Diskusija:Halovīns

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Halovīns vai Helovīns[labot pirmkodu]

Daži linki: Halovīns/Helovīns; Halovīna nozīme, Helovīna nozīme. Pareizrakstības vārdnīca un Svešvārdu vārdnīca gan klusē. --FRK (diskusija) 19:09, 16 aprīlī, 2015 (EEST)

Tēzaurs atsaucas uz Lielo enciklopēdisko vārdnīcu. Varbūt tā kādam ir pie rokas, lai apskatītos precīzu lappusi? --Turaids (diskusija) 2017. gada 10. novembris, plkst. 22.16 (EET)

Ievada neitralitāte[labot pirmkodu]

Latvijā tradīcijai nav vēsturiska pamatojuma un tā balstās uz bērnu vēlmi iegūt saldumus. Tāpat tiek veicināts vandalisma pieaugums, jo izjokošana bieži pārvēršas par vienkāršu demolēšanu vai, piemēram, jēlu olu sviešanu.

Šis fragments lasās kā attiecīgā teksta autora subjektīva attieksme pret tradīciju, galvenokārt - vēlme to iezīmēt kā negatīvu parādību. Piemēram, tajā minētos faktus attiecībā uz huligānismu nepamato neviens no rakstā izmantotajiem avotiem. Vajadzētu pārformulēt neitrālāk un/vai papildināt ar autoritatīvām atsaucēm. --ViestursL (diskusija) 2017. gada 31. oktobris, plkst. 21.21 (EET)

Piekrītu, kā reiz man vakar par šo definīciju aizrādīja lasītājs, nosaucot toni par savdabīgu. --Papuass (diskusija) 2017. gada 1. novembris, plkst. 12.03 (EET)