OROCON

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
OROCON
Orocon logo1.png
Pamatinformācija
Veids SaaS[1]
Nozare Celtniecība
Valsts Valsts karogs: Latvija Rīga, Latvija
Darbību uzsāka 2016. gada 19. aprīlī
Valodas Latviešu, Angļu, Krievu
Komerciāla
Reģistrācija Obligāta
Produkti CRM[2], Mobila aplikācija[3]
Moduļi Dokumenta aprīte, Rasējumi, Neatbilstības, Konkursi, Fotofiksācija, Uzdēvuma parvālde
Uzņēmums "OROCON", SIA[4]
Mājas lapa http://orocon.me/

OROCON ir jaunuzņēmums (startup), kas ir izveidojis būvniecības projektu pārvaldes programmatūru (SaaS) būvdarbu vadītajiem, inženieriem u.c. iesaistītajām personām. Programmatūras mērķis ir padarīt būvdarbu procesu daudz efektīvāku un palielināt iespēju pabeigt būvniecības projektu ātrāk un bez liekām izmaksām[5]. OROCON ir atklājis galvenās, visbiežāk pieļautās kļūdas būvniecības procesos un ir radījis sistēmu šo kļūdu novēršanai.


OROCON PRIME[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Platforma ir veidota lietošanai dažādām ierīcēm (web, planšete, viedtalruņi), lai padarītu piekļuvi un datu apmaiņu parocīgu un ātru. OROCON galvenās funkcijas ir reāla laika Gantt grafiks, saziņa darbinieku un dažādu pārvaldes līmeņu starpā, naudas plūsma, darba laika uzskaite un citas funkcijas. Sistēmā tiek fiksēti un iegūti dati par būvlaukuma neatbilstībām vai pārkāpumiem[6], par projekta esošo stāvokli, plānotajiem darbiem un visiem rasējumiem to tālākajai apstrādei, kontrolei un izmantošanai pēc vajadzībām.

Produkti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Šobrīd OROCON sistēma piedāvā šādus moduļus būvniecības un saistītajiem uzņēmumiem:

Reāla laika Gantt grafiks

Gantt grafiks paredz projekta darbu vienmērīgu un loģisku sadali projekta laikā. Izmantojot Gantt grafiku reālā laikā kļūdas vai nobīdes projekta uzdevumos ir panāmas dažu sekunžu laikā, kas samazina projekta nobīdes laiku.

Uzdevumu un pārkāpumu kontrole

Svarīgi ir ne tikai ātra pieeja uzdevumiem, bet arī uzdevumu labojumu glabāšana. Saglabājot dažādus kļūdu labojumus būvniecības laikā, nākamajos projektos tās būs vieglāk atklāt un izlabot.

Finanses

Precīza finanšu plānošana projekta vajadzībām. Naudas aprites plūsmas grafisks attēlojums.

Atskaites

Būvniecības laikā nepieciešamo atskaišu veidošana un eksportēšana nepieciešamajiem departmanetiem ērtos formātos ar dažu klikšķu palīdzību.

Pilna programmatūra

Pilna programmatūra ietver visas iepriekš minētās funkcijas un dažas papildus funkcijas.

Vēsture[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

OROCON būvniecības darbu vadības sistēmas izstrāde ir uzsākta 2015. gadā Latvijā, un plašāku atpazīstamību Latvijas tirgū tā ieguva 2016. gada vidū, kad informācija par sistēmu sasniedza vadošos Latvijas būvniecības industrijas pārstāvjus. Sistēmas izplatīšanas un ieviešanas vajadzībām 2016. gada aprīlī tika izveidots uzņēmums SIA „OROCON”.


Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Piezīmes un atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]