TV3 Latvija

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
TV3 Latvija
TV3 Latvija
Formāts Komerciāla televīzija
Valsts Karogs: Latvija Latvija
Valoda Latviešu
Adrese Dzelzavas iela 120G
Rīga, LV-1021
Dibināta 1998. gadā
Sauklis "Prieks kopā būt!"
Īpašnieks All Media Baltics (AM Baltics)
Vadītājs Baiba Zūzena
Redzamākie cilvēki Juris Šteinbergs, Evelīna Kovaļevska, Egons Reiters, Jānis Krēvics, Ilze Jaunalksne, Arnis Krauze, Edijs Bošs, Baiba Sipeniece-Gavare, Ēriks Palkavnieks
Populāri raidījumi Bez Tabu, TV3 Ziņas, Nekā Personīga, Es mīlu tevi, Latvija!, Izklausies redzēts, Pasaules čempionāts hokejā
Apraide Latvija, Satelīts
Kanāli TV3 (Astra 4A, 11,958)
Tirgus daļa 13,7%, TNS Latvia, 2014. gada novembris
Mājaslapa tv3.lv tvplay.lv

TV3 ir televīzijas kanāls Latvijā, kas izveidots 1998. gada novembrī. Kanāls pieder uzņēmumam Modern Times Group. Kanālā visas programmas tiek pārraidītas latviski vai ar latviešu subtitriem. Kanāls sāka raidīt 1998. gada novembrī kā 31. kanāla pēctecis, bet nesaņēma licenci līdz 2001. gadam. Kanāla popularitāte ir augusi un pašlaik tas ir viens no skatītākajiem televīzijas kanāliem Latvijā.

Kopš 2018.gada februāra attēla formāts 16:9, iepriekš 4:3 / 16:9 atšķirībā no attēla izmēra


Tajā tiek rādīti vairāki ārzemju raidījumi un filmas, kas ir ierunāti latviešu valodā, kā arī dažāda veida kanāla TV3 veidotas pārraides — informatīvie raidījumi: "TV3 Ziņas", "Bez Tabu", "Nekā personīga", seriāli: "UgunsGrēks", "Viņas melo labāk", "Ēnu spēles", "Svešā seja" u.c. un izklaides raidījumi: "īstie veči", "Precētie pret brīvajiem", "Es mīlu tevi, Latvija!", "Izklausies redzēts", "Mūsdienu Latvijas garša", "Gandrīz ideālas vakariņas", u.c.

Modern Times Group pieder arī citi Latvijas televīzijas kanāli — Latvijas Neatkarīgā televīzija, Kanāls 2, TV5, TV6 un 3+.

[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

TV3 sākotnējais logotips līdz 2009 gadam 
Logotips no 2009-2018 

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]