Dalībnieka diskusija:Boss

Page contents not supported in other languages.
Vikipēdijas lapa

Vajadzētu norādīt ielādēto attēlu izcelsmes avotu (izskatās, ka tie ir no kaut kurienes skenēti un tad var būt problēmas ar autortiesībām). Jā, un novēlots paldies par devumu Vikipēdijai! --ScAvenger 11:20, 18 novembrī, 2007 (UTC)

Par tiem attēliem...[labot pirmkodu]

Daudzas fotogrāfijas nemaz neesmu pievienojis es, savukārt pārējās, kuras ir manis pievienotas, atradu dažādos formumos un citās lapās internetā. Tādēļ arī ir grūtības noteikt to sākotnējo avotu.

Tas nav īsti labi, jo attēlu statusam ir jābūt noskaidrotam un bez izcelsmes avota to ir grūti izdarīt. Kas attiecas uz šodien ielādēto Jāņa Kureļa foto, tad to Valdis Kursietis atļāvis izmantot konkrēti tam dāņu saitam par ģenerāļiem; Vikipēdijā to bez atsevišķas atļaujas likt nedrīkst. Varētu vēl būt runa par fair use - godprātīgo izmantošanu, ja attēls tiktu izmantots raksta par Jāni Kureli noformēšanai, bet pie tehniskās divīzijas to, šķiet, nevar izmantot, jāiztiek ar atsauci, kura rakstā jau ir. --ScAvenger 17:39, 12 decembrī, 2007 (UTC)

Pārvietoju attēlu uz rakstu par Jāni Kureli. --Boss 13:08, 13. decembrī, 2007

OK, attēlam uzliku fair use. --ScAvenger 12:01, 13 decembrī, 2007 (UTC)

Papildināju Fiat 3000 un ievērojami pārtaisīju (piedod, bet manuprāt mana versija labāka) Renault FT-17. Ja tu esi spēcīgs bruņutehnikā, varbūt tu varētu pievērsties Mark, kur es saliku pamatinfo par dažiem pamatmodeļiem, ko biju savācis, taču pie trūkstošajiem darbu neturpināšu (tehnika nav mans jājamzirdziņš, neko daudz no tās nesaprotu. --anonīms 08:08, 10 novembrī, 2011 (UTC)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.49 (EEST)Atbildēt[atbildēt]