Sems Riverss

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Sems Riverss
6-1-cdd.jpg
Galvenā informācija
Dzimis Samuels Roberts Riverss
1977. gada 21. septembrī (44 gadi)
Izcelsmes vieta Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Džeksonvila, Florida, ASV
Žanri ņūmetāls
Nodarbošanās basģitārists

Sems Riverss (angļu: Samuel Robert Rivers, dzimis 1977. gada 21. septembrī) ir amerikāņu grupas Limp Bizkit basģitārists.

Viņš ir Džona Oto, Limp Bizkit bundzinieka, brālēns. Līdz 2000. gadam spēlēja ar Ibanez sērijas ģitārām (BTB5005, SR885), no 2000. gada pārgāja uz custom tipa ģitārām Warwick ar gaismas diodēm grifā. 2000. gadā Gibson Awards viņu atzina par gada labāko basģitāristu.

Biogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Riverss mūziku sāka apgūt jau bērnībā. Viņa pirmais mūzikas instruments bija tuba. Nodarboties ar mūziku Riversu iedvesmoja brālēns Džons Oto. Viņš spēlēja tubu Arlingtonas vidusskolas orķestrī. Viņš arī apmeklēja Bīskapa Kenija vidusskolu, bet vēlāk Daglasa Andersona mākslas skolu. No sākuma Sems spēlēja parasto ģitāru, vēlāk pasniedzējs piedāvāja viņam spēlēt basģitāru. 15 gadu vecumā, mēģinot sakrāt naudu jaunai basģitārai, strādājot ātrajā ēstuvē, Sems Riverss satika Fredu Dērstu. Kopā viņi izveidoja grupu Malachi Sage, kura pastāvēja īsu laika brīdi. Kad Malachi Sage beidza savu eksistenci, Sems un Freds nolēma nodibināt vēl vienu grupu. Pēc Sema uzaicinājuma grupai pievienojās Džons Oto, kā bundzinieks. Vēlāk grupai pievienojās Vess Borlands, bet 1996. gadā DJ Lethal.

1995. gadā grupa ieraksta demo, paralēli koncertējot. Ar Korn atbalstu, 1997. gadā Limp Bizkit izlaiž savu pirmo albumu Three Dollar Bill, Yall$, uz to brīdi Sems ir tikai 18 gadus vecs, un pēc ieraksta viņi dodas Family Values Tour 1998 tūrē. 1999. gadā iznāk otrs grupas albums - Significant Other. Basģitāras spēli dziesmā Re-Arranged var nosaukt par vienu no labākajiem Riversa veikumiem. 2001. gadā pēc albuma Chocolate Starfish And The Hotdog Flavored Water iznākšanas, grupu pamet Vess Borlands. Limp Bizkit sāk ierakstīt jaunu albumu. Grupa raksta materiālus bez ģitārista, ģitāras ritmus izdomā Sems un Freds.

2001. gadā, viņš apprecējās ar Kinteru Atkinsu.

2006. gadā Sems Riverss atvēra privāto ierakstu studiju Džeksonvilā. Kā arī viņš producē grupu Burn Season un The Embraced pirmos albumus, un grupu Indorphine.

Kopdarbi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Skatīt arī[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]