Project Gotham Racing (datorspēļu sērija)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Project Gotham Racing ir Bizarre Creations izstrādātu un Microsoft izdotu autosacīkšu datorspēļu sērija. Šīs sērijas spēles pieejamas tikai Xbox un Xbox 360 konsolēm.

Sērijas spēļu saraksts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Nosaukums Izdošanas gads Platforma
Project Gotham Racing 2001 Xbox
Project Gotham Racing 2 2003 Xbox
Project Gotham Racing 3 2005 Xbox 360
Project Gotham Racing 4 2007 Xbox 360

Spēlēšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēlētāja uzdevums ir piedalīties dažāda veida sacīkstēs (maksimālā ātruma sasniegšana, braukšana uz laiku, ielas sacīkstes, konusu sacīkstes, drifts, pretinieku apsteigšana u.c.). Par 1., 2., un 3. vietu iegūšanu spēlētājs saņem naudu, par ko var iegādāties automašīnas.

Kudos sistēma[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

PGR sērijā ir punktu sistēma, kuru sauc par Kudos. Šos punktus dod par noteiktiem izpildītiem manevriem un trikiem, ko spēlētājs veic ar automašīnu uz trases, piemēram, braukšana uz diviem riteņiem, pretinieka apdzīšana, ieslīdēšana pagriezienā ar rokas bremzi, 360 grādu apgrieziena veikšana, planēšana virs ceļa, posma nobraukšana bez sadursmēm, braukšanas līnijas ievērošana, maksimālā ātruma sasniegšana u.c. Manevra izpildes laikā saduroties ar apmalēm, šķēršļiem, citiem braucējiem, Kudos tiek anulēti. Par pēctecīgu manevru izpildi tiek piešķirti papildu punkti.

Spēlēšana daudzspēlētāju režīmā[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

PGR2, PGR3 and PGR4 atbalsta spēlēšanu tīklā ar Xbox Live servisa atbalstu.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]