Pāriet uz saturu

Veidne:Faila avots

Vikipēdijas lapa
[labot pirmkodu]

Paldies par [[:{{{1}}}]] augšupielādi. Es pamanīju, ka faila apraksta lapā šobrīd nav norādīts, kurš radījis tā saturu, tāpēc ir neskaidrs autortiesību statuss. Ja jūs šo failu neradījāt pats, ir jānorāda autortiesību īpašnieks. Ja fails tika iegūts no kādas tīmekļa lapas, tad jānorāda saite uz šo lapu, kopā ar citātu no tīmekļa vietnes satura pielietošanas noteikumiem. Taču, ja autortiesību turētājs atšķiras no tīmekļa vietnes uzturētāja, tad jānorāda arī šīs vietnes autortiesības.

Līdz ar avota pievienošanu, lūdzu, pievienojiet korektu autortiesību licences veidni, ja tāda vēl nav norādīta. Ja jūs radījāt šo attēlu, audioierakstu vai uzņēmāt fotogrāfiju vai video pats, tad varat pielietot veidni {{PD-self}}, lai ļautu to izmantot bez ierobežojumiem. Iespējams izvēlēties arī veidnes ar citām licencēm, kuras var pieprasīt norādīt jūs kā darba autoru. Ja jums šķiet, ka fails atbilst godprātīgas pielietošanas prasībām, izmantojiet kādu no šī autortiesību statusa veidnēm.

Ja jūs esat ielādējis arī citus failus, pārbaudiet lūdzu, vai to avots un autortiesību licence ir korekti norādīta. Savu augšupielādēto failu sarakstu variet atrast šajā lapā. Faili bez norādītiem avotiem un autortiesību norādēm var tikt dzēsti. Ja jums ir kādi jautājumi, uzdodiet tos failu autortiesību jautājumu lapā. Paldies!