Vikipēdija:Balsošana/Kanons - Zemes Skolotāja Mācība

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search


BALSOJUMS BEIDZIES!!!
šajā balsojumā vairs nevar piedalīties


Kanons - Zemes Skolotāja Mācība[labot pirmkodu]

Dzēst!

Piekrītu:

  1. Dzēst! --Feens 17:21, 3 oktobrī, 2007 (UTC)
  2. Piekrītu. --SpeedKing 17:27, 3 oktobrī, 2007 (UTC)
  3. Dzēst. - Šāda formāta teksti (pie kam bez atsaucēm) vikipēdijā neder. -Yyy 18:00, 3 oktobrī, 2007 (UTC)
  4. Jādzēš - jau tāpēc vien, ka raksts nedod ne mazāko nojausmu, kas tā vispār tāda ir par "mācību". Tādu "skolotāju" ir papilnam internetā un presē, nav ko piesārņot vēl arī Vikipēdiju. --ScAvenger 18:21, 3 oktobrī, 2007 (UTC)

WOLANDS: Piedod es neesmu šis ne cits skolotājs, es pat neieteiktu griezties pie manis pēc pamācības. Nekas gaišs un iepriecinošs no tā nesanāks, pat, ja varbūt erotisks būs iesākums. Pamācība balstās tajā, ka katram piedāvātais tiek izbaudīts sevī piedāvājušam. Pēc tam, kad ir piepildīts sevī, tas varbūt varēs tikt piedāvāts citam un tikai tik, cik tas spēs sevī paturēt no piedāvātā.

  1. Dzēst! --Dainis 18:43, 3 oktobrī, 2007 (UTC)
  2. Dzēst! - Nevienam nav vajadzīgs tāds teksta blāķis! Ja autors piekrīt izvilkt konspektīvu rakstu un smuki noformē, tad var dot vēl vienu iespēju! :) -- Digital1 20:48, 3 oktobrī, 2007 (UTC)
  3. Dzēst - man is stipras šaubas par atbilstību enciklopēdijai. --84.245.194.11 21:35, 3 oktobrī, 2007 (UTC)
Atvainojos, tas esmu es,kas tur balso neielogojies --Papuass 21:40, 3 oktobrī, 2007 (UTC)

Kanons - tas ir likums, kuru nevar izmainīt. Apmēram tā ir rakstīts šai saitā. Šeit runa ir par nemainības likumiem, kuri ir esoši katrā dzīvā būtnē, un kurus var pamodināt tikai pati šī būtne sevī apzināti strādājot ar sevi. Ja trepju pakāpienus izcirst, var nesanākt pārvietoties pa tiem pie sevis Augstākajā, krītot tikpat nāksies tos saskaitīt, pat izcirstus. Bet, ja jūs nodefinēsiet Konspekta Robežu, es pacentīšos to izdarīt cik var īsakā laikā. Wolands.

Noraidu:

Atturos:

Komentāri[labot pirmkodu]

Varētu ielikt linku uz attiecīgo rakstu, lai būtu vieglāk izvērtēt. -Yyy 17:39, 3 oktobrī, 2007 (UTC)

W:

Mācība vienmēr ir loģiska. Emocionāla attieksme nevar būt pamats loģiskam spriedumam, pat ja emocijas ir loģiski skaidrojamas. Mācības izpratne prasa piepūli tajā apziņas stāvā, kurš tieši ir saistīts ar mācīšanos, nevis atcerēšanos. Pilna informācija par visiem tekstiem skatama: http://www.kalagia.telefun.ru/

Un kur tur ir pateikts, kas tā Kalagija ir un ar ko tā ir tik īpaša? Es to par informāciju vis nesauktu. СКАЗКА ДЛЯ ВЗРОСЛОГО ЧИТАТЕЛЯ... --ScAvenger 20:06, 3 oktobrī, 2007 (UTC)
Viens no informācijas definējumiem: Rodas no iepriekšējas darbības un ir tās turpinājums. Gala rezultātā Informācija parādās kā Zināšanu summa gan visietverošā Matērijā, gan arī visietverošā Nematērijā. Informācija izplatās visu caurstrāvojošā Ēterī un pati ir visu caurstrāvojoša. ( A.Наумкин СИНЕРГЕТИКА )

W. Pasaka pieaugušajiem jauki skaidro Nāves mehaniku, bet ne tikai. Par to kas ir Kalāgia. 73.Spriešana sākas tad, kad cilvēks sāk sev skaidrot tagadni, atbalstoties dzīvajā tagadnē, analizējot daļas un sintezējot tās par veselu, viņa piesaucamajā tagadnes pamatnē, viņa iešanai augšup uz nākotni. Darbība sākas tad, kad cilvēks pievērš sevi vienīgā telpai. Tā pakāpeniski izkārtojas pamats spējai ietiekties nākotnē. Tālāka spriešanas attīstība notiek savas nākotnes skaidrošanā sev sevī tagadnē, ietiecoties tajā. Kad šis skaidrojums sāk smelties atklāsmes uguni no vienīgā telpas un atnes to cilvēka dzīvības vienotajā centrā, tad nākotne piepildās tagadnē, pārveidojot to ar sevi, ieslēdzot to sevī, kas jau atļauj paskaidrot sev tagadni nākotnē. Tad cilvēks sāk dzīvot dzīvu nākotnes dzīvi sevī, apgaismojot un attīrot pasauli ar sevi. Tas rada nosacījumu, kurš ļauj tagadnei ietiekties nākotnē. Tas ir absolūtuma atklāsmes process. Tas ir līdzeklis nemirstības Eliksīra iegūšanai priekš sevis un pasaulei. Tā ir Kalāgija - vara pār laiku. Tā ir nemirstības attīstība sevī, savas dzīvības nemirstības attīstība vienīgajā dievā.

Varbūt ir kādi reāli rezultāti? Kāds ir uzvarējis laiku? Kļuvis nemirstīgs? Vai arī runa iet par klīniskiem simptomiem? Ir jāsaprot, ka te tomēr nav īstā vieta, kur popularizēt dažādas pašizdomātas ezotēriskas mācības, kuras pēc dažiem gadiem neviens pat neatcerēsies (kad pēdējo reizi atjaunota augstāk minētā interneta vietne? kā sastāv ar tās spoguli?) --ScAvenger 11:02, 4 oktobrī, 2007 (UTC)
Tādu rezultātu zināšana dara atkarīgu no šīs zināšanas, jo tie pārsniedz pasaulīgās formas iespējas. Izvēli katrs dara no savas iekšienes utt. Šeit varu paskaidrot, ka publicitāte nav īstais mērķis, ko daži cenšas man pārmest. Katru vārdu šeit es analizēju kārtībās, kuru praktizēšana varētu skaidrot virzienu, tam kurš par to jautā. Aprakstot tos sistēmu starpībās, aktivizētas tiek pārejas, kuras neviens no iesaistītajiem nekontrolē. Varu teikt droši, ka ietiekšanās nakotnē caur tagadni ir ļoti noteikta. Un sev var pajautāt tas, kurš pazīst sevi, par to, kura nākotne ņems pārsvaru tagadnē un katrā nakamajā tagadnē, ceļā uz nākotni. Un droši var pārbaudīt to savu dažu ciklu rādiusā :))

Varētu pastāstīt daudz, bet ņemot vērā ievirzi labāk citēšu : 10.Ja tici, lai iemantotu pilnīgu prātu un tiecies pie tā, tad patiesi būs. Ja ir prāts, lai iegūtu ticību, tad patiesi iegūt neko nevarēsi, un arī to, kas jau ir, tev atņems - īpaša īpašuma īpašnieki. Vairāk dzīves tev nebūs. Runa ir tikai par vienu mācību, kura māca būt dzīvam. To pasniedz pasaulei uz Zemes tikai viens, kurš ir Nemainīgi Dzīvs, un par tiem kuri ir aizgajuši pie viņa zina Patiesi tikai viņs viens, citiem par to zināt nepietiek spēka :). Pasaulē izplatīti viedokļi protams tiek apskatīti: 15.Nespēcīgi ir pārmetumi, un neko tie nevar pielikt. Atzīstot pārmetumus tiek pieņemta bezspēcība. Spēks pieder izšķiršanai. Izšķiršana pārtiek no spēka un dod spēku tam, kurš ļauj tai pārtikt no sava spēka. 34.Dotajā dzīvē iepazinušais otrās dzimšanas elli, jau nekad nemirs. Tie, kuri mirst, aiziet uz pirmsākumiem, kurus sauc par smalko pasauli. No turienes, beidzoties laikam aiziet uz elli. Kurš izcieš elles mocības pēc nāves, nekad vairs nedzims. 62.Cilvēks ienāk pasaulē iegūt, jo ir nabags, bet aiziet iztukšots, jo ir muļķis. Ar ko var salīdzināt dieva dāvanu cilvēkā, ja ne ar dievu? Tas, kas nāk no dieva atgriežas pie dieva, un vai nu ar dzīvu apdāvināto, vai bez tā. Ja cilvēks nomirst, tad aiziet turp, kur nīkst mirušie. Ja cilvēks patiesi kļūst cilvēks nemirstīgs, tad viņš dzīvs uzkāpj dievā vienīgajā uz dieva ēdeni, kur dzīvo pilnība. Uznesošais dievišķo dāvanu dievam, ir darījis savu zemes ķermeni nemirstīgu. Uzejošais dievišķajā dāvanā pie vienīgā dieva ir dievs vienīgais no viņa daudzveidības skaita. 64.Dieva dāvana - dāvana dievam. Dievišķais nemainīgi atgriežas pie dieva, un vai nu kopā ar apdāvināto, sasniegušu nemirstību, vai arī bez viņa: mirušie vajadzīgi tikai mirušiem, tas ir, viņi nevienam nav vajadzīgi. Dzīvo dievs ir dzīvs dievs, un viņam vajadzīgi tikai dzīvie. Tiem, kuri iet pie dieva, ir jāatnāk pie viņa nemainīgi dzīviem, citādi nonāks pirms iesākumos pie velna. WOLANDS

no tā uzrakstītā gan ir diezgan grūti kaut ko saprast. jēdziens smalkā pasaule nav pietiekoši skaidri definēts. tā ir reliģija vai filosofija? vēl: par teksta formatēšanu: lai pārnestu jaunā rindā vajag lietot divus enter, vienu mediawiki ignorē. Tādās vietās kā šī un citās diskusiju lapās būtu vēlams parakstīties lietojot 4~ (~~~~), tas pievienos datumu, laiku un linku uz lietotāja lapu -Yyy 14:13, 4 oktobrī, 2007 (UTC)
Filozofiska reliģija :) bet drīzāk gan diagnoze (resp. logoreja)...
Vai autors savus savdabīgos jēdzienus (laika vilnis, informācijas kondensāts, u.t.t) spēj normāli izskaidrot uz cilvēces līdzšinējo zināšanu bāzes? Kur ir eksperimentālie rezultāti? Pretējā gadījumā tie ir tikai tukši vārdi. Filozofēt jau var par visu ko, tas nevienam nav liegts, bet vajadzētu arī kādai jēgai būt. --ScAvenger 19:21, 4 oktobrī, 2007 (UTC)
Reliģijai un Mācībai nav nekā kopīga. Līdzšinējās zināšanas skaidrojumi ir saistīti ar tādiem terminiem kā telpas deformācija un laika varbūtēja uztvere, tā dažada blīvuma zonās un to vienotībā dzīvības norises apstākļos. Par vilņu elementārajiem likumiem mācīja nedaudz vidusskola un vairāk augstskolas 2,3 utt.kursā par to izplatīšanos dažādās vidēs ar dažādu struktūru realizāciju. Un to skaidrošanai tiek veikts pilns augstskolas apmācības kurss, bet ko kurš tur iemācās atkarīgs ir no viņa paša.

Arī diagnoze ir tikai gadījums, kurš var palīdzēt vai kaitēt.

Jēdzieni ir vienkārši, un kad domā, tad iztēlē tie skaidri kartojas rīcībai. Un mācības uzdevums ir būt noderīgai tiem, kuri to pieņem praktizēšanai.

Paldies par tehniskiem ieteikumim. Apskatīšu kā ērtāk to izmantot.

Smalkā pasaule arī ir definēta. Teksti par hologrāfiskiem režģiem un to mijiedarbības likumībam šeit aizņems vairāk vietas nekā tas ko kāds nosauca par blāķi. Noteiktās ilūzijas (vienkārši izsakoties, atmiņas inerce laika vilnī) kondensācijas līmeņi ir atšķirīgi, bet tie visi ir dalījums, kurš pārstrādā informācijas kondensātu struktūrā, kuru var nosaukt bar bioloģizētu robotu. Šīs pārstrādes uzdevums ir informācijas saskaņošana ar nepārtrauktības organizāciju vai nedalīto.

Džest! --Apogs88
Atvainojos - Dzēst. --Apogs88

Nejaušību nemēdz būt, ja apskata vienotību nepārtrauktībā. Bet ir brīvības pakāpe, kura personīgi apraksta sevi pati. (Skatīt "Īsais ceļš uz nirvānu", vai seku liktenis.Trešais stāstījums (Viveka)186.lpp A.Наумкин СИНЕРГЕТИКА)