Vikipēdija:Rakstu vednis/Reklāma

Vikipēdijas lapa
Avoti
Saturs
Beigas
Kas ir nozīmīgums?
Ja par tematu ir atrodami materiāli neatkarīgos avotos, kas nav saistīti ar raksta tematu, tad visticamāk raksts atbilst nozīmīguma kritērijiem. Skatīt vairāk: Vikipēdija:Nozīmīguma kritēriji.

Paldies par šī vedņa izmantošanu!

Diemžēl rakstīšana par cilvēku vai organizāciju, kas ir saistīta ar tevi, ir interešu konflikts. Mazākā no problēmām, kas veidojas šajā gadījumā, ir tā, ka ir grūti palikt neitrālam.

Ja temats, par kuru izvēlējies rakstīt, ir pietiekami nozīmīgs, agrāk vai vēlāk kāds izveidos šo rakstu. Tāpēc mēs iesakām neveidot par rakstu par cieši ar Tevi saistītiem tematiem. Ja tomēr izlem rakstīt to, iesakām sazināties ar kādu no Vikipēdijas papildinātājiem, kas varbūt palīdzēs raksta izveides procesā. Skatīt aktīvos dalībniekus.

Atceries, ka raksts, kas tiks uzskatīts par reklāmu, tiks ātri izdzēsts.

Vikipēdija nav vietu, kur nodarboties ar sava produkta, pakalpojuma vai mājaslapu reklamēšanu. Ja Vikipēdijā esi ieradies, lai cilvēkiem izstāstītu par to, cik labs ir kāds produkts, vai arī, lai izklāstītu kāda produkta, par kuru neviens nav dzirdējis, ideju, tad Tu esi nepareizajā vietā.