Dalībnieka diskusija:Karlisr

From Vikipēdija
Jump to navigation Jump to search

Dzenbudisms, Džu Sji un Sarkanā kambara sapņi[edit source]

Lūdzu, pacenties uzrakstīt mazliet vairāk nekā tikai vienu teikumu! --Treisijs 13:50, 21 martā, 2011 (UTC)

jauna sadaļa[edit source]

Esmu gatavs uzklausīt :) --Karlisr 02:45, 23 aprīlī, 2011 (UTC)

Lūgums tomēr nedzēst diskusiju tekstu. Paldies!--FRK (runas/darbi) 05:27, 23 aprīlī, 2011 (UTC)
Vai drīkstu jautāt, kāpēc nedrīkstu dzēst to lielo iepazīstināšanas kasti? --Karlisr 11:27, 23 aprīlī, 2011 (UTC)
Labi, atvainojos. To dalu gan drīkstēja noņemt pēc vēlēšanās. --FRK (runas/darbi) 12:40, 23 aprīlī, 2011 (UTC)

Attēls[edit source]

Pieņemot, ka attēlu vajadzēja rakstam mūsu Vikipēdijā, nevis Vikipēdijā angliski, Tavu pieprasījumu slēdzu. Attēlu ieliku rakstā. Turpmākai zināšanai: ir diezgan bezjēdzīgi veidot šādus pieprasījumus enwiki, labāk vērsties pēc padoma šeit, kaut vai Kopienas portālā. Bet vispār Tev jābūt iespējai pašam augšupielādēt attēlus - kreisajā pusē ir "Augšupielādēt failu".

P.S. Mani tomēr moka ziņkāre — kā nokļuvi līdz en:WP:FFU? --FRK (diskusija) 2015. gada 21. decembris, plkst. 16.07 (EET)

Sveiks! Nonācu tur, jo gribēju uzzināt, kā ielādēt attēlu, uz kuru man nav tiesību. Pie latviskas informācijas mani gūglis neaizveda, tāpēc pārmetos uz angļu valodu. Iepriekš, pašam ielādējot logo attēlus, man ir gadījies, ka tos izdzēš, tāpēc gribēju kā labāk, bet laikam sanāca kā vienmēr :( Paldies par palīdzību! --Karlisr (diskusija) 2015. gada 21. decembris, plkst. 16.17 (EET)

Karlisr, arī tavs viedoklis ir svarīgs nākotnes kopienas diskusijā[edit source]

Es aicinu tevi pievienoties diskusijai par Wikimedia kustības nākotni. Jau vairākas nedēļas daudzās valodās notiek diskusija par nākamo 15 gadu prioritātēm: Kas būs tas, kas paātrinās mūsu progresu? Kas ir pats svarīgākais, ko mēs varam kopīgi paveikt nākamo 15 gadu laikā? Kas mūs vienos un iedvesmos? Šie ir tie svarīgākie jautājumi.

Arī tavs viedoklis ir svarīgs, neatkarīgi no tā, vai esi administrators vai tikai labo drukas kļūdas. Pievienojies diskusijai latviešu valodā, iesniedzot savas idejas, vei komentējot citas.

Papildu informācijai vari apskatīt šīs saites:

Ja ir neskaidrības, droši jautā. --Papuass (diskusija) 2017. gada 11. aprīlis, plkst. 11.21 (EEST)

Paldies par uzaicinājumu, Papuass!

Vikipēdijas darbnīca[edit source]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.54 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[edit source]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.37 (EEST)