Toms un Džerijs: Ātrs un briesmīgs

Vikipēdijas lapa
Toms un Džerijs: Ātrs un briesmīgs
Tom and Jerry The Fast and the Furry cover.jpg
DVD vāks
Oriģinālais
nosaukums
Tom and Jerry: The Fast and the Furry
Žanrs Animācijas filma
Režisors Bills Kops
Producents Stīvens Fosati
Scenārija autors Bills Kops
Galvenajās
lomās
Mūzika Neitans Vongs
Montāža Džūlija Lau
Studija
Izplatītājs Kidtoon Films
Izdošana
  • 2005. gada 3. septembris (ASV)
Ilgums 75 minūtes
Valsts Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV
Valoda angļu
Iepriekšējā filma Toms un Džerijs uz Marsa
Nākamā filma Toms un Džerijs: Pirātu Ūsas
IMDb profils

"Toms un Džerijs: Ātrs un briesmīgs" (angļu: Tom and Jerry: The Fast and the Furry) ir 2005. gada ASV animācijas filma, kuras režisors un scenārija autors ir Bills Kops. Filmā galvenās lomas ierunājuši Džons Dimadžo, Robs Polsens, Billijs Vests, Džess Hārnells, Čārlijs Adlers, Džefs Benets, Toms Kenijs, Tresa Maknīla, Nils Ross, Toms Pinto, Dž. Grants Albrehts, Bills Kops, Vikija Luisa, Stīvens Ruts, Čārlijs Šlaters un Rena Naitingeila.

Šī ir trešā priekš mājas kino veidotā Toma un Džerija filma. Tā kopā ar filmu "Toms un Džerijs uz Marsa" (režisors un scenārists arī Bills Kops) veidotas atzīmējot 65. gadadienu kopš kaķa un peles komandas debijas 1940. gadā.

Filmas "Toms un Džerijs: Ātrs un briesmīgs" pirmizrāde atsevišķās ASV pilsētās notika 2005. gada 3. septembrī.[1] Vēlāk, 2005. gada 11. oktobrī, filma tika izdota gan VHS (šī ir pēdējā Toma un Džerija filma, kas izdota šajā formātā), gan DVD formātos,[2] bet 2011. gada 5. aprīlī filmu pārizdeva Blu-ray Disc formātā.[3]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «Screenvision's blast from the past». Variety.com. 2005. gada 6. oktobris. Skatīts: 2019. gada 22. oktobris.
  2. «THE DAILY SPIN: 'Tom and Jerry: The Fast and the Furry', 'Wizard of Oz', 'Blues Brothers (25th Anniversary Edition)', 'Mallrats (10th Anniversary Edition)'». MovieWeb. 2005. gada 14. jūlijs. Skatīts: 2014. gada 31. jūlijs.
  3. Juan Calogne. «Animated Batman, Scooby-Doo, Tom and Jerry Blu-ray Coming Up». Blu-ray.com, 2011. gada 27. janvāris. Skatīts: 2014. gada 31. jūlijs.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]