Vikipēdija:Balsošana/Par lietotāju VikipēdijasPilsonis un Loceklis bloķēšanu

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search


BALSOJUMS BEIDZIES!!!
šajā balsojumā vairs nevar piedalītiesBalsojuma protokols[labot pirmkodu]

Šeit īsumā raksturots kopienas lēmums, noslēdzoties balsojumam. Ar balsošanas gaitu variet iepazīties sadaļā "Balsošana".
Balsojumā tika nolemts lietotājus nebloķēt.

Balsojums[labot pirmkodu]

Balsojums par lietotāju Lietotājs:VikipēdijasPilsonis un Lietotājs:Loceklis nobloķēšanu uz bezgalīgu termiņu pēc pīles testa.

Ierosinātājs: Wikipēdijas Dīdžejs (diskusija)
Sākuma termiņš: 16:20, 25 februārī, 2013 (EET)
Beigu termiņš: 16:20, 11 martā, 2013 (EET)

Balsošana[labot pirmkodu]

+ Atbalstu

- Neatbalstu

  1. (es saprotu ka DJ EV plāno atkārtot spožo FRK karjeru un drīzumā kļūt par administratoru, tomēr es cieši ieteiktu sākt ar kvalitatīvu rakstu rakstīšanu, un tikai pēc tam pievērsties k-kādai pseidoadministrēšanai) --Biafra (diskusija) 16:27, 25 februārī, 2013 (EET)

Komentāri[labot pirmkodu]

Pīles tests pret ko? Čekjūzeri studijā! VikipēdijasPilsonis (diskusija) 17:13, 25 februārī, 2013 (EET)

Krishjaanis sen nav bijis vikipēdija (jo nobloķēts). Un pīles testu ir izmantojuši arī angļi (nepārprotamos gadijumos) Tagad slinkums meklēt saiti. --Wikipēdijas Dīdžejs (diskusija|devums) 17:16, 25 februārī, 2013 (EET)
Un? Jauc mani kopā ar 2 gadus kā nobloķētu šizofrēniķi? Uztaisīšu balsojumu par to kurš var taisīt balsojumu, ar tadiem lētiem gājieniem nesanāks pacelties šajā varžu dīķī. VikipēdijasPilsonis (diskusija) 17:23, 25 februārī, 2013 (EET)
Tavi gājieni ir tikpat šizofrēniski kā viņa un citu tavu priekšgājēju (nosaukt nevaru, jo tad nepietiktu vietas).--Wikipēdijas Dīdžejs (diskusija|devums) 17:27, 25 februārī, 2013 (EET)

Skatīt arī[labot pirmkodu]