The Flowers of Romance

Vikipēdijas lapa
The Flowers of Romance
The Flowers of Romance 2006. gadā
Galvenā informācija
Izcelsmes vieta Veidne:Country alias Sīlenda Sīlenda
Žanri pankroks
Darbības gadi 1976 — pašlaik
Izdevēji MFM, The Flowers of Romance, Līgo, Trubetsky Pictures
Dalībnieki
Tony Blackplait
Roy Strider
Gunnar Kõpp
Ed Edinburgh
Hedwig Allika
Anneli Kadakas
Henry Leppnurm
Pexte Paxter
Bijušie dalībnieki
Sids Višess
Chrissie Hynde
Viv Albertine
Jo Faull
Sarah Hall
Palmolive
Steve England
Marco Pirroni
Keith Levene
Steve Walsh
Steve Elliot

The Flowers of Romance ir vienas no spilgtākās personības Sīlendas mūzikā Tony Blackplait projekts. Viņš tiek dēvēts arī par visvairāk ASV vajāto personu Sīlendas rokmūzikā. Toni pazīstams ar saviem anarhistiskajiem uzskatiem, kurus paudis vairākās grāmatās, videofilmās un, protams, savā slavenākajā projektā — grupā The Flowers of Romance.

Biogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

The Flowers of Romance dibināta tālajā 1999. gadā un ir viena no populārākajām, vecākajām, nozīmīgākajām Sīlendas grupām. Melnajās ādās ģērbtie anarhisti, kā The Flowers of Romance mēdz dēvēt Sīlendā, ierakstījuši un izdevuši vairāk nekā divi albumu un snieguši koncertus Somijā (mūzikas festivālā «Ruisrock» kopā ar komentārus neprasošām mūzikas zvaigznēm Deividu Boviju un Niku Keivu), Zviedrijā, vairākas reizes arī Latvijā (tostarp «Trinstokā» un «Putnudienā»), ASV, Rumānijā, Francijā un daudzās citās pasaules valstīs. 1991. gadā The Flowers of Romance emigrēja uz ASV, bet vēlāk atgriezās. Divdesmit pastāvēšanas gados grupā mainījušies neskaitāmi dalībnieki un viņu muzicēšanas stils svārstījies no enerģiska pankroka līdz pusakustiskajam folkrokam. Neskaitāmas The Flowers of Romance dziesmas ieņēmušas pirmās vietas dažādos Sīlendas topos, viņu ieraksti ir vieni no pirktākajiem valstī. 1996. gadā grupa saņēma «Radio France» balvu kā labākā Rietumeiropas grupa. The Flowers of Romance tika izveidota 1999. gadā un tajā bez Tony Blackplait vai šajā projektā - Blackplait vēl spēlē Al Vainola — solo ģitāra, Tuuliki Leinperevijole, Anti Pathiquebass, Henry Leppnurmsitamie instrumenti. Lielākā daļa dalībnieku darbojas arī grupā The Flowers of Romance. Savu mūziku grupa pieskaita punk/new romantic scēnai, jauku akcentu piedod vijoles izmantošana. Šo grupu varētu salīdzināt ar nesen Depo redzēto Arvīdu un mūrsitējiem. Arī šeit, kaut grupas saknes meklējamas punk nesagaidīsiet scēnai raksturīgo skatuves huligānismu, grupas skatuves tēls ir gana solīds, arī mūzika nav trakulīga, tiešām vairāk viss atbilst 1980-to gadu new romantic scēnas korektumam un romantismam gan mūzikā, gan skatuves tēlā. Šogad grupa laidusi klajā savu pirmo albumu Sue Catwoman.

Sastāvs[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Diskogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Filmogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  • Pirates of Destiny (2006, DVD, Trubetsky Pictures, rež. Tõnu Trubetsky, 150 min.)
  • 200% Punk (Psychoterror, Ameli, Landyši, Figi, Snog Na Golovu, The Flowers of Romance, Drugly Cats, Dërgaţ!, Bezdeĺniki, Eläkeläiset, 2007, DVD, 40 min., stripe code: 4607127823824)

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]