Dalībnieka diskusija:Viescha

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Laipni lūdzam![labot pirmkodu]

Sveiciens jaunajam kolēģim! :) Paldies par pievienotajiem rakstiem un vērtīgajiem labojumiem! Ja rodas kādi jautājumi, neslēp tos pie sevis - noteikti centīsimies atbildēt uz tiem un citādi palīdzēt. --Jūzeris | m? 11:56, 26 jūnijā, 2005 (UTC)

Paldies! Domāju, ka šeit pārsvarā darbošos pa sporta "līniju", jo par šo tēmu man ir visplašākās zināšanas.
Man ir klusas aizdomas, ka gan jau pēc kāda laika būsi aktīvi iesaistījies arī citās tēmās - Vikipēdija "ievelk" sevī... ;) --Jūzeris | m? 13:10, 26 jūnijā, 2005 (UTC)
Nūū... par to pašu sportu jau var rakstīt vēl daudz un dikti, ko arī domāju darīt... :)

Personvārdu atveide[labot pirmkodu]

Es taču teicu, ka pamazām iesaistīsies arī citās tēmās. :)

Tajā pašā manis minētajā Talk:Spānija notiek balsošana par Spānijas karaļu vārdu piemērotāko atveidošanu. Esi laipni gaidīts diskusijā! :) (Vai vismaz nodod savu balsi par tīkamāko variantu.) --Jūzeris | m? 20:34, 27 jūnijā, 2005 (UTC)

Protams, kļūdas labošu u.tml. palīdzēšu arī citās tēmās, bet rakstus pagaidām tulkošu un pievienošu vienīgi par sportu. --Viescha 21:02, 27 jūnijā, 2005 (UTC)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.57 (EEST)