Diskusija:Dzelzceļa stacijas Latvijā

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

@DJ EV: ja teiksim, Daugmali liekam sarakstā, bet Torņakalnu nē, tad tas sanāk diezgan nekonsekventi. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 14. jūlijs, plkst. 23.53 (EEST)

(Sorry par vēlo atbildi, uz brīdi biju atslēdzies no Vikipēdijas) Taisot šo sarakstu tīri vadījos no tīkla pārskata, kur Torņakalns nav norādīts kā pieturas punkts, bet, piemēram, Daugmale un arī Vagonu parks ir. Īsti nesaprotu, kāpēc tas tā ir un piekrītu, ka tas ir diezgan nekonsekventi, tāpēc neiebilstu pievienot Torņakalnu.--DJ EV (diskusija) 2019. gada 10. augusts, plkst. 16.36 (EEST)
LDz savā tīkla pārskatā ir, kā saka, sapinies meistarībā :) Tas, ka Torņakalns elektrocentralizācijas sistēmā iet kā līnijas parks pie Rīgas stacijas, nenozīmē, ka to var vispār vairs neuzskatīt par staciju. Var vienkārši ierakstīt pie veida vai piezīmēs, ka tas ir līnijas parks. Starp citu, 17. lappusē ir atzīmēti daudzi līnijas parki, kas tomēr ir sarakstā atsevišķās ailēs, piemēram, Sarkandaugava ir Mangaļu parks. Būtu labi ar laiku sarakstīt šeit arī bijušās stacijas, iekrāsojot pelēkas vai kā. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 10. augusts, plkst. 17.28 (EEST)
Stingri ņemot, šis ir sadales punktu un pieturas punktu, nevis staciju saraksts, bet lai paliek, tā skaidrāk priekš parasta lasītāja. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 10. augusts, plkst. 17.31 (EEST)
Pievienoju Torņakalnu. "Tautas valodā" pieturas punktus, sadales punktus utml. arī sauc par stacijām, tāpēc domāju ir vērts iekļaut tos arī šajā sarakstā. Par bijušajām stacijām — to tuvākajā laikā neesmu gatavs darīt, ar laiku varbūt ir vērts, tomēr problēma ir tā, ka jau tā šo sarakstu grūti nosaukt par pārskatāmu.--DJ EV (diskusija) 2019. gada 10. augusts, plkst. 17.51 (EEST)
Ņemot vērā staciju skaitu, labāk to nemaz nevar uztaisīt. Vismaz visa informācija vienkopus un var redzēt, kādu rakstu vēl trūkst. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 10. augusts, plkst. 18.01 (EEST)

Vikidati[labot pirmkodu]

Edgars2007, derētu šim sarakstam uztaisīt arī Listeria versiju. --Papuass (diskusija) 2019. gada 10. augusts, plkst. 23.02 (EEST)