Dalībnieka diskusija:Nikolajs2001

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Information icon4.svg Esi sveicināts(a) Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks(a), Nikolajs2001. Esi sveicināts(a) Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 21:38, 29 jūlijā, 2015 (EEST)

Raksti[labot pirmkodu]

Lūgums tomēr padomāt vairāk par rakstu noformējumu. Ir jāliek kategorijas, starpvikipēdiju saites, ja tādas pastāv (ir raksts par subjektu citu valodu Vikipēdijās). Un UZMANĪGI izskati, ko esmu labojis Tavos mikroautobusu rakstos, piemēram, šeit. Dari pēc parauga! Tiešām viss jāiet jālabo pēc Tevis? Un ja arī turpmāk veidosi šādus rakstus, dzēsīšu bez brīdinājuma. Nu NEDRĪKST tā haltūrēt. Iespējamais nepietiekamais latviešu valodas zināšanu daudzums NAV attaisnojums haltūrai. --FRK (diskusija) 10:28, 28 augustā, 2015 (EEST)

Varbūt tomēr darbosies tajā Vikipēdijā, kuras valodas zināšanu daudzums Tev ir pietiekams? --FRK (diskusija) 2015. gada 10. septembris, plkst. 15.30 (EEST)

Varbūt Jums noderēs labākai lietotāja veidņu sakārtošanai lietotāja lapā?[labot pirmkodu]

lv Šim dalībniekam latviešu valoda ir dzimtā valoda.
user en veidne
un tā tālāk

Vandalisms[labot pirmkodu]

Tev tiešām šķiet, ka ir tik grūti salikt kopā Tevis veiktos labojumus no šī un SqD2 konta un no IP adresēm? Piedomā par to, ko raksti. --FRK (diskusija) 2015. gada 24. septembris, plkst. 23.10 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.55 (EEST)