Dalībnieks:R-347-I/Smilšu kaste
Šī ir dalībnieka R-347-I smilšu kaste. Smilšu kaste ir dalībnieka lapu apakšlapa, kurā var tikt veikti dažādi eksperimenti. Šis nav enciklopēdijas raksts. Izveido pats savu smilšu kasti šeit. Raksta veidošanas procesā var noderēt lapas: "Raksta izveidošana", "Rakstu vednis", "Vikipēdijas palīdzība". |
R[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šveice | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3 | Kvalifikācija Pasaules kausam |
2 | Latvija | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3 | Kvalifikācija izslēgšanas spēlēm |
3 | Ungārija | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
4 | Fēru Salas | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
5 | Andora | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | |
6 | Portugāle | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | −2 | 0 |
Nr | Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portugāle | - | |||||
2 | Šveice | 2-0 | - | ||||
3 | Ungārija | - | |||||
4 | Fēru Salas | 0:0 | - | ||||
5 | Latvija | - | |||||
6 | 0:1 | - |
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | +4 | 3 | Kvalifikācija Pasaules kausam | — | 02.09.2017. | 09.10.2017. | 12.11.2016. | 09.10.2016. | 4–0 | |
2 | Austrija | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3 | Iespējama otrā kārta | 06.10.2016. | — | 12.11.2016. | 06.10.2017. | 05.09.2017. | 24.03.2017. | |
3 | Īrija | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 24.03.2017. | 11.06.2017. | — | 05.09.2017. | 06.10.2016. | 06.10.2017. | ||
4 | Serbija | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 11.06.2017. | 09.10.2016. | 2–2 | — | 09.10.2017. | 02.09.2017. | ||
5 | Gruzija | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | −1 | 0 | 06.10.2017. | 1–2 | 02.09.2017. | 24.03.2017. | — | 12.11.2016. | ||
6 | Moldova | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | −4 | 0 | 05.09.2017. | 09.10.2017. | 09.10.2016. | 06.10.2016. | 11.06.2017. | — |
Avots: FIFA
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dānija | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3 | Kvalifikācija Pasaules kausam | — | 01.09.2017. | 11.11.2016. | 11.10.2016. | 08.10.2017. | 1–0 | |
2 | Polija | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | Iespējama otrā kārta | 08.10.2016. | — | 04.09.2017. | 08.10.2017. | 10.06.2017. | 11.10.2016. | |
3 | Kazahstāna | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 10.06.2017. | 2–2 | — | 01.09.2017. | 11.10.2016. | 08.10.2017. | ||
4 | Melnkalne | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 05.10.2017. | 26.03.2017. | 08.10.2016. | — | 04.09.2017. | 10.06.2017. | ||
5 | Rumānija | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 26.03.2017. | 11.11.2016. | 05.10.2017. | 1–1 | — | 01.09.2017. | ||
6 | Armēnija | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 04.09.2017. | 05.10.2017. | 26.03.2017. | 11.11.2016. | 08.10.2016. | — |
Avots: FIFA
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skotija | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 3 | Kvalifikācija Pasaules kausam | — | 10.06.2017. | 26.03.2017. | 08.10.2016. | 05.10.2017. | 04.09.2017. | |
2 | Anglija | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3 | Iespējama otrā kārta | 11.11.2016. | — | 05.10.2017. | 26.03.2017. | 04.09.2017. | 08.10.2016. | |
3 | Slovēnija | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 08.10.2017. | 11.10.2016. | — | 04.09.2017. | 08.10.2016. | 10.06.2017. | ||
4 | Lietuva | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 01.09.2017. | 08.10.2017. | 2–2 | — | 10.06.2017. | 11.10.2016. | ||
5 | Slovākija | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 11.10.2016. | 0–1 | 01.09.2017. | 11.11.2016. | — | 08.10.2017. | ||
6 | Malta | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | −4 | 0 | 1–5 | 01.09.2017. | 11.11.2016. | 05.10.2017. | 26.03.2017. | — |
Avots: FIFA
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spānija | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | +8 | 3 | Kvalifikācija Pasaules kausam | — | 02.09.2017. | 06.10.2017. | 12.11.2016. | 24.03.2017. | 8–0 | |
2 | Itālija | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | +2 | 3 | Iespējama otrā kārta | 06.10.2016. | — | 24.03.2017. | 06.10.2017. | 05.09.2017. | 11.06.2017. | |
3 | Albānija | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3 | 09.10.2016. | 09.10.2017. | — | 2–1 | 12.11.2016. | 02.09.2017. | ||
4 | Ziemeļmaķedonija | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | −1 | 0 | 11.06.2017. | 09.10.2016. | 05.09.2017. | — | 06.10.2016. | 09.10.2017. | ||
5 | Izraēla | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | −2 | 0 | 09.10.2017. | 1–3 | 11.06.2017. | 02.09.2017. | — | 09.10.2016. | ||
6 | Lihtenšteina | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | −8 | 0 | 05.09.2017. | 12.11.2016. | 06.10.2016. | 24.03.2017. | 06.10.2017. | — |
Avots: FIFA
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bosnija un Hercegovina | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 | 3 | Kvalifikācija Pasaules kausam | — | 09.06.2017. | 07.10.2017. | 25.03.2017. | 10.10.2016. | 5–0 | |
2 | Grieķija | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | +3 | 3 | Iespējama otrā kārta | 13.11.2016. | — | 03.09.2017. | 10.10.2017. | 07.10.2016. | 31.08.2017. | |
3 | Beļģija | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 3 | 07.10.2016. | 25.03.2017. | — | 31.08.2017. | 10.10.2017. | 13.11.2016. | ||
4 | Gibraltārs | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | −3 | 0 | 03.09.2017. | 1–4 | 10.10.2016. | — | 09.06.2017. | 07.10.2017. | ||
5 | Kipra | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | −3 | 0 | 31.08.2017. | 07.10.2017. | 0–3 | 13.11.2016. | — | 25.03.2017. | ||
6 | Igaunija | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | −5 | 0 | 10.10.2017. | 10.10.2016. | 09.06.2017. | 07.10.2016. | 03.09.2017. | — |
Avots: FIFA
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kosova | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | Kvalifikācija Pasaules kausam | — | 24.03.2017. | 11.06.2017. | 06.10.2016. | 05.09.2017. | 06.10.2017. | |
1 | Islande | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | Iespējama otrā kārta | 09.10.2017. | — | 09.10.2016. | 11.06.2017. | 06.10.2016. | 05.09.2017. | |
1 | Turcija | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 12.11.2016. | 06.10.2017. | — | 05.09.2017. | 24.03.2017. | 06.10.2016. | ||
4 | Horvātija | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 02.09.2017. | 12.11.2016. | 1–1 | — | 06.10.2017. | 24.03.2017. | ||
4 | Somija | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1–1 | 02.09.2017. | 09.10.2017. | 09.10.2016. | — | 11.06.2017. | ||
4 | Ukraina | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 09.10.2016. | 1–1 | 02.09.2017. | 09.10.2017. | 12.11.2016. | — |
Avots: FIFA
1234567890[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija vai pazemināšana |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valmiera Glass/BSS | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 2 | +7 | 6 | Paaugstināšana uz 2018. gada Virslīgu |
2 | Rēzeknes BJSS | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | +5 | 6 | Pārspēles par iekļūšanu Virslīgā |
3 | FK Progress/AFA Olaine | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 | 6 | |
4 | BFC Daugavpils | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 6 | |
5 | Grobiņas SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | +3 | 6 | |
6 | FK Ogre | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 4 | |
7 | FK Auda | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 3 | |
8 | JDFS Alberts | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | |
9 | Tukums 2000/TSS | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | −2 | 1 | |
10 | RTU FC/Skonto Academy | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | −3 | 0 | |
11 | Jēkabpils/JSC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | −1 | 0 | |
12 | Preiļu BJSS | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | −5 | 0 | |
13 | FK Staiceles Bebri | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | −5 | 0 | |
14 | FK Smiltene/BJSS | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | −8 | 0 |
Turnīra tabula[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Šīs veidnes saturu periodiski atjaunina EdgarsBot. Visi manuāli veiktie labojumi tiks pārrakstīti. Paldies! |
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija vai pazemināšana |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BFC Daugavpils | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3 | Paaugstināšana uz 2018. gada Virslīgu |
2 | FK Auda | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | Pārspēles par iekļūšanu Virslīgā |
3 | Grobiņas SC | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |
4 | Rēzeknes BJSS | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | +2 | 3 | |
5 | Valmiera Glass/BSS | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | +2 | 3 | |
6 | Ogre | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
7 | Tukums 2000/TSS | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
8 | FK Progress/AFA Olaine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | JDFS Alberts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10 | Jēkabpils/JSC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | −2 | 0 | |
11 | FK Smiltene/BJSS | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | −2 | 0 | |
12 | FK Staiceles Bebri | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | Preiļu BJSS | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | −2 | 0 | |
14 | RTU | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | −2 | 0 |
0[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
V | Komanda | SP | U | UP | ZP | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija vai pazemināšana |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASV (A) | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 31 | 14 | +17 | 18 | Kvalifikācija izslēgšanas spēlēm |
2 | Krievija (A) | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 35 | 10 | +25 | 17 | |
3 | Zviedrija (A) | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 29 | 13 | +16 | 16 | |
4 | Vācija (H, A) | 7 | 2 | 2 | 1 | 2 | 22 | 26 | −4 | 11 | |
5 | Latvija (E) | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 | 17 | 20 | −3 | 10 | |
6 | Dānija (E) | 7 | 1 | 2 | 0 | 4 | 13 | 22 | −9 | 7 | |
7 | Slovākija (E) | 7 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | 28 | −16 | 4 | |
8 | Itālija (R) | 7 | 0 | 0 | 1 | 6 | 6 | 32 | −26 | 1 | Pazemināšana uz 1. divīziju |
Avots: IIHF
(A) Kvalificējas nākamajai fāzei; (E) Nevar kvalificēties; (H) Mājinieki; (R) Pazemināts.
(A) Kvalificējas nākamajai fāzei; (E) Nevar kvalificēties; (H) Mājinieki; (R) Pazemināts.