Vikipēdija:Kopienas portāls

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

Šobrīd nav nevienas plānotas vikitikšanās

Iepriekšējās un plānotās vikitikšanās

WM CEE Meeting 2015, Tartu, Igaunija, 11.-13. septembris[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

WM CEE Meeting 2015

Šobrīd ir pēdējais brīdis, lai izrādītu interesi par dalību reģiona vikikonferencē, kas šogad notiks Tartu apkārtnē 11.-13. septembrī.

Dalībai konferencē nepieciešama tikai vēlme un ciešama angļu sarunvalodas prasme (konferences darba valoda), šaurākā lokā derēs arī krievu valoda. Aktīva dalība (uzstāšanās un diskusijas ir vēlama, bet ir OK arī tikai klausīties).

Jebkurā brīdī autobusa biļetes turp atpakaļ maksā 32 EUR, ik pa laikam ir visādas akcijas. Pastāv liela iespēja, ka šie ceļa izdevumi tiks atmaksāti.

Tie, kas vēlas piedalīties, lūdzu paziņot šeit un pielikt sevi arī pie "Interested in attending": šajā lapā

Ja kādas neskaidrības, jautājiet šeit vai man privāti. --Papuass (diskusija) 11:06, 27 jūlijā, 2015 (EEST)

Precīzāka vieta: Vore (Jegevas apriņķis). m:Wikimedia CEE Meeting 2015 ir pievienota ceļošanas un cita informācija. --Papuass (diskusija) 12:32, 29 jūlijā, 2015 (EEST)

Tukšā starpviki saite uz angļu valodu[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Iespējams, ka tas ir jau kaut kur atrunāts, bet nu tomēr...

Man ļoti tracina tukšā starpviki saite uz angļu Vikipēdiju, ja viņiem šāda raksta nav, piemēram, rakstā atpūta. Kapēc nav šādu tukšu starpviki saišu uz visām valodām? Priekš kam vispār tāda ir vajadzīga? --Treisijs (diskusija) 23:39, 28 jūlijā, 2015 (EEST)

Man arī tā pelēkā saite ne pārāk patīk, reizēm ātrumā nejauši uzspiežas, kad pievieno starpviki saites. --AgrisR (diskusija) 23:45, 28 jūlijā, 2015 (EEST)
Ieliec savā CSS šo:
li.cx-new-interlanguage-link { display: none; }

--Papuass (diskusija) 23:45, 28 jūlijā, 2015 (EEST)

Ok, bet citiem joprojām tak tas būs, vai ne? Kapēc to vispār vajag? --Treisijs (diskusija) 23:52, 28 jūlijā, 2015 (EEST)
Atvainojos par laikam stulbo jautājumu, bet par ko ir runa? :) Par to "Pievienot saites" sadaļā "citās valodās"? Vai arī to apaļo "rimbuli"? Ieliekot css failā to kodu, man vismaz nekas nemainījās (vismaz ātrumā neko nemanīju). --FRK (diskusija) 11:24, 29 jūlijā, 2015 (EEST)
Runa ir par ContentTranslation linku, kas piedāvā tulkot uz angļu valodu tos latviskos rakstus, kas nav enwiki. Varbūt vienkāršāks risinājums ar to CSS ir atslēgt Satura tulkošanu? :) --Papuass (diskusija) 11:31, 29 jūlijā, 2015 (EEST)
Es laikam vēl guļu vai arī man tas vispār nerādās :) Var palūgt ekrānuzņēmumu, lai es neturpinātu uzdot stulbus jautājumus? :) Satura tulkošana jau nav pieslēgta visiem, to katrs pats var sev ieslēgt. --FRK (diskusija) 12:12, 29 jūlijā, 2015 (EEST)
Es arī neko neparastu un tracinošu nenovēroju... --ScAvenger (diskusija) 12:33, 29 jūlijā, 2015 (EEST)

Un ja jau mēs par CT ierunājāmies, some useless stats :) --FRK (diskusija) 12:26, 29 jūlijā, 2015 (EEST)

Flow[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Gan jau esat pamanījuši, ka es kādreiz uzrakstu šos četrus burtus: Flow. Īsumā: tas ir jauns diskusiju formāts, kas aizvietos veco (t.i., pašreizējo) diskusiju formātu. Es to gribētu pieteikt sev diskusiju lapā, bet cik saprotu man vajadzīgs kopienas atbalsts tam. Neuztraucieties, neviena cita diskusiju lapa konvertēta netiks, tikai mana diskusiju lapa. --FRK (diskusija) 13:12, 29 jūlijā, 2015 (EEST)

  1. + Atbalstu (paskatīsimies, kas tas par zvēru...) --ScAvenger (diskusija) 13:55, 29 jūlijā, 2015 (EEST)
  2. + Atbalstu atbalstītāju :) silraks (Mana diskusija) 13:58, 29 jūlijā, 2015 (EEST)
  3. + Atbalstu :) --AgrisR (diskusija) 14:40, 29 jūlijā, 2015 (EEST)

Paldies par atbalstu :) --FRK (diskusija) 11:59, 31 jūlijā, 2015 (EEST)

Tehniskās detaļas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Laikam jau vajadzētu tagad novienoties par tehniskajām detaļām. Kā mēs sauksim pašu Flow laikam varam izlemt arī vēlāk, kad jau nedaudz būsim apraduši u.t.t., bet kā sauksim topikus — "Temats"? T.i., konkrētas diskusijas — piemēram, šajā lapā "Vikisaites un latviešu valoda" ir viens topiks. To vajag, jo tām Flow sarunām ir atsevišķa vārdtelpa paredzēta. --FRK (diskusija) 12:23, 31 jūlijā, 2015 (EEST)

Var "Temats", var "Tēma"... "Diskusijas sadaļa" droši vien būs par garu? --ScAvenger (diskusija) 17:26, 31 jūlijā, 2015 (EEST)

Pēdējās izmaiņas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Mums tur ir tas procentu mērķis, kas nofenderēts no kaimiņiem. Bet man radās ideja par dienas mērķi: Respektīvi ir zināms cik rakstu precīzi pietrūkst līdz finišam (Līdz maratona finišam — 38 012 rakstu. Varbūt būtu iespējams izrēķināt dienas vajadzīgo, kvalitatīvo rakstu skaitu kuri nepieciešami lai sasniegtu maratonu laikā. Nezinu nedz kā to panāk, nedz kā tas izskatītos. Bet ceru uz vikiholisma dzītu entuziasmu. Pat ja tas nav reāli (ir vai nav?), būšu priecīgs ja sāktos vismaz kāda diskusija par kāda maratona elementa ielikšanu pēdējās izmaiņās. silraks (Mana diskusija) 15:05, 29 jūlijā, 2015 (EEST)

Jebko, kas ir kvalitatīvs, automātiski noteikt ir grūti :) Vajadzīgo skaitu (līdz 100tk Latvijas simtgadē) var arī nofenderēt no Papuasa, ja nepieciešams. --FRK (diskusija) 15:09, 29 jūlijā, 2015 (EEST)
Ja varētu dabūt kaut kur šodien izveidoto lapu skaitu, tad varētu to rādīt. --Papuass (diskusija) 17:54, 30 jūlijā, 2015 (EEST)
No savas puses varu piedāvāt statisku sarakstu, tāpat kā ar to salīdzinājumu ar kaimiņvalstu Vikipēdijām. --FRK (diskusija) 11:40, 31 jūlijā, 2015 (EEST)

Vikisaites un latviešu valoda[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ja nu kāds iepriekš bija sastapies ar to, ka šādi linki [[Alūksnes pils]]drupās nav pareizi (t.i., linkojas tikai Alūksnes pilsdrup, ās paliek nelinkots) un jāveido saite šādi [[Alūksnes pils|Alūksnes pilsdrupās]]. Tagad viss ir OK šajā jautājumā, izveidojas pareiza saite. Ja nu nebijāt saskārušies, tad šo varat ignorēt :) --FRK (diskusija) 12:06, 31 jūlijā, 2015 (EEST)

Protams, tādos ekstremālos gadījumos kā ar ō, ŗ un tiem burtiem, kas nav latviešu valodā, jādara tāpat kā iepriekš, bet vismaz mūsdienu latviešu valodas alfabēts strādā kā nākas. --FRK (diskusija) 12:12, 31 jūlijā, 2015 (EEST)

Etymology of dators[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Šeit iesāktā diskusija pārcelta uz Diskusija:Dators, kur tai ir piemērotāka vieta

What does a Healthy Community look like to you?[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Community Health Cover art News portal.png

Hi,
The Community Engagement department at the Wikimedia Foundation has launched a new learning campaign. The WMF wants to record community impressions about what makes a healthy online community. Share your views and/or create a drawing and take a chance to win a Wikimania 2016 scholarship! Join the WMF as we begin a conversation about Community Health. Contribute a drawing or answer the questions on the campaign's page.

Why get involved?[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

The world is changing. The way we relate to knowledge is transforming. As the next billion people come online, the Wikimedia movement is working to bring more users on the wiki projects. The way we interact and collaborate online are key to building sustainable projects. How accessible are Wikimedia projects to newcomers today? Are we helping each other learn?
Share your views on this matter that affects us all!
We invite everyone to take part in this learning campaign. Wikimedia Foundation will distribute one Wikimania Scholarship 2016 among those participants who are eligible.

More information[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]


Happy editing!

MediaWiki message delivery (diskusija) 02:42, 1 augustā, 2015 (EEST)