Diskusija:Kalambols

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Nu beidziet... Varbūt arī uzrakstīsim rakstu par filmā Lidosta(The Terminal) pieminēto "valsti" Krakauziju un nodēvēsim to par valsti? Gragox 19:02, 13 janvārī, 2007 (UTC)

Harija Potera grāmatās, filmās un datorspēlēs (arī īpaši šai spēlei veltītajā datorspēlē) šī spēle ir plaši iztirzāta un tai ir diezgan liela nozīme, daži fani pat mēģinājuši iedzīvināt to realitātē, tā kā salīdzinājums ar neeksistējošu valsti, kura tai filmā tiek piemin'ta tikai garāmejot, nav īsti vietā. Turklāt raksts par šo spēli, spriežot pēc interwiki, ir kādās 35 citās vikipēdijās un šis raksts nav ne sliktas kvalitātes, ne nepabeigts. Starp citu nevajadzētu tomēr šo atstāt bez kategorijas - ir citi piedāvājumi, kur to likt ? (Roulingas darbu kategorija laikam vairāk paredzēta tieši grāmatām, man likās attāli piemērota sporta veidu lategorija, bet to aizvāca)---- Xil/gribi par to parunāt ? 19:36, 13 janvārī, 2007 (UTC)
Diskutabli, bet, manuprāt, lai paliek. Angļu vikipēdijā tā ir kategorijā Fictional games. Kā tas būtu latviski? --Feens 21:06, 13 janvārī, 2007 (UTC)
Tas viss viņiem ir zem kategorijas fictional, vai tāda šajā vikipēdijā ir ? Nevarēju atrast, bet ja nav vajadzētu drīzāk tādu, kur klāt nāktu visādi citādi izdomājumi, nevis atsevišķu kategoriju vienam pašam kalambolam. Nevaru gan iedomāties tam tulkojumu, kas būtu vienozīmīgs ---- Xil/gribi par to parunāt ? 21:56, 13 janvārī, 2007 (UTC)
Ierosinu izveidot kategoriju "Harijs Poters", kurā apvienot visus ar Harija Potera grāmatām un filmām saistītos rakstus. Par raksta kvalitāti es nesūdzos. Gragox 15:40, 21 februārī, 2007 (UTC)

da kaada starpiiba kas un kaa, ka tik ir ..