Vikipēdija:Balsošana/Sievietes pašvaldību vadītājas

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search


BALSOJUMS BEIDZIES!!!
šajā balsojumā vairs nevar piedalīties


Manuprāt, šo rakstu vajadzētu dzēst - pārāk šaura un nenozīmīga tēma, ja raksts būtu par dzimumu līdztiesību Latvijā, vēl varētu saprast (varbūt šeit esošo informāciju varētu izmantot par pamatu šādam rakstam ?) ~~Xil...sist! 02:07, 27 martā, 2008 (UTC)

Dzēst varbūt uzreiz nevajadzētu, jo tas vismaz nav autortiesību pārkāpums, autore vienkārši vēlas ievietot Vikipēdijā savus jau iepriekš citur publicētos pētījumus, taču īsti nesaprot, kādam jābūt enciklopēdiskam rakstam. Piekrītu Xil - tēma ir jāpaplašina un raksts pēc iespējas jāstrukturē ar apakšnodaļām, lai nebūtu tik vienmuļš teksts ar maznozīmīgiem faktiem (precīzi cik procenti kur balsojuši - varbūt to var kaut kā koncentrēti attēlot grafiski?). --ScAvenger 05:51, 27 martā, 2008 (UTC)
Jādzēš. --SpeedKing (runāt) 16:06, 11 aprīlī, 2008 (UTC)
Neviens nekā nav darījis lietas labā un izskatās, ka netaisās darīt - tādā gadījumā jādzēš. --ScAvenger 17:00, 11 aprīlī, 2008 (UTC)

Balsošana sen beigusies un autors joprojām nekā nedara - dzēšam ārā vai varbūt pārnesam uz Wikibooks, kā te Xil pirms kāda laika ierosināja? --ScAvenger 20:25, 5 maijā, 2008 (UTC)