TV3 Latvija

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
TV3 Latvija
TV3 Latvija
Formāts Komerctelevīzija
Valsts Karogs: Latvija Latvija
Valoda Latviešu
Adrese Dzelzavas iela 120G
Rīga, LV-1021
Dibināta 1998. gadā
Īpašnieks All Media Latvia
Vadītājs Kristians Antings
Redzamākie cilvēki Juris Šteinbergs, Evelīna Strazdiņa, Egons Reiters, Jānis Krēvics, Ilze Jaunalksne, Arnis Krauze, Edijs Bošs
Populāri raidījumi TV3 Ziņas, Bez Tabu, Nekā personīga, Es mīlu tevi, Latvija!, Viss pa jaunam!
Apraide Virszemes TV, Internetā, Pieejams visās Latvijas kabeļu sistēmās
Kanāli TV3 Life, TV3 Mini, TV6, 3+, TV3 Sport
Mājaslapa tv3.lv tvplay.lv
Iepriekšējas kanāls 31. kanāls

TV3 ir televīzijas kanāls Latvijā. Tas pieder uzņēmumam All Media Latvia (TV3 Group). Kanālā visas programmas tiek pārraidītas latviešu valodā vai ar latviešu subtitriem. Kanāls sāka raidīt 1998. gada novembrī kā 31. kanāla pēctecis, bet nesaņēma nacionālās apraides licenci līdz 2001. gadam. Kanāla popularitāte ir augusi, un pašlaik tas ir viens no skatītākajiem televīzijas kanāliem Latvijā, kuros piedalās Latvijā zināmi aktieri un personības.

Kanāla saturu veido ārzemju raidījumi un filmas, kas ir ierunātas latviešu valodā, kā arī dažādas vietējā satura pārraides kā, piemēram, informatīvie raidījumi: TV3 Ziņas, Bez Tabu, Degpunktā, Nekā personīga. TV3 popularitāti ir veicinājuši tādi seriāli kā "Viss pa jaunam!", "Radiņi", "UgunsGrēks", "Viņas melo labāk", "Ēnu spēles", "Svešā seja" un citi un tādi izklaides raidījumi kā "Saimnieks meklē sievu", "X Faktors", "Precētie pret brīvajiem", "Es mīlu tevi, Latvija!", "Izklausies redzēts", "Gandrīz ideālas vakariņas", "Balss maskā" un citi.

Ziemassvētku laikā jau vairāk nekā desmit gadu garumā TV3 sumina un apbalvo cilvēkus, kas nesavtīgi palīdzējuši līdzcilvēkiem, svinīgā ceremonijā Latvijas Lepnums.

Tāpat TV3 rīko vairākas labdarības akcijas — pavasarī tā ir Labestības diena un Ziemassvētku laikā — Eņģeļi pār Latviju. Labdarības akciju mērķis ir palīdzēt bērniem ar dažādām veselības problēmām.

TV3 Group Latvijā pieder arī citi televīzijas kanāli: TV6, 3+, TV3 Life, TV3 Mini, radio Star FM un TOPradio, digitālās platformas — TV3 Play, Home3, Go3, TV3 Film, TV3 Sport, TV3 Sport 2 un izklaides portāls Skaties.lv.

Agrālie logotipi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

TV3 sākotnējais logotips līdz 2009 gadam 
Logotips no 2009-2018 
Logotips no 2018-2019 

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]