Iveta Ķelle

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Iveta Ķelle
Personīgā informācija
Dzimusi 1965. gada 11. novembrī (53 gadi)
Tautība latviete
Nodarbošanās "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāja

Iveta Ķelle (dzimusi 1965. gada 11. novembrī) ir Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijas "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāja.[1]

Iveta Ķelle 1983. gadā ir beigusi Liepājas 1. vidusskolu. 1985. gadā ieguvusi diplomu kā medicīnas feldšere Sarkanā Krusta māsu skolā. Savukārt 2000. gadā ieguvusi bakalaura grādu filoloģijā, pabeidzot studijas Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē.

Kopš 2003. gada Iveta Ķelle ir biedrības "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāja. Veselība (galvenokārt, seksuālā un reproduktīvā), neformālā izglītība un NVO sektors ir I. Ķelles profesionālās darbības lauks. I. Ķelle nodrošina organizācijas darba vadību, tās atbilstību starptautiskiem standartiem. Interešu pārstāvība un to aizstāvība pašvaldībās, ministrijās, starptautiskās institūcijās, kā arī tiesiskā regulējuma pārzināšana un diskusijas ar vecākiem ietilpst Ivetas ikdienas darba pienākumos. Īpaši tiek aizstāvētas jauniešu un sieviešu tiesības.

Iveta ir rokasgrāmatas veselības aprūpes profesionāļiem "Jauniešiem draudzīgi veselības pakalpojumi" līdzautore un projekta vadītāja (2002. gads).[2]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «Profils». www.satori.lv. Skatīts: 2018-03-21.
  2. «Organizācija - Papardeszieds.lv - biedrība "Papardes zieds"». Papardeszieds.lv - biedrība Papardes zieds (lv-LV). Skatīts: 2018-03-21.