Vikipēdija:Balsošana/Madam Broškina

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search


BALSOJUMS BEIDZIES!!!
šajā balsojumā vairs nevar piedalīties


Nedomāju, ka vajadzētu dzēst ārā. Cik nu vispār par Madam Broškina priekš latvieša var uzrakstīt, ņēmu un arī uzrakstīju.

Par virtuālām personībām vispār var rakstīt, bet konkrētais gadījums laikam būs pārāk nenozīmīgs (tad jau par Kantu Janeku vai Johny vēl jo vairāk būtu jāraksta atsevišķi raksti). Pat krievu vikipēdijā nav speciālas lapas par šo tēmu. Lielu daļu šīs informācijas varētu pievienot šķirklim par Allu Pugačovu, kad tas tiktu uzrakstīts. --ScAvenger 15:41, 3 aprīlī, 2008 (UTC)

Balsošana beigusies, raksts jādzēš. --SpeedKing (runāt) 17:11, 3 maijā, 2008 (UTC)

Hm, kaut kā nav kvoruma :) --ScAvenger 20:19, 5 maijā, 2008 (UTC)
Šajā gadījumā rakstu būtu jāatstāj. Protams, tas ir jāuzlabo (kā vairums citu rakstu).--Juris Y. T. 20:49, 5 maijā, 2008 (UTC)

Par dzēšanu[labot pirmkodu]

Esmu par raksta dzēšanu. Madam Broškina (parizi būtu Madama Broškina) nav personība (vienalga vai reāla, vai virtuāla), bet Pugačevas dziesmas nosaukums (rakstā tas minēts zem virsraksta „Dziesma”).--Juris Y. T. 11:27, 6 aprīlī, 2008 (UTC)

  • Pievienojos. Latviešu valodā google izdod tikai pārdesmit rezultātus, kas liek domāt, ka tas ir kādas personas lietotājvārds, turklāt persona nebūt nav izcēlusies ar tādu aktivitāti, lai atstātu neizdzēšamas pēdas Latvijas interneta vēsturē. Var jau būt, ka tas ir jēdziens krievu interneta folklorā (raksts gan sākumā nebija par to) bet vajadzētu to pasniegt kaut kā kompaktāk un saprotamāk, nejaucot klāt latviešu internetu, jo neizskatās, ka tam ar to būtu kāds sakars, bez tam nevar par atsaucēm izmantot interpretācijas, jo tie ir mākslas darbi uz kuriem pamatojoties raksta autors izdara pats savus secinājumus, tātad Original research ~~Xil * 18:14, 6 aprīlī, 2008 (UTC)

Pret dzēšanu[labot pirmkodu]

Esmu pret raksta dzēšanu. Pat ja tas ne pēc visiem kritērijiem iekļaujas enciklopēdijā, to var atstāt kaut vai kā didaktisku materiālu, kā no nekā var uztaisīt rakstu. Un šādā kontekstā, kā pasniegts rakstā, Madam Broškina nav ne personība, ne vairs dziesma, bet alegorija, jēdziens, piederīgs pie mūsdienu pilsētas folkloras (urban legend), kā klasiskā izpildījumā Sprīdītis, Antiņš u.c. Un tas nav mākslīgs, pats esmu dzirdējis :) --Kikos 11:35, 6 aprīlī, 2008 (UTC)

Ja atstāj rakstu, tad tam noteikti būtu jābūt pamatā par dziesmu un jāietver informācija par to, ka Madama Broškina ir kļuvusi par tēlu krievu kultūrā (ar atsauci).--Juris Y. T. 13:27, 6 aprīlī, 2008 (UTC)
Ja jau tik tālu un rūpīgi izstrādāts - noteikti nedzēst :) --ScAvenger 18:27, 6 aprīlī, 2008 (UTC)