Vikipēdija:Joki/Kāzas

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Pamācību skaidrojošā vārdnīca:

Vīra uzturēšana – turi vīru kā suni: labi baro, glaudu pa spalvai un vakaros ļauj paskrieties bez siksnas.

Sievas uzturēšana – izturies pret viņu kā pret mīļāko: lutini ar skūpstiem un komplimentiem ( jo tie neko nemaksā), baro ar solījumiem un iestāsti, ka viņa ir visskaistākā ( lai nav jāizmanto frizieris vai kosmetologs).

Kumelītes – der visām kaitēm. Vāja tēja – pret cietu vēderu, stipra – pret mīkstu. Ja no ilgstošas stipru vārdu lietošana aizkrīt ciet balsenīca, jālieto stingra tēja un jātur mute ciet!

Bērzs- bērza pumpuri ārstē no ierindas izgājušos orgānus. Lapas tīra samaitātu gaisu, bet žagarus lieto nepaklausīgas sievas vai vīra pāraudzināšanai.

Strutenes – ja tu manis, ka vīram sāk parādīties radziņi, ņem un ieberzē tos ar svaigu struteņu sulu. Radziņi izzudīs un vieta paliks tik līdzena, ka ij nemanīsi nikā!

Siena gruži - Ja vīrs paliek dusmīgs ( vai arī sieviņa, bet tas gadās ļooooti reti!), tad pasit viņu padusē un stiep uz gružu vannu. Sakarsē un pamērcē, sakarsē un pamērcē, kamēr sāks smaidīt!

Selerijas – stiprina visu orgānu darbību. Ja vīrieši apzinātos seleriju stimulējošo iedarbību, visas pasaules siltumnīcas būtu pārvērstas par seleriju fermām.

Slota – noder kā darba rīks mājas apkopei. Īpašās reizēs arīdzan kā palīglīdzeklis uzlidojumam vai atriebības ierocis pret vīra muguru.

Zeķe – apģērba gabals, ko vēlams redzēt kājās un veļas mašīnā. Nepērc vīram dārgas zeķes, lai viņš neiedomājas, ka Tu tās lāpīsi.

Mašīna – mehānismi, kas piemērojami kā vīram, tā sievai. Neskopojies, aprūpē sievu kā nākas – lai viņai ir pārpārēm dažādu mašīnu – veļas, trauku, putojamā, kafijas utt. Sev atstāj vien tikai vienu – automašīnu.

Iesaukas – arī pēc kāzām un vēlāk – nesauc draudzenītes vārdos. Saglabā iesaukas – bucīt, zaķīt, saulīt, drostaliņ! Tā nekad nekļūdīsies!

Varas dalīšana- ļauj vīram risināt globālus jautājumus – avīžu pasūtīšana, elektrības rēķins, taksometra apmaksa, valsts varas maiņa Mozambikā utt. Sev atstāj tādus sīkumus kā kopējais naudas maks, atvaļinājuma plānošana, ģimenes budžets, jaunu apģērbu iegāde.

Pamatnoteikums sievai – nekad nesarūgtini vīru ar cenu politiku – cik maksā franču smaržas, jauna Diora jaciņa, Kardēna brilles vai kas cits. Pietiks, ja viņš uzzināts tikai nelielu daļu no tās patiesās vērtības. Viņam jau tas šķitīs daudz...