Dalībnieks:Janis1985/Smilšu kaste

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Veidne:МузикантТетяна Гавриленкоукраїнська та латвійська художниця, що працює в жанрі пісочної анімації [1]та класичної олійної живописі. Українська учасниця міжнародної виставки [2]"From Waste to Art 2015", Баку, Азербайджан


Творчість[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2015.в кінці року переїхала до Латвії, де продовжує творчу діяльність[3] . У 2004.році вступила у Київський Національний художній університет на Театральний факультет, за спеціальністю режисер естради та масових заходів, навчання закінчила у 2010 році.

Режисерська діяльність[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Разом з молодіжним театром "Black and white" поставила молодіжний спектакль "Стиляги" [4]на сцені Міського Палацу Культури міста Кременчук.

Пісочна анімація[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Пісочною анімацією почала займатися в 2014 році. З 2014 року виступила з пісочною анімацією у 10 країнах. Найпопулярніше відео "Пісочне кіно[5] про Ригу" — https://www.youtube.com/watch?v=YCIIlNu7IaU

Пісочна школа "Sand Day"[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

В 2015 році заснувала  школу малюванням піском "Sand Day"[6], у школі вчилися діти від 3 років, школярі, дорослі і мами з дітьми. Школа створювалася для розвитку пізнавальних процесів, розвитку творчого потенціалу і гармонізації психоемоційного стану. Одним з напрямків малювання піском була робота з Українським дітям, постраждалим на сході України.

Пісочний концерт "ТИТАНІК"[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

У 2015 році спільно з продюсерською компанією чоловіка, режисувала і взяла участь як актриса і художник в пісочному концерті "ТИТАНІК", у великому залі Міського Палацу Культури м. Кременчук

Концерт проходив у супроводі класичної музики виконуваним скрипковим ансамблем. Звучали твори відомих композиторів Рахманинова, Хачатуряна і Скорика. Трагічну історію любові, відому у всьому світі завдяки оскароносному фільму "Титанік" художниця намалювала в стилі пісочної анімації. У 2017 році оновлена версія пісочного концерту "ТИТАНІК" пройде в Ризі[7], разом із скрипковим квартетом "Sinfonietta Riga".

Пісочний концерт "Кавказька полонянка"[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

У 2015 році відбувся пісочний концерт, Тетяна Гавриленко взяла в нім участь як актриса і пісочний художник, а також написала і поставила для нього сценарій.

Участь в міжнародній виставці "From Waste to Art"[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

У 2015 році подала заявку на участь в міжнародній виставці From Waste to Art, яка проходила в 4 раз в Азербайджані, місті Баку. Відкриття виставки відбулася 14 липня 2015 року. У виставці брали участь 23 художники з 17 країн. Учасникам було необхідно з відходів створити витвори мистецтва, для подальшої виставки цих робіт в музеї проекту. Тетяна Гавриленко, як майстер пісочної анімації створила інсталяцію "Розпочни з себе - зміни світ". Стенд був створений з паперу і пластикових відходів.

На експозиції представлені 3 предмети: земля - зі вбудованим столом для малювання піском плюс камера, - яка передає зображення, контур Азербайджану - усередині якого ТВ- плазма, і саме на ній ми бачимо все, що людина малює на столі, табличка з гаслом - який дає нам зрозуміти суть експозиції. Кожна людина, що проходить, з легкістю зможе порисовать піском на столі і побачити, як цей малюнок відтворюватися на ТВ-плазмі. Візуально і тактильний кожен відчує, як його рухи, думки, вчинки тут же впливають на картинку країни. Що ці рухи легкі та такі прості, між тим мають свій вклад і велике значення.

Робота зі студією "КВАРТАЛ 95"[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

У 2016 році в Юрмалі відбувся фестиваль гумору від студії "КВАРТАЛ 95". У рамках цього фестивалю[8] була побудована сцена на головній вулиці міста Юрмали, Тетяна Гавриленко брала участь у фестивалі з номерами пісочної анімації. "Три дні денних концертів були присвячені трьом містам України : Львів, Київ, Одеса. І щодня була різна і унікальна пісочна історія про конкретне місто. У пісочній анімації я намагалася розповісти про найважливіше, передати атмосферу цих міст, показати їх мальовничі місця, важливі історичні композиції.

Участь у шоу "Хвилина Слави"[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

У 2017 році брала участь в кастингу в шоу проекті "Хвилина Славы". Спеціально для першого телеефіру створила пісочну анімацію[9] "Ленінград 1941". https://www.youtube.com/watch?v=Ck1h1UUG3hw

Олійний живопис[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

У 2016 році відкрила персональну виставку[10] "Love is the only way"[11]. Любов - єдиний шлях. Виставка[12] проходила 30 Травня - 11 червня, у виставковій алеї "GALERIJA CENTRS". На відкритті виставки був присутнім посол України в Латвії Євгеній Перебейнис і актриса російського драматичного театру Наталія Смирнова."Цінуйте любов в усіх її проявах, бережіть її" - це головна мета виставки, яку художник хоче донести до людей. Берегти любов, означає зберігати віру і йти далі, нести любов, передавати її з поколінь в покоління - наша головна місія на землі".

Виставки[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

У виставках бере участь з 2016 року.

Персональні виставки[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

"Love is the only way" у 2016 році - Рига

"Love is the only way" у 2016 році - Екабпилс

Veidne:Ізольована стаття Категорія:Народились 1987

Категорія:Латвійські художники

 1. «Такая «Жизнь сегодня»: песочное шоу — мимолетное искусство, но оно того стоит» (krievu). Skatīts: 2017-09-11.
 2. «Кременчугская художница представляла Украину на международной выставке». Все новости Кременчуга на сайте ТелеграфЪ (krievu). Skatīts: 2017-09-11.
 3. «Известная кременчужанка Татьяна Гавриленко рассказала, как остаться украинцем, переехав в другую страну». Все новости Кременчуга на сайте ТелеграфЪ (krievu). Skatīts: 2017-09-11.
 4. «Кременчугские ученики и студенты приобщились к акции, посвящённой Всемирному Дню борьбы со СПИДом». Кременчуг Онлайн - городской портал. Skatīts: 2017-09-11.
 5. DELFI. «ВИДЕО: Художница цветным песком нарисовала для рижан Рождественскую сказку». DELFI (krievu), 2015-12-15. Skatīts: 2017-09-11.
 6. «Песочная анимация - сказка «Холодное сердце» + мастер класс от школы рисования песком «Сэнд Дэй» 7 февраля 2015 - Острів розваг, сімейно-розважальний центр в Кременчуге - 05366.com.ua». www.05366.com.ua (ru-UA). Skatīts: 2017-09-11.
 7. DELFI. «В Риге покажут песочно-музыкальное шоу "Титаник"». DELFI (krievu), 2017-09-07. Skatīts: 2017-09-11.
 8. «На фестивале «Made in Ukraina» в Юрмале была замечена еще одна известная кременчужанка». Все новости Кременчуга на сайте ТелеграфЪ (krievu). Skatīts: 2017-09-11.
 9. «Художница из Риги создала песочное кино о блокаде Ленинграда (видео)». 2017-01-27. Skatīts: 2017-09-11.
 10. «Техніка малювання українки вразила Прибалтику (фото)». Експрес - онлайн. Skatīts: 2017-09-11.
 11. «Кременчугская художница открыла персональную выставку в Риге». Все новости Кременчуга на сайте ТелеграфЪ (krievu). Skatīts: 2017-09-11.
 12. «Украинская художница поразила Прибалтику». www.depo.ua. Skatīts: 2017-09-11.