PocketBook

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
PocketBook International
Tips Slēgta akciju sabiedrība
Dibināts 2007
Galvenais birojs Valsts karogs: Šveice Lugāno, Šveice
Produkti Grāmatdatoru, kuru pamatā ir e-tintes tehnoloģija, multivides grāmatdatoru un operētājsistēmas „Android” planšetdatoru ražošana
Ieņēmumi 110 mln dolāru (2012)
Darbinieki 230 (2013.gada jūlijs)
Mājaslapa www.pocketbook-int.com

Uzņēmums PocketBook ir pasaulē 4.[1] lielākais augstākas kategorijas grāmatdatoru, kuros izmantota e-tintes tehnoloģija (elektroniskais „papīrs”), kā arī multivides grāmatdatoru un operētājsistēmas Android planšetdatoru ražotājs.

Uzņēmums dibināts 2007.gadā. Tā galvenais birojs atrodas Lugāno (Šveice).

Izstrāde un ražošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ierīces tiek samontētas „Foxconn”[2], „Wisky”, „Yitoa” un citās rūpnīcās.

Klientu apkalpošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Katra ierīce „PocketBook” tiek pārbaudīta trīs reizes. Pārbaudes veic lietpratēji no uzņēmuma „PocketBook Technology Co., Ltd” kvalitātes nodrošināšanas nodaļas (Šeņdžeņa, Ķīna). Ierīču apkopi, garantijas remontu un pēcgarantijas uzturēšanu nodrošina 130 uzņēmuma „PocketBook” partneri visā pasaulē. Visām „PocketBook” ierīcēm ir 24 mēnešu garantija.

Tirdzniecības ģeogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Uzņēmuma izstrādājumi tiek tirgoti 30 pasaules valstīs — visā Eiropā un NVS valstīs. 2012. gadā uzņēmums „PocketBook” uzsāka darbību jaunos tirgos, piemēram, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Rumānijā, Ungārijā un Slovākijā. Līdz 2012. gada decembrim uzņēmums ir pārdevis 1 500 000 „PocketBook” ierīču.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]