Diskusija:Merlins varenais burvis

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Ierosinu Merlins varenais burvis pārvietot uz Merlins varenais burvis (TV seriāls), kas ir atbilstošāks nosaukums.--Pirags (diskusija) 2017. gada 29. janvāris, plkst. 12.44 (EET)

Būs raksts par citu Merlinu vareno burvi? Kopā ar visu "vareno burvi". --FRK (diskusija) 2017. gada 29. janvāris, plkst. 12.49 (EET)
Nē, bet raksta nosaukums ir maldinošs raksta Merlins meklētājiem.--Pirags (diskusija) 2017. gada 29. janvāris, plkst. 12.51 (EET)
? Nesapratu domugājienu. Kas tieši ir maldinošs? Pat meklētājs saka pirmajā teikumā, ka tas ir seriāls. --FRK (diskusija) 2017. gada 29. janvāris, plkst. 12.56 (EET)

Taa ir, ka 10 gadus darbojas Vikipedijaa un neseko lidzi, kas te vispar notiek. Nezina pat, kas ir administratori. —Šo komentāru pievienoja 81.198.87.226 (diskusijadevums).

@Edgars2007: tas, ka mums nav cita raksta ar līdzīgu nosaukumu (un kādreiz varbūt būs vai nebūs) nenozīmē, ka nevajag iekavās norādīt, ka tas ir seriāls. Paskatījos arī citās vikipēdijās (vismaz kādās 10, kamēr apnika) - visur ir norādīts iekavās seriāls. Tā ir loģiska, sistemātiska pieeja. Man jau no sākta gala nepatīk, ka mēs nevaram atrast vienotu pieeju gadījumiem, kad, piemēram, pirmavots ir grāmata, pēc kuras uzņemta filma. Mums ar tevi pat kaut kur bija diskusija. Samierinājos ar tavu pieeju - ja nav raksta par to otru, tad ņemam bez iekavām. Bet tā tomēr nav sistemātiska pieeja. Jo rakstos tas otrs tomēr parādās (kā sarkanā saite). Kuram tad likt iekavas? --MC2013 (diskusija) 2017. gada 29. janvāris, plkst. 13.35 (EET)
Tie raksti (kur bija iekavas) saucas vienkārši "Merlins", nevis "Merlins kaut kas" vai "kaut kas Merlins". Kamēr raksts ir tikai par filmu/seriālu, grāmatas linkam var ielikt iekavās "grāmata". Kad kāds uzraksta rakstu par grāmatu, tad arī veic attiecīgās izmaiņas. Ja lvwiki rakstu par grāmatām tiktu ražoti lielā apjomā, tad es visticamāk piekristu, ka filmai var uzreiz likt iekavas. Bet reālā situācija tāda nav. Mēs taču cenšamies nosaukums veidot pēc iespējas īsākus (kaut vai tā pati baznīcu epopeja). --FRK (diskusija) 2017. gada 29. janvāris, plkst. 13.45 (EET)
Pēc tā baznīcu piemēra mums šis raksta nosaukums būtu jāsaīsina no "Merlins varenais burvis" uz "Merlins". :) --GreenZeb (diskusija) — 2017. gada 29. janvāris, plkst. 14.59 (EEST)