Vikipēdija:Paziņojumi par kļūdām

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

Lai paziņotu par kļūdu kādā lapā, spied šeit (laukā "Lapas nosaukums" ievadi tās lapas nosaukumu, kurā esi pamanījis kļūdu).

Pārliecinies, vai lapas URL sākas ar https://lv.wikipedia.org. Ja URL ir cits, tad Tevis apmeklētā lapa bija Vikipēdijas satura kopija, kura saturu mēs nekontrolējam.

Šī nav vieta, kur ziņot par informācijas trūkumu. Lapas vari papildināt arī Tu pats.


Šajā lapā Tu atradīsi Vikipēdijas lasītāju ievietotos paziņojumus par lapās un attēlos atrastajām kļūdām. Par kļūdu vari paziņot arī jebkuras lapas diskusiju lapā. Saiti uz diskusiju lapu vari atrast jebkuras lapas augšdaļā — "Diskusija". Diskusijās vari izteikt arī savus komentārus par lapu, ieteikumus lapas uzlabošanai u.t.t.

Paziņot par kļūdu vari, jebkuras lapas kreisajā pusē nospiežot pogu "Paziņot par kļūdu". Lūgums formu aizpildīt pēc iespējas detalizētāk. Ja Tev ir pieejami informācijas avoti (mājaslapa, grāmata, žurnāls u.c.), lūgums norādīt arī tos, tas palīdzēs ātrāk labot šo kļūdu.

Ja biji aizpildījis formas paziņojumu par kļūdu, bet neatrodi to šajā lapā, tad visticamāk uz to jau ticis atbildēts un labojumi (ja tādus izdarīt ir bijis pamats) ir tikuši veikti. Izlabotās kļūdas nonāk arhīvā, arhīvā nonāk arī paziņojumi, uz kuriem nav atbildēts vairāk nekā divu mēnešu laikā. Sīkas kļūdas (kļūda garumzīmē, aizmirsts komats) vieglāk ir izlabot pašam. Skaties šo pamācības lapu, lai uzzinātu, kā to izdarīt.

Paziņojumi par kļūdām[labot pirmkodu]

Monro (mūzikas grupa)[labot pirmkodu]

Statuss: Izdarīts

infokastē un tekstā (sastāvs) Jānis Reinis ir salinkots ar aktiera Jāņa Reiņa rakstu - Jānis Reinis, kurš spēlēja Monro, ir cits Jānis Reinis! Atvienojiet linku! Par kļūdu paziņoja: Laine 37.189.138.37 2016. gada 16. septembris, plkst. 01.07 (EEST)

Yes check.svg Izdarīts Paldies, Laine! --Turaids (diskusija) 2016. gada 16. septembris, plkst. 01.35 (EEST)

Latvijas Universitātes Bibliotēkas apgāda “Zelta Ābele” kolekcija[labot pirmkodu]

Statuss: Jauns paziņojums

Lūdzu noņemt nosaukumu, jo īstais būs: Apgāda " Zelta Ābele" kolekcija Latvijas Universitātes Bibliotēkā Par kļūdu paziņoja: Mzinatoma (diskusija) 2016. gada 20. septembris, plkst. 11.00 (EEST)

Pašlaik esošais nosaukums pareizs. --silraks (Mana diskusija) 2016. gada 4. oktobris, plkst. 20.33 (EEST)

Edgars Alans Po[labot pirmkodu]

Statuss: Izdarīts

Bibliogrāfijā nav pareiz darbu gadaskaitļi. Autors dzīvojis 19.gs., bet darbiem ir 20.gs. Par kļūdu paziņoja: 5.179.12.163 2016. gada 16. novembris, plkst. 19.46 (EET)

Gada aktrise (Spēlmaņu nakts)[labot pirmkodu]

Statuss: Jauns paziņojums

Attiecībā uz "Spēlmaņu nakti 2014" pārbaudīju vairākos avotos, un atmiņa tiešām nevīla - Agnese Jēkabsone saņēma balvu par izrādi "Piafa", bet Anete Berķe, kā pareizi minēts vikipēdijas šķirklī "Gada aktrise otrā plāna lomā", par izrādēm "Pieci vakari" un "Sasodītais sarkanais mēness". Par kļūdu paziņoja: 78.84.27.54 2016. gada 26. novembris, plkst. 08.03 (EET)