alkoholu saturošos un nesaturošos. Citās vikipēdijās arī visas sulas, tējas, kafijas un šķidrie piena izstrādājumi ir pie bezalkoholiskajiem dzērieniem. --ScAvenger (diskusija) 2016. gada 5. novembris, plkst. 07.56 (EET)
Nomainīju. --GreenZeb (diskusija) — 2016. gada 5. novembris, plkst. 09.10 (EEST)
Šķiet, mēs nesapratāmies — tā saite neder, jo neatbilst mūsu raksta saturam. Non-alcoholic beverages are non-alcoholic versions of typically alcoholic beverages — mums nav ne vārda par to. --ScAvenger (diskusija) 2016. gada 5. novembris, plkst. 08.17 (EET)
Atgriezu. --GreenZeb (diskusija) — 2016. gada 5. novembris, plkst. 11.20 (EEST)