Diskusija:34. autobusu maršruts (Rīga)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

34.autobusa maršruts tika mainīts no Pļavnieku D/P Katlakalna ielas uz Cēntrāltirgu.To pieprasīja Stopiņu novada dome un iedzīvotāji.Līdz ar jauna maršruta pagagarinājumu tika mainīts arī braukšanas maršruts.No Centrāltirga līdz Saulīšiem bet pa Cidoniju ielu kas atrodas blakus Pļavnieku kapiem.Braucot pa Cidoniju ielu kopumā ir 3 pieturas. 1.Ozolu iela 2.Strazdiņu iela 3.Cidonuju iela

  • 4.Saulīši G/p

Braucot no Centrāltirga līdz Saulīšiem ir 7 braukšanas reizes,bet no Saulīšiem līdz Centrāltirgam 6 braukšanas reizes.Dispečeru punkts ir galapunktā Centrāltirgus.Autobuss no Centrāltirga līdz Saulīšiem brauc pa šādām ielā:(Gaiziņa iela,Gogoļa iela, Turgeņeva iela,Krasta iela,Lubānas iela,A.Saharova iela,A.Mstislava iela,Ilūkstes iela,A.Deglava iela,Lubānas iela,Garā iela,Aroniju iela.)(Autobuss no Saulīšiem līdz Centrāltirgam brauc pa šadām ielām:Aroniju iela,Garā iela,Lubānas iela,A.Deglava iela,Ilūkstes iela,A.Mstislava iela,A.Saharova iela,Lubānas iela, Krasta iela,Puškina iela,Prāgas iela,Prāgas iela,Gaiziņa iela.)

34.Autobuss tagad brauc šadi. 34.autobusa maršrutu apkalpo:7.autobusu parks Vestienas ielā 35 Rīgā,LV-1035

Transporta vienības:1 (darbadienās)- brīvdienās nekursē.Pieturvietu skaits 37 (18/19) Pasažieri gadā 20 925 (2010) [2] 34.autobuss ir otrais visretāk braucošais autobuss Rīgā.

Iepriekšējais maršruts[labot pirmkodu]

Vai tomēr nevajadzēja saglabāt vēsturisku norādi, ka iepriekšējais maršruts arī Saulīšu pusē gāja pavisam savādāk — nevis caur Pļavnieku kapiem, bet caur Dreiliņu centru (pieturu Dreiliņu veikals)? Maršruts ir ļoti nozīmīgi izmainījies.

Ārējās saitēs redzams vēsturiskais maršruts:

Tajā informatīvi uzrādīts, ka starp Dreiliņu veikalu un Saulīšiem lielu gabalu nav nevienas pieturas, bet video redzams, ka autobuss tomēr pa ceļam vienā vietā piestāj un izlaiž cilvēkus. Gadījumā tur nav bijusi kāda pietura? --GreenZeb (diskusija) — 2018. gada 21. februāris, plkst. 21.33 (EET)

Tas video ir filmēts jau sen, tāpēc vairs neatceros tik labi, vai tur bija pietura. Maršruts pats ir mainījies tagad, tāpēc redzama vecā versija. --Titāns (diskusija) 2018. gada 22. februāris, plkst. 12.51 (EET)

Ja godīgi, ļoti gribējās zināt arī @ScAvenger: viedokli par šo. Ja tur bija pietura, tad fakts interesants, jo pa to ceļu vairs neviens RS transports nekursē. --GreenZeb (diskusija) — 2018. gada 23. februāris, plkst. 19.53 (EET)

Nav ne jausmas, nekad neesmu ar to autobusu braucis... --ScAvenger (diskusija) 2018. gada 23. februāris, plkst. 20.10 (EET)