Shadowgun

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Shadowgun
Shadowgun ikona.png
Izstrādātājs Madfinger games
Dzinējs Unity
Žanrs Trešās personas šaujamspēle
Režīmi vienspēlētāja un daudzspēlētāju
Platformas iPhone, Android

Shadowgun ir 2011. gada trešās personas šaujamspēle izlaista priekš iOS un Android ierīcēm. Spēles veidotāji ir Madfinger games.

Spēles process[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Shadowgun ir trešās personas šaujamspēle, kas spēlētājam dod kontroli pār spēles varoni - Džonu Sleidu. Lai kontrolētu Sleidu un darbotos spēles vidē, spēlētājs izmanto skārienekrānu. Kontroles ietver analogo džoistiku ekrāna kreisajā malā, lai pārvietotos, un vairākus taustiņus labajā malā, lai izmantotu ieročus un veiktu dažādas darbības. Shadowgun arī piedāvā iespēju izmantot aizsegus, dodot iespēju Sleidam paslēpties un izvairīties no pretinieku lodēm.

Stāsts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēles darbība norisinās 2350. gadā, kad varu pasaulē ir pārņēmušas ļaunas starpgalaktiskas korporācijas, nolīgstot algotņus, kuri seko viņu pavēlēm. Labākie no šiem algotņiem tiek saukti par Shadowguns. Džonam Sleidam, vienam no viņiem, ir jāatrod doktors, kurš veic eksperimentus ar apkārtējiem iedzīvotājiem, radot mutantus.

Atsauksmes[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Shadowgun ir saņēmis dažādus vērtējumus. Recenziju mājaslapas GameRankings un Metacritic vērtēja spēles iOS versiju ar attiecīgi 77% un 72/100. IGN novērtēja spēli ar 7.5/10, bet Edge Magazine - 4/10, slavējot spēles detalizēto grafiku un animāciju, bet kritizējot līmeņu un ieroču dizainu. PocketGamer, dodot 8/10, slavēja grafiku, kontroles un skaņas efektus. Touchgen spēlei dod 8/10, salīdzinot to ar Gears of War 3.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

oficiālā mājaslapa