Silvija Šimfa

Vikipēdijas lapa
Silvija Šimfa
12.Saeimas deputātu svinīgais solījums (15097008523).jpg
Silvija Šimfa 2014. gadā
12. Saeimas deputāte
Amatā
2014. gada 4. novembris — 2018. gada 6. novembris
Prezidents
Premjerministrs

Dzimšanas dati 1954. gada 13. novembrī (68 gadi)
Valsts karogs: Padomju Savienība Stari, Latvijas PSR, PSRS (tagad Karogs: Latvija Latvija)
Dzīvo Valsts karogs: Latvija Aglona, Latvija
Tautība latviete
Politiskā partija
Profesija žurnāliste, teoloģe
Augstskola Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Reliģija katoliete

Silvija Šimfa (dzimusi 1954. gada 13. novembrī Staru ciemā ) ir latviešu žurnāliste, teoloģe, politiķe un sabiedriskā darbiniece. Bijusi 12. Saeimas deputāte, ievēlēta no No sirds Latvijai saraksta. Pašlaik pārstāv Latvijas Reģionu apvienību.

Strādājusi kā Latvijas Pašvaldību savienības eksperte Norvēģijas finanšu instrumenta projektā “Lietpratīga pārvaldība un Latvijas Pašvaldību veiktspējas uzlabošana” un bijusi Latvijas Pašvaldību savienības padomniece sociālajos un veselības jautājumos, kā arī Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes lektore. Bijusi Latvijas Republikas Augstākās padomes deputātes Itas Kozakevičas palīdze.

Gaitas žurnālistikā sākušās Kazahijas PSR Aktjubinskas apgabala Televīzijas un radiokomitejā un strādājot kā Jēkabpils rajona laikraksta “Brīvā Daugava” žurnālistei, nodaļas vadītājai.

1977. gadā ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē un 2013. gadā bakalaura grādu teoloģijā Laterāna Pontifikālās Universitātes filiālē – Rīgas Augstākajā Reliģijas zinātņu institūtā.[1]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]