Dalībnieka diskusija:Krumina.linda

  Vikipēdijas lapa

  Sveiciens Vikipēdijā! Failus lietotāji var sākt ielādēt 4 dienas pēc reģistrēšanās (tad attiecīgā opcija parādīsies automātiski, ātrāk šo "privilēģiju" piešķirt nevar). Augšuplādējot failus, obligāti jāievēro autortiesības - drīkst ielādēt tikai brīvi izmantojamus darbus, vai arī tiem jāatbilst godprātīgas izmantošanas noteikumiem. --ScAvenger 09:36, 18 jūnijā, 2008 (UTC)

  Ja gadījumā ir runa par žurnālu vākiem - to lietošana rakstos par attiecīgajiem žurnāliem atbilst godprātīgas lietošanas kritērijiem (tā kā tie satur žurnāla logo diez vai būtu vēlams to licencēt zem brīvajām licensēm, nav būtiski, kas taisījis attiecīgo vāku). Citas bildes no žurnāliem gan vajadzētu lādēt tikai ar autora atļauju un zem brīvas licenses ~~Xil * 11:18, 18 jūnijā, 2008 (UTC)

  Rakstu nosaukumi[labot pirmkodu]

  Sveiki, gadījumos, kad nosaukums ir nepārprotams nav jānorāda iekavās, kas tas ir. Piemēram, Santa var būt sievietes vārds tāpēc ir jānorāda, Ilustrētā Zinātne ir tikai un vienīgi žurnāls, tāpēc nav vajadzīgs to papildus norādīt (ja nu vienīgi ir vēlme rakstīt par katras valsts žurnālu atsevišķi, bet tad iekavās jānorāda valsts, kurā žurnāls iznāk). Avīžu un žurnālu nosaukumos visus vārdus (izņemot saikļus) raksta ar lielo sākuma burtu (ja vien nav kādi iemesli rīkoties citādi - varbūt izdevniecība ir izdomājusi, ka jāraksta citādi) ~~Xil * 11:10, 18 jūnijā, 2008 (UTC)

  Žurnālu virsraksti[labot pirmkodu]

  Augšuplādētajiem žurnālu virsrakstiem labāk pielikt {{logo}}. Interesantāk jau būtu ielikt žurnālu vāciņus (zem {{cover}} tiesībām), ja ir tāda iespēja. --  Kikos  Vārdi / Darbi  09:44, 25 jūnijā, 2008 (UTC)

  Es tikko gribēju rakstīt to pašu, bet Kikos pasteidzās ātrāk. Nedomaju, ka kāds žurnāls cietīs zaudējumus ja tā logo/virsraksts tiktu izmantots kur citur. --Krishjaanis 09:47, 25 jūnijā, 2008 (UTC)
  Tie nav vāciņi, bet pliki logo, tātad jābūt arī attiecīgajam tagam. Un tur ir norādīts, ka citur izmantot nevar. Priekš vākiem mums ir tags {{grāmatas vāks}}, var jau uztaisīt atsevišķi arī žurnālu vākiem. --ScAvenger 09:51, 25 jūnijā, 2008 (UTC)

  AS Diena[labot pirmkodu]

  Lūdzu neraksti DIENA ar lielajiem burtiem (ja tā nav abreviatūra). Raksti [[Diena (akciju sabiedrība)|Diena]]. Paldies un izlabo arī citur. --Kikos 15:17, 28 decembrī, 2009 (UTC)

  Un rakstiņš par to akciju sabiedrību arī būtu vēlams, ja jau no tik daudzām vietām uz to ir saites. --Kikos 15:35, 28 decembrī, 2009 (UTC)

  Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

  Labdien!

  6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.55 (EEST)Atbildēt[atbildēt]