Vikipēdijas diskusija:Zinātniskās fantastikas un fantāzijas literatūras konkurss

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Par konkursu Noteikumi Jautājumi?

Konkursa termiņš[labot pirmkodu]

Konkursa termiņš tiek pagarināts par divām nedēļām - līdz 2017. gada 5. novembrim. -- Zuiks (diskusija) 2017. gada 21. oktobris, plkst. 10.44 (EEST)

Punkti[labot pirmkodu]

Paldies @Treisijs:, ka saskaitīji punktus! Tagad pasākums izskatās pēc konkursa, kā tam vajadzētu būt. Man vēl priekšlikums - @Zuiks: - neveicināt, ka dalībnieki raksta "piedalās, nepretendējot uz balvu". Kad es to redzu, man arī gribas tā ierakstīt. Bet tas taču zināmā mērā degradē sacensību garu, vai ne? Ierosinu šo izteicienu ļaut rakstīt tikai konkursa organizatoriem (tas gan nedaudz nedemokrātiski, bet tas nekas). Citi, ja nu gadījumā dabū to balvu, jebkurā laikā var no tās atteikties, nevis jau pašā sākumā paziņot, ka negrib. :) --MC2013 (diskusija) 2017. gada 22. oktobris, plkst. 13.55 (EEST)

@MC2013: Mēs abi ar Papuass esam konkursa organizatori, tāpēc arī tā rakstījām. Kāpēc tā darīja vēl citi — nezinu. Par to, ka degradē garu — nepiekrītu, man tas drīzāk šķiet kā tāds cēlsirdības žests. Tipa "es te sarakstīju desmit rakstiņus, bet nedomājiet, ka tā raujos dēl tā krekliņa, kurš man pat visdrīzāk par mazu, vienkārši gribu dot pienesumu Vikipēdijai". — Ja domā, ka vajag norādīt, ka to nevajag rakstīt, lūdzu, ieraksti to noteikumos (un varbūt vajag arī noņemt tiem pārējiem bez mums diviem to tekstu no punktu tabulas). P.S. Uzrakstīšu Tev e-pastā par vienu citu lietu.-- Zuiks (diskusija) 2017. gada 22. oktobris, plkst. 14.17 (EEST)
Pievienojos MC2013 viedoklim. Beigās jau varēs jebkurā gadījumā ikviens, kas to vēlas, atteikties no balvas... Intrigai jau labāk būtu, ja to nepaziņotu jau pašā sākumā. --Treisijs (diskusija) 2017. gada 22. oktobris, plkst. 14.34 (EEST)
Ok, lai iet. Kurš izdarīs izmaiņas? -- Zuiks (diskusija) 2017. gada 22. oktobris, plkst. 14.38 (EEST)
Es piedāvāju izdarīt. Tūlīt pat. Un tad jau uzvarētājs varēs beigās paziņot vai vēlas saņemt balvu, vai tomēr atsakās un to tādā gadījumā piešķir nākamajam dalībniekam. --Treisijs (diskusija) 2017. gada 22. oktobris, plkst. 14.40 (EEST)
Yes check.svg Izdarīts --Treisijs (diskusija) 2017. gada 22. oktobris, plkst. 14.42 (EEST)

Konkurss noslēdzies, paldies dalībniekiem![labot pirmkodu]

@Treisijs:, @ScAvenger:, @MC2013:, @OskarsC:, @Dainis:, @Turaids:, @Papuass:, paldies par piedalīšanos konkursā! -- Zuiks (diskusija) 2017. gada 6. novembris, plkst. 17.10 (EET)