Pāriet uz saturu

Latvijas Muzikālā līga

Vikipēdijas lapa

Latvijas Muzikālā līga (LML) ir Latvijas Mūzikas kanāla, LNT un Radio SWH kopīgi rīkots Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmu konkurss, kuras mērķis ir noteikt gada populārāko popmūzikas/rokmūzikas dziesmu Latvijā. Tās pirmā sezona notika 2007. gadā.

Noteikumi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Latvijas Muzikālajā līgā iekļūst katra mēneša Radio SWH Top 20 četras populārākās dziesmas. Tālāk LNT un LMK tiešraidē demonstrē "Cīņas kluba" raidījumos. Katrā raidījumā sacenšas 4 dalībnieki, no kuriem 2 iekļūst raidījuma finālā. Tad katrs no 2 dalībniekiem izpilda savu un arī pretinieka dziesmu. Uzvarētājs iekļūst superfinālā. 2007. gadā uzvarētājus noteica tikai TV skatītāju telefonbalsojums, savukārt 2008. gadā rezultātu ietekmē 3 komponenti - TV skatītāju balsojums, draugiem.lv lietotāju balsojums, kā arī raidījuma žūrijas vērtējums.[1]

Uzvarētāji[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Gads Dziesma Izpildītājs
2007 "Ripoja akmens"[2] Cacao
2008 tiks noteikts

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «Latvijas Mūziķi atkal spēkosies "Cīņas klubā"». Arhivēts no oriģināla, laiks: 2008. gada 7. maijā. Skatīts: 2008. gada 25. aprīlī.
  2. «Andra Ērgļa un "Cacao" dziesma "Ripoja akmens" ir 2007. gada populārākā dziesma Latvijā». Arhivēts no oriģināla, laiks: 2008. gada 24. maijā. Skatīts: 2008. gada 25. aprīlī.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]